Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Архіпастир відповідає

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

Кожний може бути місіонером та апостолом Марії

Поділитись з друзями
Створено: 2019-09-30

Дорогі друзі,

Жовтень для Католицької Церкви є особливим часом. Папа Франциск проголосив жовтень цього року надзвичайним місійним місяцем, метою якого є поглиблення місійного духу Церкви та усвідомлення важливості євангелізації. Окрім цього, згідно стародавній традиції Церкви саме жовтень ми присвячуємо щоденній молитві Розарія.


Радіо Марія по своїй суті має дуже виразний місійний характер. Завдяки допомозі слухачів Радіо Марія проголошує Слово Євангелія в багатьох країнах світу на п’яти континентах. Незабаром мовлення Радіо Марія розпочнеться у Лондоні та Мельбурні, також на нових частотах в Україні - в Харкові та Чернівцях. 

Радіо Марія завжди закликає до навернення і тому прагне мати багато слухачів. Така мета є можливою завдяки допомозі, яку ми отримуємо від Вас. Бути місіонером означає проголошувати Добру Новину тим, які її не чули і також допомагати прийти до Христа тим, хто втратив віру та заблукав у лабіринтах нашого світу.

Дивовижно бачити та спостерігати за тим, як Діва Марія допомагає розповсюджувати Своє радіо в Україні та світі. Насправді, Вона прагне, щоб Її діти єдналися в молитві та вірі. Пресвята Богородиця чекає нашої допомоги, вона потребує кожного з нас, наших відкритих сердець та нашої щедрості.

Дорогі друзі, у жовтні цього року кожен з Вас може стати апостолом ті місіонером Марії. Ваша молитва, Ваша пожертва для Радіо Марія є відповіддю на заклик Богородиці допомагати Їй приводити душі до Христа.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2019

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія у вересні — молитвою, пожертвою, волонтерським служінням. Завдяки Вам — нашим слухачам — ми намагалися своїми програмами допомогти тим людям, які прагнуть знайти сенс життя у світлі Доброї Новини Ісуса Христа

ІІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств

Британський економіст Джоан Робінсон писав про те, що "Життя набуває значення лише у впливі, який воно здійснює на життя інших".

Як мають впливати християни? Чи не в єдності наша сила? 


Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2019

Дякуємо нашим слухачам за молитви та пожертви в серпні. Саме завдяки Вам Радіо Марія молиться, працює, розвивається. На черзі — початок мовлення в Харкові та Чернівцях

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2019

З вдячністю молимося за всіх радіослухачів, хто здійснив пожертву для підтримки Радіо Марія в липніПодяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2019

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в червні, адже завдяки Вашим коштам ми змогли сплати всі потрібні рахунки в цей перший літній місяць