Про Радіо Марія
Головна
Наші принципи
Радіо Марія в Україні
Родини Радіо Марія
Всесвітня мережа РМ
Новини
Новини
Дошка оголошень
Молитва і свідоцтва
Програма передач
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
Волонтери
Хто такі волонтери
Автори
Контакти
Наші телефони
Написати листа
Книга гостей
Корисні посилання
Всесвітня мережа РМ
Цікаві лінки
АвторизацияRSS
Хто он-лайн
На даний момент 404 гостей на сайті
Статистика
Відвідувачів : 1369997
Новини
Трансляція урочистої літургії з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії
Написав director   
Четвер, 11 серпня 2011, 13:37

assunzione.jpgУ понеділок 15 серпня Католицька Церква святкує урочистість Успіння Пресвятої Богородиці. У цей день "Радіо Марія" транслюватиме святу літургію з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Києві. Святкову літургію очолить єпископ помічник Києво-Житомирської дієцезії Станіслав Широкорадюк. Початок трансляції о 19.00.

Успі́ння Пресвято́ї Богоро́диці — день, коли Марія заснула, а її тіло одразу з душею було взяте Ісусом Христом до неба. Немає історичних даних, як довго Божа Мати ще перебувала на землі після Христового Вознесіння, ані коли, де і як Вона померла, бо про це у Євангелії нічого не згадано.

Свято Успіння належить до найстарших Богородичних свят. Святкування його почалося в Єрусалимі невдовзі після Собору в Ефесі (431 р.). Первісне святкування пам'яті Успіння під впливом Єфеського Собору наголошувало радше привілей її Богоматеринства і тому звалося «Свято Марії-Богоматері». В одній з похвальних бесід на честь преподобного Теодосія Великого (†529) говориться, що палестинські монахи щорічно з великим торжеством святкували 15 серпня «Пам'ять Богоматері», тобто пам'ять її Успіння. У Сирії в п'ятому столітті це свято мав назву «Пам'ять Блаженної».

1 листопада 1950 папа Пій XII в Апостольській конституції "Munificentissimus Deus"  проголосив догмат про Внебовзяття, тобто  визнав за істину відкриту Богом, що Непорочна Діва Марія Мати Божа, після закінчення земного життя з тілом  і душею, була взята на небо

Останнє оновлення на Четвер, 11 серпня 2011, 13:38