Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з Олексієм Самсоновим

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

В родині "Радіо Марія"

13:00

Резонанс

14:00

Духовні читання

14:20

Дайджест від Credo

Кожний може бути місіонером та апостолом Марії

Поділитись з друзями
Створено: 2019-09-30

Дорогі друзі,

Жовтень для Католицької Церкви є особливим часом. Папа Франциск проголосив жовтень цього року надзвичайним місійним місяцем, метою якого є поглиблення місійного духу Церкви та усвідомлення важливості євангелізації. Окрім цього, згідно стародавній традиції Церкви саме жовтень ми присвячуємо щоденній молитві Розарія.


Радіо Марія по своїй суті має дуже виразний місійний характер. Завдяки допомозі слухачів Радіо Марія проголошує Слово Євангелія в багатьох країнах світу на п’яти континентах. Незабаром мовлення Радіо Марія розпочнеться у Лондоні та Мельбурні, також на нових частотах в Україні - в Харкові та Чернівцях. 

Радіо Марія завжди закликає до навернення і тому прагне мати багато слухачів. Така мета є можливою завдяки допомозі, яку ми отримуємо від Вас. Бути місіонером означає проголошувати Добру Новину тим, які її не чули і також допомагати прийти до Христа тим, хто втратив віру та заблукав у лабіринтах нашого світу.

Дивовижно бачити та спостерігати за тим, як Діва Марія допомагає розповсюджувати Своє радіо в Україні та світі. Насправді, Вона прагне, щоб Її діти єдналися в молитві та вірі. Пресвята Богородиця чекає нашої допомоги, вона потребує кожного з нас, наших відкритих сердець та нашої щедрості.

Дорогі друзі, у жовтні цього року кожен з Вас може стати апостолом ті місіонером Марії. Ваша молитва, Ваша пожертва для Радіо Марія є відповіддю на заклик Богородиці допомагати Їй приводити душі до Христа.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2019

Вітаємо зі Святами, що минули та щиро дякуємо за кожну пожертву, яка надійшла для підтримки Радіо Марія в грудні, і під час адентового Маріафону, і під час збору пожертв 9 грудня

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2019

Наша Родина щедро підтримувала Радіо Марія минулого місяця. Дякуємо Вам, дорогі слухачі, за молитву, жертовність і Любов

Подяка за пожертви для Радіо Марія у жовтні 2019

Дякуємо всім радіослухачам, Родині Радіо Марія за молитовну, промоційну та фінансову підтримку. Кожного місяця Ви забезпечуєте збирання коштів, щоб радіо Пресвятої Богородиці могло мовити для Вас

Подяка за пожертви для Радіо Марія у жовтні 2019

Дякуємо всім радіослухачам, Родині Радіо Марія за молитовну, промоційну та фінансову підтримку. Кожного місяця Ви забезпечуєте збирання коштів, щоб радіо Пресвятої Богородиці могло мовити для Вас

Як вберегтися від простуд та хвороб горла? - Радить лікар Світлана Лешкович

Продовжуємо цикл програм з нашою волонтеркою, яка працює лікарем з медицини невідкладних станів у центрі ЕМД та МК м. Києва. Відділення 1 і по сумісництву лікарем кардіологом у лікарні 12.