Дитяча катехиза
В родині "Радіо Марія"
Катехиза
Дитяча молитва
Голос народу, голос Божий
Літургія годин (Бревіарій)
Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачево)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Школа лідерства
Духовні читання
Катехиза
Меса
Розарій
В програмі «Історичні діалоги» історик, заступник голови Українського інституту національної пам’яті Володимир Тиліщак. Чому зупинились селянські майдани 30х років? Як визрівав план упокорення голодом? І як вдалося приховати масштабну трагедію від світу? Геноцид чи «класецид»? Паралелі нещодавніх майданів з майданами 1030х. років… Голодомор 32-32. Не дай собі забути. Ведучі ефіру: Володимир Іванеченко, Володимир Ковальчук та Тетяна Калініченко.
Дорогі в Христі!
Разом з усією Вселенською Церквою входимо в благодатний час особливого Святого року, який, за волею Святішого Отця Франциска, триватиме від 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року. Цей Рік, який називаємо теж Надзвичайним ювілейним роком, Папа присвятив Божому милосердю. Це час особливих Божих благодатей, пов’язаних із паломництвами до визначних катедральних соборів у всій нашій помісній і Вселенській Церкві, час зцілення ран душі й тіла, повернення до Бога, віднайдення Джерела милосердя. Стоячи на порозі цього Ювілейного року, задумаймося над тим, як нам прийняти Боже милосердя, ним жити і про нього свідчити, щоб ми самі, наші ближні та весь наш народ могли якнайбільше скористати з духовних плодів цього благодатного часу.
Після нещодавнього візиту президента України Петра Порошенка до Ватикану, випливла тема ватикано-українських стосунків. Як пройшли 23 роки дипломатичних відносин? За цей час змінилось 5 президентів і 5 нунціїв і 3 папи, то ж якою була політика Ватикану щодо України? Яку політику провадитиме новопризначений апостольський нунцій Клаудіо Ґуджеротті? І чи вплине Папа Франциск на припинення війни в Україні? Низка цікавих питань і влучних коментарів від блогера, релігієзнавця, Анатолія Бабинського.
У програмі Захристія спілкувались з отцем Максимом Рябухою, головою Академічного Душпастирства УГКЦ. Говорили про діяльність Церкви поміж молоддю, та про необхідність подібного служіння
Отець Ярослав Гіжицький в циклі «Пророки близькі та далекі» розпочинає розповідь про пророка, що жив за 900 років до Різдва Христового. То ж, катехеза про пророка Іллю. Частина 1.
З 6 по 8 грудня 2015 р. у великому залі кінотеатру «Кінопанорама» пройде II Кінофестиваль «Світло». Режисери і студії з усіх куточків України, а також з Іспанії, Швейцарії, Білорусі та інших країн представлять публіці художні та документальні фільми, анімацію, музичні кліпи та соціальні ролики. Організатор кінофестивалю - Спілка християнських письменників України (СХПУ).
В денній катехезі отець Роман Лаба наближує до нас одвічну драму втраченого Раю. Втрата Раю, це, насамперед, розрив духовної єдності з Богом. Це досвід, якого ми постійно досвідчуємо. Кожного разу коли ми вдаємось в гріх, це наші невдалі спроби віднайти Рай. Бо кожного дня, ми шукаємо того стану достатку і єдності з Богом.
Отець Патрик Оліх в денній катехезі коментує далі Кину Буття від 30 розділу. То ж істинні причини довгого перебування Якова в Лавана. Знову проявлена хитрість Якова. Ставлення дочок Лії та Рахилі до батька. Значення викрадення божків. Про це та не тільки в 40 хв. ефіру.
В денній катехезі брат капуцин Олександр Могильний розкриває досвід пізнання Бога святим Франциском З Асижу. Тільки прийнявши три тези антиподи, які є характеристиками Бога, можна пізнати ким є Господь. Той в Котрому поєднались бідність і багатство, покора і всемогутність, смерть і воскресіння.