Слухати Радіо

Зараз в ефірі

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

В ефірі

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з сестрою Люциною

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Відкрите питання

14:00

Духовні читання

14:20

Непісні розмови

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

Адвентовий Маріафон: особлива пожертва на Різдво для Радіо Марія

Поділитись з друзями
Створено: 2018-12-11
11, 12, 13 грудня цього року  Радіо Марія буде провадити передріздвяний Маріафон. Нашими пожертвами та молитвою можемо відповісти на заклик Пресвятої Діви, яка хоче принести Ісуса Христа до кожної домівки в Україні
Близько 15 років тому Радіо Марія в одній з південноамериканських країн переживало дуже важкі часи. Через фінансові проблеми радіо було на межі закриття. Тоді священик, відповідальний за радіо, вирішив провести спеціальний марафон в прямому ефірі, щоб зібрати кошти і виплатити всі борги. Це був останній шанс для цього радіо. 
Протягом кількох днів всі телефони Радіо Марія були відкриті для дзвінків. За досить короткий час були зібрані всі необхідні кошти для продовження мовлення і навіть більше. В усі програми прямого ефіру безперестанно телефонували слухачі зі словами подяки, з молитвою і також із підтримкою для Радіо Марія. 
В цей же час в одну із програм зателефонувала одна жінка і сказала, що на Радіо Марія ми маємо не «Марафон», а «МАРІАфон», тому що це радіо і всі його справи провадить сама Марія, а нашим завданням є підтримати цю справу Богородиці.
На цьому тижні також і наше українське Радіо Марія буде провадити передріздвяний Маріафон. Нашими пожертвами та молитвою можемо відповісти на заклик Пресвятої Діви, яка хоче принести Ісуса Христа до кожної домівки в Україні.
Отже, дорогі друзі, просимо Вас про особливу пожертву для Радіо Марія. Перед цим Різдвом можемо бути, як Вифлеємські пастушки зі своїми дарами, які приходять до новонародженого Ісуса Христа! 

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія у жовтні 2019

Дякуємо всім радіослухачам, Родині Радіо Марія за молитовну, промоційну та фінансову підтримку. Кожного місяця Ви забезпечуєте збирання коштів, щоб радіо Пресвятої Богородиці могло мовити для Вас

Подяка за пожертви для Радіо Марія у жовтні 2019

Дякуємо всім радіослухачам, Родині Радіо Марія за молитовну, промоційну та фінансову підтримку. Кожного місяця Ви забезпечуєте збирання коштів, щоб радіо Пресвятої Богородиці могло мовити для Вас

Як вберегтися від простуд та хвороб горла? - Радить лікар Світлана Лешкович

Продовжуємо цикл програм з нашою волонтеркою, яка працює лікарем з медицини невідкладних станів у центрі ЕМД та МК м. Києва. Відділення 1 і по сумісництву лікарем кардіологом у лікарні 12.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2019

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія у вересні — молитвою, пожертвою, волонтерським служінням. Завдяки Вам — нашим слухачам — ми намагалися своїми програмами допомогти тим людям, які прагнуть знайти сенс життя у світлі Доброї Новини Ісуса Христа

ІІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств

Британський економіст Джоан Робінсон писав про те, що "Життя набуває значення лише у впливі, який воно здійснює на життя інших".

Як мають впливати християни? Чи не в єдності наша сила?