A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 129

Сміття – зло чи можливість покращити світ
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Годинки

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з Олексієм Самсоновим

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

В родині "Радіо Марія"

Сміття – зло чи можливість покращити світ

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-21
Передача:
Автор:
Ведучий:
Якщо у будь-якої людини спитати про екологічні проблеми або про стан довкілля, майже кожен згадає про засміченість, про гори сміття, що створюють люди. Ми хочемо піти на природу перепочити – там засмічено, хочемо пройтись вуличками міста – купи сміття очікують нас. Проблема великою кількості бруду, що створюємо ми з вами є не лише проблемою України, а й проблема всього людства. Але як можна вирішити цю проблему? Чи є це викликом для людей? Чи можемо ми зробити так, щоб ми самі не страждали від нашої поведінки. Як вирішити? Про запровадження в Україні сортування сміття говоритимемо в передачі «Світ у долонях» з начальником відділу інформаційного забезпечення Володькіною Вікторією.


Є дві логічні речі, щоб не було сміття на вулицях (чи не на вулицях, а у лісі чи на полі приховано від нашого ока): треба по-перше прибрати те сміття, що вже насмічено, а по-друге – менше смітити. Ми кожен день щось викидаємо в смітник. Така проста і зручна дія. Але… куди після цього потрапляє те скло, пластик, папір, від якого ми позбавились? Він потрапляє на полігони, де лежить роками. Лежить і забруднює наш світ.  Мало для кого буде новиною, що насправді майже все що ми викидаємо можна переробити, обробити, використати повторно.
Нам усім, щоб не потонути у наших же відходах треба усвідомити, що…. Сміття – це те, що ми не можемо повторно використати або переробити на щось нове. Якщо можемо – то це вже не сміття, а – вторинні ресурси. Кидаючи, щось у смітник задумайтесь чи можна це використати або здати кудись в обробку. Цим ви зробите світ чистіше та зекономити велику кількість природних ресурсів. Наприклад, 1 тонна макулатури рятує 17 дерев. Відповідно, чим більше ми здаємо макулатури тим краще нам дихається (бо не вирубаються дерева для створення нового паперу). Аналогічна ситуація з пластиком, металом та іншими ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ. Наразі, нам усім треба усвідомити важливість переробки вторинних ресурсів.
Для того, щоб сміття наше перетворювалось в нові ресурси оптимальним є роздільний збір відходів. Тобто необхідно сортувати сміття. Саме сортування дасть нам можливість відпочивати на чистих територіях, а не на свалках. Про запровадження в Україні сортування сміття ми говоритимемо з начальником відділу інформаційного забезпечення Володькіною Вікторією. 
Ведучий: Хрутьба Андрій, Національний природний парк «Голосіївський»

Відгуки