A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 129

Чи варто обговорювати проблеми фінансових спекуляцій на християнському радіо.
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:20

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Рецепти Життя

14:00

Духовні читання

14:20

Головред

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

Чи варто обговорювати проблеми фінансових спекуляцій на християнському радіо.

Поділитись з друзями
Створено: 2012-08-01
Передача:
Автор:
Ведучий:

 

В передачі «Майстерня» Олексій Погорєлов спілкувався з фінансовим консультантом та практикуючим трейдером паном Дмитром Цигліним.
«Все профессии важны, все профессии нужны» - саме таким гаслом можна виправдати звучання на «Радіо Марія» передачі про достатньо молодий для України вид діяльності - про торгівлю на національному ринку цінних паперів. Я розумію, що рядок з улюбленого дитячого вірша Радянського Союзу не може слугувати авторитетною підставою для обговорення подібних тем. Тому спробую від «язіка шершавого плаката» перейти на нормальну українську мову і поділитися своїми резонами.

 

 

Тлом, на якому проходила передача, є криза української економіки,  як загалом і світова економічна криза. Деякі фахівці, експерти, говорять, що ми потихеньку вилазимо з цієї кризи, але при цьому особливого оптимізму у сфері фінансів не спостерігається – на рівні держави і окремої людини. Нам не вистачає коштів: низький рівень зарплатні порівняно до вартості життя, особливо у столиці; перехід на кращу роботу нерідко видається примарною ілюзією, потягнути дві, три роботи ціною здоров’я та особистого життя не можна назвати оптимальним виходом, це при тому, що вам вдасться погодити робочі графіки і домовитися з роботодавцем. Альтернативою видається освоєння фінансових інструментів, а наскільки це є вдалою альтернативою ви зможете з’ясувати, прослухавши ефір
ПОДКАСТ
Дорогі гості (варіант: «пришельці» ) сайта «РМ» в ході передачі ви зможете почути відповіді на питання, які турбують Вас. Якщо фінансові питання Вас взагалі турбують:
- як фінансовий консультант, що ви можете порадити слухачам, перші кроки, які може зробити кожен до світлого або принаймні світлішого фінансового майбутнього?
- На початку передачі ми досить абстрактно змалювали альтернативу, говорячи про освоєння фінансових інструментів, ви є практикуючим трейдером, скажіть, що у вашому конкретному випадку це означає, якими фінансовими інструментами користуєтесь ви?
- Часто чуючи слова біржа, торгівля цінними паперами ми уявляємо банкірів, фінансистів, у гіршому випадку олігархів – чим ви особисто займалися професійно, до того як прийшли у трейдерство і хто взагалі ці люди, яких ми називаємо трейдерами?
- Все чим займаються гравці на біржі називається спекуляцією – пам’ятаємо фільм «джентльмени удачи» - спекулянт барига – чи вважаєте ви трерйдерство морально достойною справою, адже це гроші з нічого?
- Українська біржа була відкрита у 2006 році – це молода справа – як вважаєте, наскільки жваво розвивається ринок  цінних паперів, наскільки він є перспективний  і наскільки  живучими є стереотипи пострадянського мислення, що я наводив вище: спекулянт-барига? 
- Один із класиків біржової торгівлі сказав, що неможливо виграти, не зробивши ставку – у нас є багато теоретиків, ви є практикуючим трейдером – як ви опинились на біржі, як прийшли у торгівлю, чи важко вам дався перший крок?
- Україснька біржа, проводячи різні заходи, використовує гасло: «Торгувати можуть всі?» - що ви думаєте з цього приводу?
- На спеціалізованих форумах та сайтах я знаходив статті, де трейдери-невдахи аналізують свої поразки, серед  іншого я прочитав, цитата: как сложно в нашем государстве с нестабильной политической и экономической ситуацией, низкой ликвидностью финансовых инструментов – достигать успеха – наскільки сприятливий сьогоднішній день для вступу на біржу?
- Без  чого неможливо обійтися на біржі? Характер, риси характеру?
- Часто говорять, що особливо важкою є емоційна складова справи, існує статистика, що 60-70% всіх операцій невдалі лише на 30% договорів трейдер заробляє – що ви думаєте з цього приводу і як вам вдається долати емоційну напругу
- Емоційне вигорання – під час трейдерської гонки – чи спіткали вас моменти,  коли вже все, на грані?
- Щоби почати таку діяльність, які кроки треба зробити: де можна навчитися торгувати, скільки грошей для цього потрібно, скільки часу, щоби навчитися торгувати?
 - Поділіться вашими фінансовими досягненнями – скільки вам вдається заробляти на українській біржі? Сьогодні і коли починали? Як скоро ви досягли моменту, що  прибутки з ринку цінних паперів стали серйозною статтею вашого бюджету, а не просто подразненням, хобі або витрачанням часу?
 - Можливо серед слухачів з однієї сторони виникає  інтерес, підкріплений життєвою необхідністю, а з іншого розуміння, що це не для мене, не для моєї зайнятості. Як можна їм безболісно увійти до альтернативного прибутку. Що порадите?
Отож, насправді в передачі досить повно, вичерпно і лаконічно обговорювалися питання фінансового майбутнього та способів його покращити. Ми з’ясували, що перші 2 роки освоєння біржі пана Дмитра спіткали невдачі, сьогодні вже шостий рік він є гравцем на ринку фінансових інструментів – став фінансовим консультантом, написав книгу про українську біржу, залишається практикуючим трейдером (торгівцем цінними паперами). Витрачає кілька годин в тиждень на свій особистий рахунок на біржі і при цьому він запевняє в можливості заробляти 100% своєї заробітної платні при 10% вкладів в біржу. Але на це може піти також кілька років освоєння і невдач. Він розказує про те, що йому допомогло не витримати цей тиск і стати успішним. Питання слухачки про жертвування коштів на потреби Бога, Церкви вивело нас на поле особистого досвіду жертвування в житті пана Дмитра. Виявилося, що 10% свого прибутку він переказує на рахунок дитячого буднику.
Питання ведучого, адресовані до слухачів: Як ви оцінюєте ваше фінансове майбутнє? Як можна його покращити? – Не отримали жодної відповіді. Християнам не цікаво питання фінансів? Чи сама постановка виявилася невластивою для слухачів «Радіо Марія»?
Але варто задуматися чи змогли би ми милуватися прекрасною церковною архітектурою Лаври та Софії; собору святого Петра у Римі та храмом Сант’яго де  Компостела  в Іспанії, якщо віруючі серйозно не замислювалися над питанням особистих фінансів.

Відгуки