A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 129

Ми за Україну за життя на смерть
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:00

Новини

В ефірі

Голос народу, голос Божий

17:30

В родині "Радіо Марія"

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св. Літургії із парафії Піднесення Хреста (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

Незакінчені розмови

22:00

Катехиза

23:00

Різдвяна програма

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

Ми за Україну за життя на смерть

Поділитись з друзями
Створено: 2014-04-02
Передача:
Автор:
Ведучий:
Такий напис можна прочитати на прапорі у таборі Збройних сил України, що розташований на полях Херсонщини просто неба. Представляємо фотозвіт з акції "Радіо Марія" щодо збору пожертв на наших військових, а також передачу "В родині "Радіо Марія" з місця подій. Акція розпочалася спонтанно, але потім була підтримана "Радіо Марія".  Пожертви збиралися в прокатедральному храмі святого Олександра за благословення Його Ексиленції Архієпископа Петра Мальчука та допомозі настоятеля отця Віталія Безшкурого. Дякуємо нашим пастирям за відкрите серце та виховання нас, пастви, в дусі служіння суспільству. Пожертви також збиралися в парафіях Воздвиження Хреста Господнього на Святошино, Марії Матері Церкви на Перова, Марії Неустанної Допомоги в Броварах, Марії Фатімської з Довбиша. Дякуємо настоятелям, священикам та парафіянам. Ми збирали кошти і надихалися духом жертовності братів і сестер. 

Дякуємо художнику Борису Єгеазаряну, який організував благодійний концерт та виставку, кошти з яких були направлені на потреби військових, а також друзям, які відгукнулися і допомогли. 
Було би надзвичайно важко без Мар'яни Логвіненко, волонтерки "Радіо Марія", яка протягом всіх етапів акції, служила своїм часом, коштами, талантами. Врешті без неї не було би цих світлин. Військові із задоволенням фоткались з Мар'яною.Дякуємо також Денису Горенькову та Михайлу Черенкову, які перевезли вантаж з Києва до військових таборів на Херсонщині, а також долучилися до збору пожертв. Вони зібрали близько 10 тис грн. Дякуюємо Таврійському християнському інституту. Хлопці послужили інститутським авто наперекір розбитим дорогам та й навіть бездоріжжю Херсонщини. 
Денис. 

Михайло.


Всього було зібрано 65 тис грн.  55 тис грн - кошти зібрані за сприянням "Радіо Марія" (по цій сумі роблю звіт). 10 тис зібрали Денис Гореньков та Михайло Черенков. Їхні кошти пішли - частково на розгрузки, дрібні потреби військових, бензин (на своїй машині з Києва везли основний вантаж - берци). Решту суми віддали пастору в с. Чаплинка, який разом з усією баптистською спільнотою допомагає військовим. Про це трохи нижче.  

Зв'язалися з військовою частиною, що знаходилася в Чаплинському районі Херсонської області, та дізналися про численні потреби солдат. Серед іншого військові просили закупити 180 берців. Що і було зроблено. Нижче викладаю звіт.

46 276 грн. Ось така якість

Жінкам у військовому таборі вже в Херсоні докупили двоє пар американського виготовлення. Якість просто супер, але за рахунок того, що це секонд хенд, ціна - 220 грн за пару.

Одну партію берців ми завезли в блокпост на Каховській ГЕС. Там хлопці вишикувалися, називали розміри і відразу на руки отримували взуття. 

Решту, 158 пар ми завезли на склад табору за с. Чаплинка. На наступний день ми вже побачили нові берци на ногах у солдат. Командири показали список військовослужбовців, що отримали берци. Є також подяка з мокрою печаттю частини, що засвідчує, що взуття було отримане.

Таких відомостей на отримання взуття є ще 6 аркушів. А ось і подяка

 
Також на складі в Херсоні докупили 68 розгрузок та відповідну кількість кишень. На розгрузки, берци та кишені, на жаль, немає чеків. Кишені.  

Розгрузки та кишені = 2 мішки або 7200 грн.

А ось розписки військових щодо отриманих розгрузок. В один табір пішло 28 штук

А в другий - 40, одначе там просто не було печаті

Також вказую дрібні витрати - бензин по Херсонській області та квитки в Херсон і назад в Київ. Сумарно 680 грн


Начебто, відзвітувався. Тепер враження. Національний прапор.

Взагалі дивує надзвичайна кільскість прапорів в Херсоні і Херсонській області. Такого в рідному місті я не бачив ніколи. Зрештою такого не бачив ніде в Україні до останніх подій.
 
І такі прапори також є.

Ми зустріли хлопців з ВВ, які стояли на Майдані. Кажуть, що тут, на Херсонщині, просто курорт. Тепло.
Ось так табір виглядає збоку. Загалом ми побували в 2 таборах та одному блок-пості.
 
Суворий побут. Воду довозять. Скрізь глина. На другий день нашої мандрівки лив дощ. Глиниста земля перетворюється на багнюку.  Від вітрів ніщо не захищає.
 
Чаплинка вразила культурними пам'ятками доби пізнього Брєжнєва. 

Дитячі малюнки для військових.


Реакція молодих та старших солдат різна. Зрозуміло. У одних є свої діти, у інших немає. Молоді...


Цей ледве не скакав.Одне із найбільших вражень: допомога місцевих, особливо віруючих. Баптистська спільнота в с. Чаплинка разом з пастором риє траншеї разом з військовими, тому не було проблем і організувати молитовний намет.  На молитву ходять також і військові.

Коли ми вже виїжджали, з Херсона приїхав священик УПЦ КП з парафіянками. Ось батюшка.

Видно, що вони тут не вперше. Їх чекають.


Цими посмішками хотілося б завершити фотозвіт. Аж дивно бачити таку щиру радість в умовах щонічної стрілянини на кордоні. Останню ніч, коли ми там були, щоправда, не стріляли. Боже, хай і надалі не доведеться.  
Відгуки