Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з сестрою Люциною

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Відкрите питання

Готуємося до Різдва разом з Радіо Марія

Поділитись з друзями
Створено: 2016-12-21
Христос народжується!
Дорогі друзі, залишилося вже зовсім небагато часу до свята Господнього Різдва і в ці останні дні Радіо Марія хоче допомогти всім вам якнайкраще приготуватися до народження Ісуса Христа. Найпершою допомогою для нас стануть реколекції (духовні вправи), які в прямому ефірі Радіо Марія буде провадити єпископ Віталій Скоморовський. Реколекції будуть тривати три дні з середи до п'ятниці (початок о 19.00). Просимо про молитву за нашого єпископа, щоби Святий Дух промовляв через нього до кожного з нас.
В суботу 24 грудня готуємо для вас святкові програми, які будуть присвячені Різдву. Різдвяну Службу Божу Радіо Марія буде транслювати з храму святого Олександра в Києві. Цю літургію очолить Його Високопреосвященство Апостольський Нунцій Архієпископ Клаудіо Гуджеротті. Початок трансляції о 21.00. Після її завершення готуємо для вас концерт Різдвяних колядок.
25 грудня в день Різдва будемо разом з вами святкувати та радіти народженню Божого Сина. У прямому ефірі будемо співати колядки та вітати один одного. Ви також почуєте Різдвяні вертепи. Службу Божу будемо транслювати о 10.00 з храму святого Олександра, її очолить Апостольський Нунцій.Веселих свят!

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія у жовтні 2019

Дякуємо всім радіослухачам, Родині Радіо Марія за молитовну, промоційну та фінансову підтримку. Кожного місяця Ви забезпечуєте збирання коштів, щоб радіо Пресвятої Богородиці могло мовити для Вас

Подяка за пожертви для Радіо Марія у жовтні 2019

Дякуємо всім радіослухачам, Родині Радіо Марія за молитовну, промоційну та фінансову підтримку. Кожного місяця Ви забезпечуєте збирання коштів, щоб радіо Пресвятої Богородиці могло мовити для Вас

Як вберегтися від простуд та хвороб горла? - Радить лікар Світлана Лешкович

Продовжуємо цикл програм з нашою волонтеркою, яка працює лікарем з медицини невідкладних станів у центрі ЕМД та МК м. Києва. Відділення 1 і по сумісництву лікарем кардіологом у лікарні 12.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2019

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія у вересні — молитвою, пожертвою, волонтерським служінням. Завдяки Вам — нашим слухачам — ми намагалися своїми програмами допомогти тим людям, які прагнуть знайти сенс життя у світлі Доброї Новини Ісуса Христа

ІІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств

Британський економіст Джоан Робінсон писав про те, що "Життя набуває значення лише у впливі, який воно здійснює на життя інших".

Як мають впливати християни? Чи не в єдності наша сила?