A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 129

Громадські неурядові організації
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:30

Недільні читання

21:00

Резонанс

22:00

Непісні розмови

22:40

Житія святих

22:50

Біблійні читання

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафист

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

Громадські неурядові організації

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-20
Передача:
Автор:
Ведучий:
Громадські неурядові організації: що це таке і чим вони займаються? Яка роль неурядових організацій у світі та в Україні? Що вони можуть зробити? Насправді головне питання, яке мало бути поставлене варто сформулювати таким чином: невже ми, громадяни не можемо ні на що впливати? Невже наша доля - це похмуре прийняття тієї реальності, часом ганебної, в якій ми перебуваємо? Що ми українці можемо зробити для нашої держави, суспільства, а конкретніше місця, де ми живемо? Наша гостя, Діна Беседовська, допомагає громадським неурядовим організаціям досягати успіху і не втрачати ту благородну ціль, заради якої вони були створені.


Світ і Україна ідуть у напрямку побудови громадянського суспільства, де важливу роль у формування національної та загальносвітової картини відводиться громадським неурядовим організаціям. Вони стають все більш важливою частиною міжнародного та українського ландшафту XXI століття, виконуючи різноманітні гуманітарні завдання, що мають, крім іншого, завдяання вирішення проблем бідності, охорони природи та громадянських прав. В цій передачі ви зможете почути відповіді на питання, рекомендації людям, які хочуть щось змінити на краще, приклади ініціатив людей, які не професіоналами в тій чи нішій сфері, але їм вдалося досягти успіху. А також думку відомого російського ведучого Олександра Гордона щодо діяльності громадських організацій. 
Поставлені питання:
- Неурядові громадські організації: що це чим вони займаються? Для чого створюються?
- Якщо виникає якась громадська активність, ініціатива: прибрати вулицю чи парк, або вийти під стіни Українського дому мітингувати проти мовної політики – можна це зробити просто, без жодної участі в громадських організаціях. Тоді навіщо, в принципі, громадські організації?
- Яку роль громадські організації відіграють в житті суспільства?
- А яку роль вони відіграють в українському суспільстві?
- Наскільки активний громадський рух в Україні і які проблеми вирішує? І чи вирішує взагалі?
- Участь в роботі громадських організацій: хто є тими людьми, які залучаються до роботи організацій? Це пасіонарні особистості, ідейні особи чи просто пересічні громадяни?
- Чи існує кооперація, комунікація між громадськими організаціями, які працюють в одній царині? Наскільки тісною і плідною є така взаємодопомога?
- З якими проблемами громадські організації самі стикаються в процесі своєї роботи?
- Млявість руху пов’язана з совковим бекграундом громадян чи в принципі з тим, що всюди більшість людей вибирає телевізор і пиво, а не громадську активність та ідею?
- Хто підтримує такі організації фінансово? За чий рахунок вони існують?
- В реальності як часто створюються організації для отримання грантів, в першу чергу, а не для вирішення проблеми чи служіння певним цінностям?
- Коли громадські організації будуть підтримувати самі громадяни України, а не західні грантодавці? І про що свідчить відсутність серйозної фінансової підтримки громадян України?
- Рух неурядових організацій доволі неоднорідний: "Раді Марія" як неурядова організація приймала участь в конкурсі на здобуття американського гранта, де треба було вказати вид діяльності. Серед перерахованих можливостей громадської активності також зазначалася підтримка лесбійок, гомосексуалістів, бісексуалів, транссексуалів. Ми не отримали цей грант, тому що є релігійною організацією, але напевно серед здобувачів вічнозелених доларів знайшлася організація, яка "бореться" в Україні за права геїв, що з загально християнської точки зору є злом?
- Femen також приклад громадської організації...
- В багатьох російських статтях тематику неурядових громадських організацій висвітлюють як руку Заходу у розколі суспільства і підкоренні Америці. Що це лише комплекс імперського мислення чи щось суттєвіше?
- Розвитком яких громадських проектів займаєтесь ви? 
- Як сприймаєте успіх чи неуспіх своїх підшефних громадських організацій? 

Відгуки