Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та поздоровлень

13:00

Наближаючись до православ'я

14:00

Духовні читання

14:20

Християнство сьогодні

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:30

В родині "Радіо Марія"

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

Владика Мар'ян БУЧЕК: "Священики боялись сповідати жінок, що вчинили аборт"

В ефірі спецвипуску програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ намагались розібратись у нюансах нещодавної заяви Папи: про надання права всім священикам відпускати гріх аборту

Отець Олександр ЧУМАКОВ: "Не можна бути церквою бюрократів, яка боїться впустити в себе людей без правильної справки"

В ефірі програми Не Пісні розмови говорили як подолати тотальну кризу в Україні

Отець Міхал БРАНКЕВИЧ: "Навіть якщо священик помиляється під час проповіді - все одно, він говорить від імені Ісуса Христа"

В ефірі вранішньої катехези говорили про сталі традиції проведення Літургії слова

Сестра Ліджі Пайяпілі: "Свобода - це не те, що я хочу роботи. Свобода - це вільність від лукавого"

До уваги слухачів Радіо Марія - запис конференції сестри Ліджі Пайяпілі SJSM (Згромадження Сестер св. Йосифа де Сен-Марк) про любов до себе, справжню свободу та головні проблеми українців.

Подяка за пожертви для Радіо в серпні

Дякуємо вам, шановні друзі, всій нашій Родині Радіо Марія за підтримку в серпні.

Без ваших коштів наша діяльність була б неможливою, бо тільки завдяки вашій жертовності можемо працювати і розвиватись.  

Сестра Ліджі Пайяпілі: "Причина наших хвороб - в нас самих"

Продовження конференцій сестри Ліджі Пайяпілі, яку вона виголосила під час молитовної зустрічі "Вийди назустріч Богові", яка відбулася у Львові 29 серпня 2015.

Небесний бенкет любові

Молодий з любові прагне зробити все для молодої. І навпаки: молода, коли кохає, не прагне нічого для себе, лише все для Возлюбленого. Це нова одежа хрещення. Це нове вино Духа Святого. Це Небесний бенкет любові Бога та його народу.

Молитва прослави на Дієцезіальному Дні молоді в Одесі

Радіо Марія пропонує запис прослави на дієцезіальному дні молоді що проходив в Одесі.  

Ангел Безпеки

У денній катехизі з отцем Юстином Міщенко говорили про Ангела Безпеки, його головне призначення та місце, де його можна зустріти.- Першою функцією ангела є допомогти нам побачити волю Божу.Скільки людей сьогодні переживають почуття відкинутості, не відчувають, що їх люблять. Ми живемо постійно в страсі, що ми нікому не потрібні, що ми - нелюбимі. Це є великою проблемою нашого людства. 

Час повернутись у свою безодню

В перекладі з грецької «глибина»( βάθος «батхос») має значення як глибокодумність або безодня. А слово «виплисти» – відности назад або повертатись. Виявляється, Ісус запрошує Симона помандрувати назад його човном туди, де страшно і куди не хочеться, де отримав життєві поразки. У нашому житті таких місць теж не бракує, де перебуває сотні або тисячі спогадів, які воліємо забути й щоб ніхто не дізнався.

"Вийди назустріч Богові". Молитва сестри Ліджі

Пропонуємо Вашій увазі запис молитви про духовне та фізичне зцілення, яку провадила сестра Ліджі Пайяпілі SJSM (Згромадження Сестер св. Йосифа де Сен-Марк)  під час молитовної зустрічі, яка відбулася у Львові 29 серпня 2015 року.

Надихнутись, щоб надихати

Після того, як Ісус заборонив гарячці та вона полишила тещу, написано, що теща в ту саму мить встала – це теж слово анастаз. Ісус та теща Петра вірогідно пережили щось подібне.
Можливо, в синагозі Ісуса зміцнило та наділило натхненням Слово Боже, силу і владу якого він зміг передати хворій жінці.

Жизнь католиков России

Історик Віктор ЗАСЛАВСЬКИЙ продовжує цикл програм присвячених стану католицької церкви у Росії в 16 столітті (цикл ведеться російською мовою)

Голос всередині

Проси в Бога милості, щоб заглушив той «голос» в тобі, якого маєш. Можливо, це певне почуття провини, образа на когось, гнів, страх бути не почутим, почуття відкинутості тощо.

Владика Станіслав ШИРОКОРАДЮК: "Події під Верховною Радою зайвий раз показали, що українці готові продаватися"

В ефірі спецвипуску програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ обговорювали трагічний випадок під час мітингу біля ВР, з'ясовували, чи мають право українці на протест проти чергового суттєвого підвищення тарифів, чи має ще ліміт довіри Президент, і наскільки покращився міжконфесійний діалог за останній рік

Європа народилася в паломництві

В ранковій катехезі спілкувалися з отцем Вальдемаром Павельцем про паломництво, та його вплив на життя християнина.

Прелат, отець Юрій НАГОРНИЙ: "...в цю мить охорона подумала, що я штрикнув ножем в Йоанна Павла-ІІ"

В ефірі програми Не Пісні розмови згадували святого Йоанна Павла-ІІ, отця Яна Крапана, єпископа Юліана Вайводса, становлення РКЦ в Україні. Говорили про незабутні події на Майдані, де герой нашої програми був живим щитом між беркутівцями і мітингувальниками

Отець Петро КУРКЕВИЧ: "Роботи Богу не потрібні!"

В ефірі програми ШХЖіЄ розпочали новий цикл програм присвячений БОЖИМ ЗАПОВІДЯМ!

Отець Олексій САМСОНОВ: "Ми всі тікаємо від Ісуса Христа"

В ефірі програми Недільні читання коментували 6 главу Євангеліє від Йоанна, особливо зупинилися на темі згіршення

Отець Фіделіс ВОЛНІСТОВ: "Якщо дозволять настоятелі - скоро знову поїду в зону АТО"

В ефірі програми РЕЗОНАНС стали відомі подробиці чергової, 4 за рахунком поїздки капелана у зону АТО! Капелан відповів на запитання, чи покращився бойовий дух української армії, чи досі кричущою є проблема алкоголізму, і чи забезпечує Церква священиками наших силовиків

В твоїх очах себе я бачу

Кожна людина прагне відносин. Чому? Як пише святий Августин «Особа стається особою у відносинах до іншої особи, є нею на підставі власне цих відносин». Ганс Урс вон Бальтазар зазначає, що «Я може повстати і існувати тільки в люблячому його ти». Відносини «я - ти». Людина прагне відносин глибоких. Відносин, які скажуть мені ким я є, який сенс мого життя. 

Отець Микола Мишовський: "Кожен з нас - фарисей"

У ранковій катехизі з отцем Миколою Мишовським говорили про сучасне фарисейтво та його головні ознаки.За словами отця, у кожному з нас є фарисей, але не кожен здатен це визнати.

Не боятися! Приклад Олега Сенцова

Як сказав Олег Сенцов у залі суду - "Найголовніший, найстрашніший гріх на землі - боягузтво". Чого боїмося ми та від чого тікаємо? Про наш страх та хоробрість визнання правди говорили в прямому ефірі з отцем Олександром Коцюром.

Святий Августин, єпископ і Вчитель Церкви

У п'ятницю, 28 серпня, РКЦ вшановує Великого святого, богослова і непересічну особистість, глибиною розуму якого досі захоплюються не лише римо-католики, але і мислителі різних релігій та кінців світу

Психолог Лариса КОЗИРЬ: "Якщо бажання вийти заміж переходить у психоз, очевидно така кандидатка не готова до подружнього життя!"

В ефірі програми Психологія для життя, говорили, як жінці вірно обрати чоловіка, які проблеми можуть виникнути у виборі кандидата, і що потрібно знати про себе, перш ніж йти до вівтаря

Отець Микола МИШОВСЬКИЙ: "Сьогодні такого поняття як ХАБАР - в Грузії НЕ існує!"

В ефірі програми Відкрите питання  - головний редактор часопису КРЕДО ділився враженнями від поїздки в Грузію

Отець Міхал БРАНКЕВИЧ: "Церква не екс-комунікує депутатів, які дозволяють аборти. Вони мають тяжкий гріх, але він не виключає з церкви. Безпосередню відповідальність за вбивство несуть батьки"

В ефірі програми У Ваших намірах намагалися дати визначення терміну НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Наріжною темою стала проблема АБОРТІВ. Виявляється, вони безпосередньо можуть впливати на особу, суспільство і його положення, а також, легко допровадять до рабства

Отець Яків КРОТОВ: "В РФ є страх не тільки перед українською, але й російською мовою"

В ефірі програми НЕОФІТ говорили про День незалежності. Що не дозволяє нам відчути незалежність? Чи має Україна правдивих героїв, і чи вони взагалі потрібні?

Настоятель єзуїтів в Україні призначений ректором Папського Східного Інституту

5 серпня 2015 року в Римі відбулось призначення нового ректора Папського Східного Інституту (Pontificium Institutum Orientale). Ним став настоятель єзуїтів в Україні – о. Давид Назар, ТІ. Він змінив на цій посаді о. Саміра Халіл Саміра, ТІ.

В УГКЦ попередили духовенство про заборону здійснювати агітацію за кандидата, партію чи політичний блок

Глава УГКЦ нагадує, що всі священнослужителі в передвиборчий час повинні користуватися Інструкцією про поведінку священиків УГКЦ під час політичних виборчих кампаній, яку видав Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства 4 квітня 2014 року.