Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

19:00

Трансляція з Ватикану

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

Майдан триває. Освоюємо техніку кінцугі

Майдан триває. Освоюємо техніку кінцугі

«Я шукав між ними кого-небудь, що вимурував би мур та став передо мною в проломині за цю землю, щоб я не погубив її» (Єзек. 22:30).
Майдан, чи точніше «Майдани» тривають на всіх площинах. Ми освоюємо японську техніку «Золотого шву», що надає вадам і ранам нового значення, а розбитій речі нового життя. Наша золота смола, це кров героїв, історична пам'ять і спільні цінності, якими ми склеюємо рвані рани країни і свої власні.
В «Рецептах життя» Остап Стасів громадянський активіст, соціальний підприємець однин з ініціаторів Відкритого Університету Майдану та Лора Артюгіна кінорежисер, керівник проекту волонтерів і культурних активістів «Новий Донбас».  

 
Катехиза про Рут

Катехиза про Рут

Отець Володимир Куснєж продовжує оглядовий цикл катехиз щодо книг Святого Письма. Сьогодні ми похилялися над книгою Рут. Чому ця, хоч і повчальна історія, але все ж таки знаходить собі місце в Каноні? Що Господь хоче нам цією книгою сказати? Що про Бога ми можемо дізнатися з книги Рут?

Як не зарити свій талант?

Як не зарити свій талант?

Люди ніяковіють і віднєкуються, коли запитуєш їх чи мають якийсь талант. Але з біблійної точки зору Господь дав всім таланти, жодного не обділив, і навіть тій людині, яка мала "всього" один талант, Бог дав більше 30 кг срібла чи золота. Тобто мало того, що немає жодного безталанного, так іще кожний з нас є багатієм, обдарованим Богом. Про це в передачі "У ваших намірах" з отцем Олександром Коцюром.
 
Самсон і Даліла

Самсон і Даліла

В передачі "Запилена святість" продовжуємо по кісточках розбирати Самсона та його нерозважну любов до жінок: то він увіходить до блудниці, то жениться на жінці, яка звіряє його тайну ворогам, а тепер він вподобав філистимлянку, яка спричинилася до його смерті. Любов зла...
 
Донбас: боротися чи залишати...

Донбас: боротися чи залишати...

Немає людини, яка би не висловлювала своєї думки на цю тему, не залучалася в подібні обговорення чи не міркувала з собою наодинці. Про це вирішили поговорити і ми, Євген Гольцов та Олексій Погорєлов, в передачі "Точка відліку". Що з цього вийшло? Дізнавайтесь, слухаючи подкаст
 
Лунін. В роздумах про майбутнє

Лунін. В роздумах про майбутнє

И победы, и поражения в равной мере могут пойти стране во благо и во зло – смотря как их оценивают современники. Побежденный может озлобиться на весь мир, а может сделать выводы и не повторять прежних ошибок. Победитель может возгордиться, а может – отнестись к победе как к испытанию, к своеобразному уроку от Бога, к дару который влечет за собой огромную ответственность.

"Майстерня" Павла Шеремети

"Майстерня" Павла Шеремети

Про роботу в міністерстві, ризики та можливості в Україні, виклики і перспективи глобальної конкуренції розказав екс-міністр економіки Павло Шеремета.

Дружина Самсона - жінка без обличчя

Дружина Самсона - жінка без обличчя

Про неї взагалі нічого невідомо. Не знаємо її імені, чи любила Самсона, чи вийшла заміж добровільно... Весь час вона залишається пасивною, об'єктом. Спочатку її видали заміж, потім примусили вимагати в чоловіка, щоби розкрив тайну, потім чоловік, Самсон її кинув, батько віддав за іншого і нарешті її спалили. Єдиний момент, в якому вона була суб'єктом це тоді, коли вона просила у Самсона розкрити тайну. І то це відбувалося під примусом. Вона була вродливою (бо ж Самсон її вибрав) іграшкою чоловіків, які використали цю жінку і забули. Про це в біблійній передачі "Запилена святість".

Вразливість до гріха

Вразливість до гріха

Побутове християнство може бути позначеним моделлю: згрішив-посповідався-чистий. Чому в нас сформувалося таке хибне розуміння духовності, покаяння? Чому світ і християнин втрачають вразливість до гріха? Про це в "Школі лідерства - школі духовності" з отцем Олегом Кондратюком.
 
Якщо буде мобілізація, думаю, що й для музиканта місце знайдеться. В «Рецептах життя» Тарас Чубай про фронти для кожного.

Якщо буде мобілізація, думаю, що й для музиканта місце знайдеться. В «Рецептах життя» Тарас Чубай про фронти для кожного.

«Треба розуміти як українці безперестанку живили російську культуру, і як вона вже нажерлась і напилась нашої крові і так розжиріла від нашої української крові…»
«...Я вважаю, що найбільш точне моє спілкування з аудиторією і це передавання інформації чи того «зерна», про яке ви говорите, є мої пісні, моє співання зі сцени. Все що я балакаю поза сценою, це порожнє коливання повітря, в піснях я вам скажу всю правду…»

 
Катехиза про людину

Катехиза про людину

Отець Костянтин Морозов розпочинає новий цикл катехиз про людину. Що є людина? Навіщо їй Господь дає життя, свідомість розум? На що людина витрачає своє життя? Що є найважливіше для кожного? Про це в новому циклі отця Костянтина Морозова.
 
Дмитро Шерембей: "Держава провалила закупівлю ліків. Щодня помирає 1600 осіб"

Дмитро Шерембей: "Держава провалила закупівлю ліків. Щодня помирає 1600 осіб"

Про це в передачі "Точка відліку" заявив Дмитро Шерембей, голова благодійної пацієнтської організації «Пацієнти України». Вперше за всі роки незалежності ті, хто потребує дефцитних та дорогих ліків, громадяни залишаться без них. Самому Шерембею ліків залишилося на 1 місяць. "За цим провалом стоїть ненаситний апетит чиновників та мільярдні корупційні зиски," - поділився активіст. Проти нього вже порушено кримінальну справу, Інтернет наповнюється брудом щодо діяльності Шерембея, лунають погрози...
 
"Майстерня" Мустафи Найєма

"Майстерня" Мустафи Найєма

Про політику, життя та професію з народним депутатом Мустафою Найємом в передачі "Майстерня". 

 
Кругосвітня подорож автостопом

Кругосвітня подорож автостопом

Вона - Аня Морозова. Разом з подружкою Марусею проїхала 40 тис автоспотом. Кругосвітня подорож тривала 7 місяців та обійшлася в 4 тис доларів на двох. Після повернення в Київ Аня почала збирати аудиторії, де ділилася своїм досвідом, мотивувала всіх, хто ще неважується зрушити слідом за своєю мрією. За 2 місяці Аня та Маруся вирушать з Аляски до Антарктиди. Поки - в ефірі передачі "Точка відліку".
 
Лунін, продовження

Лунін, продовження

В 1805 году русская армия под командованием Михаила Илларионовича Кутузова выступает в поход против Наполеона. Вместе со своим полком выступили и братья Лунины. Кавалергарды были войском привилегированным, и в бой их обычно не посылали, но в битве под Аустерлицем, когда Наполеон хитростью смог отвести в сторону основные силы русских и ударил по практически незащищенному лагерю, конно-гвардейский полк был брошен на превосходящие силы французов чтобы прикрыть отступление командования во главе с царем. В тот день кавалергарды потеряли каждого третьего. Среди погибших был и младший брат нашего героя Никита. Впоследствии об этом Лунин писал:

Самсон. Осляча щелепа

Самсон. Осляча щелепа

Чому у великого героя не було нормального меча? Чому Самсон вбиває філистимлян щедепою осла, непотрібом, сміттям? Що в цьому хоче сказати мені Бог? Про це в ефірі біблійної передачі "Запилена святість". 

Страх пекла

Страх пекла

В передачі "Школа лідерства - школа духовності" з отцем Олегом Кондратюком говорили про страх пекла. Чому ми не боїмося Великої смерті?
 
Чи можна людині на інвалідному візку повноцінно жити в Україні?

Чи можна людині на інвалідному візку повноцінно жити в Україні?

Олександр Стадніченко з 13 років на візку. Школа для нього закінчилася в третьому класі, але хлопець не знітився по життю - з 15 років працює, ходить на побачення з дівчатами, подорожує, мріє про спеціваліально обладнаний бус, в якому хоче жити і подорожувати. Він радісний і усміхнений, хоча в Україні все проти таких людей - асфальт, громадський транспорт, бардюри, відсутність чи не належним чином побудовані пандуси. Нещодавно Олександр судився з улюбленим кафе, бо там демонтували пандус, щоби розширити простор для нових столиків. Як коментує він: "Накипіло". Який результат суду та життя людини, яка не здалася обставинам дізнайтеся в передачі "Точка відліку".
 
Гріх

Гріх

В передачі "Школа лідерства - школа духовності" з отцем Олегом Кондратюком говорили про перешкоди в сопричасті людини з Богом, найважливішою серед них є гріх. Як боротися з гріхом?

Самсон. Мед з трупа

Самсон. Мед з трупа

Символічно розуміючи цей епізод, можемо побачити в леві диявола, який, за словами апостола Петра, "рикає та шукає кого це пожерти". Самсон, тоді, як Христос, який вбиває диявола-лева та з його трупа достає мед благодаті. Але це не єдине можливе символічне розуміння цього тексту. Докладніше про це в біблійній передачі "Запилена святість". 

Еміграція - вічна тема...

Еміграція - вічна тема...

В передачі "Точка відліку"  Олексій Погорєлов та Євген Гольцов обговорювали тему еміграції. Чи виникали у Вас думки виїхати або маєте досвід своїх рідних, друзів, знайомих, які вже виїхали? А можливо Ви вже є поза межами України на постійному проживанні? Що мотивує Вас залишатися в Україні, незважаючи на всі труднощі, які переживає наша держава? 

Лунін, декабрист

Лунін, декабрист

14 декабря 1825 года на Сенатскую Площадь вышли мятежные полки, чьи предводители требовали отмены крепостного права, введения конституции, ограничения царской власти. В какой-то степени этот день можно назвать моментом истины для тогдашней России, надолго определившим и внутреннюю политику государства, и пути развития русской культуры – от Пушкина и Герцена до Окуджавы и Галича:
Здесь всегда по квадрату
На рассвете полки
От Синода к Сенату
Как четыре строки

Хмельницький

Хмельницький

Будь-яка революція завжди починається раптом. Ще вчора Янукович був цар і бог, за ним була армія і міліція, а сьогодні він вже тікає з країни щоб завтра про нього позабули усі. Ще вчора цар Микола 2 володарював над Росією, а сьогодні він живе в поїзді щоб завтра бути розстріляним. Так завжди – сьогодні все спокійно і вертикал стоїть як треба, а завтра і верхи не можуть, і низи не хочуть, і караул втомився. Приблизно так трапилось і у 1648 році.

Скандальний Сандей Аделаджа в «Рецептах життя»

Скандальний Сандей Аделаджа в «Рецептах життя»

Після цього інтерв’ю на Радіо Марія вилився шквал критики і питань на кшталт: «Що робить Аделаджа на РМ?». Але любі християни, в ефірі «Рецептів життя» переш за все людина, і  вже потім непересічна і водночас суперечлива особистість. Людина про яку написано, записано і відзнято тисячі хвилин матеріалу, але чи знає хоч хтось, хто він насправді. В «Рецептах життя» Сандей Аделаджа, засновник Посольства Божого, людина, котра збирає 20 тисячні аудиторії прихожан, людина, яка заснувала найбільшу в Європі євангельську спільноту. Говорячи з ним ми спробували відкинути «background» із сотень томів кримінальної справи по King's Capital, відкинули також і сотні томів дифірамбів. В «Рецептах життя» ми спробували показали просто людину, а чи вдалося нам це, вирішуйте самі.    
За Україну треба жити, а не за неї вмирати…

За Україну треба жити, а не за неї вмирати…

Відверте інтерв’ю зі співачкою Росавою в програмі «Рецепти життя». Про жіночність і про переображення материнством, про чоловіків та політику. Відкриті питання і щирі відповіді, а ще хороша якісна музика.  

«Якщо відбулась близькість – жінці здається, що це чоловік, який її вже любить, в чоловіка все інакше. Я втратила цноту дуже пізно, точніше свого часу і це не була якась ініціація в зрілість, це були обдумані чисті стосунки…»Про дитячий алкоголізм

Про дитячий алкоголізм

В передачі "Лікар радить" побував психолог, директор регіонального центру "Відродження" Олександр Трамбовецький. Мова йшла про дитячий алкоголізм. Україна є європейським лідером та одним із світових лідерів по дитячому алкоголзіму. Як захистити своїх дітей від алкоголю? 
 
Запилена святість. Самсон, "моє сонечко"

Запилена святість. Самсон, "моє сонечко"

Так, Самсон був маленький і батьки називали його різними пестливими іменами. Але ім'я Самсона перекладається як "сонце", "сонечко". З цього можемо виснувати, що для матері велетень Самсон завжди залишався "маленьким маминим сонечком", а з іншої сторони Сонцем, богом, ідолом. Детальніше про це в передачі "Запилена святість".

 
Катехиза про структуру Церкви

Катехиза про структуру Церкви

В денній катехизі брат Едуард Семко продовжує цикл катехиз про Церкву. В сьогоднішній передачі мова йшла про структуру Церкви. Навіщо в Церкві існує поділ на єпископів, священиків, дияконів, богопосвячених осіб та мирян? Хто з них є найважливішим? 

Катехиза про залежності

Катехиза про залежності

Залежність походить від браку реального духовного життя та реальних благ. Власне це і спонукає людину шукати втіху в залежності - відсутність духовності та не властиво задоволені потреби. 1 хвилина задоволення може коштувати мені всього життя. Як захистити себе та своїх дітей від залежностей? Про це в ранковій катехизи отця Вальдемара Павельця.

Секрет здорової родини і міцної країни від Адріана Буковинського

Секрет здорової родини і міцної країни від Адріана Буковинського

«Я щасливий тим, що можу допомагати людям у тому, в чому вони відчувають потребу – у близьких щирих стосунках».
В програмі «Рецепти життя» провідний український фахівець з питань сім’ї, сімейних стосунків Адріан Буковинський поділився секретом сімейного щастя. Доктор філософії є  співавтором багатьох законопроектів в галузі державної сімейної політики. А його власна авторська методологія стала основою для фахівців, які впроваджують програми підготовки до подружнього життя. За часи проведення курсів для родин, підготував понад 6000 подружніх пар. Він знає, в чому основа основ проблем в сім’ях. Відповіді на сімейні питання шукайте в програмі.