Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з сестрою Люциною

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:20

Катехиза

Допомога для Радіо Марія у час Великого Посту

Поділитись з друзями
Створено: 2019-03-10

            Дорогі друзі, переживаємо час Великого Посту! Особливий час для всіх християн. Час Великої Ласки, час Великої боротьби, але також і час зустрічі з Христом розп’ятим на хресті. Можемо запитати себе: “Чому Церква запрошує нас кожного року поститися?”

            

     Одного разу, відповідаючи на подібне питання Ісус сказав: “…Настануть дні, коли нареченого від них заберуть. Того дня вони й будуть постити” (Мк. 2,20).

            Отже, маємо визнати, а іншими словами — покаятися в тому, настільки ми були, що сатана, гріх, повсякденна метушня забрали в нас нашого нареченого - Ісуса Христа!

            Християнин - це той, який не може жити без Христа, адже тільки Він є нашим правдивим життям, нашою радістю! Він є нашим Раєм!

            Саме тому, ми разом цілою Церквою входимо у цей важкий, але благословенний час. Цими днями будемо більше молитися, більше поститися, робити вчинки милосердя, але, насамперед, будемо шукати Христа. І Він Сам вийде назустріч нам як покірний та сповнений Божої Любові Слуга, що взяв на себе всі мої гріхи і знищив їх на дереві Хреста.

            Христос є той, який переміг нашу смерть, знищив усякий страх, усяку байдужість та невпевненість. Східна Церква у Пасхальний час урочисто співає «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував!» Цими людьми, які живуть у гробах своїх страхів та гріхів є кожен з нас. У ці дні Христос хоче для нас відкрити двері життя вічного!

            Дорогі друзі, Господь хоче, щоби ми воскресли разом з Ним і перемогли смерть і гріх.

            Проходимо цю сорокаденну дорогу в покаянні та надії, знаючи, що Пресвята Богородиця, покровителька родини “Радіо Марія” є поруч з нами як наша Мати.

            Під час Великого Посту ми є особливо запрошені до вчинків милосердя. Одним з таких вчинків є допомога для всіх бідних, покинутих, самотніх, для тих, хто немає більше надії.

            Як можемо їм допомогти?

            Через підтримку “Радіо Марія”, яке для багатьох стало справжньою родиною. Отже, допомагаючи “Радіо Марія” ми допомагаємо Богородиці бути поруч з її дітьми і нести всім самого Ісуса Христа.

            Дорогі друзі, у цей час Великого Посту просимо вас про особливу підтримку для Радіо Марія. З початком 2019 витрати Радіо Марія збільшилися майже в півтора рази. Відтепер ми мусимо більше сплачувати за послуги концерну РРТ, який надає радіосигнал на території мовлення Радіо Марія, в деяких областях України ціна на ці  послуги виросла майже в два рази. Отже, зараз щомісяця Радіо Марія має платити близько 400 000 гривень. Це є велика сума, але Боже Провідіння, яке діє через слухачів Радіо Марія, допоможе нам не тільки утримати Радіо Марія, але також і розвинути його.

            Декілька місяців тому ми подали документи на так званий «прорахунок» нових частот для нашого мовлення. Це означає, що Радіо Марія звертається до державних органів з проханням про можливість мовлення в таких містах України як Ужгород, Мукачево, Івано-Франківськ, Тернопіль та Чернівці. В разі позитивної відповіді ми будемо брати участь у конкурсі на право мовлення в цих регіонах, тому вже зараз звертаємося до вас з проханням про молитву за Радіо Марія. З цієї нагоди в перших числах квітня в прямому ефірі Радіо Марія ми будемо проводити «маріафон» з метою зібрати необхідні кошти для розвитку Радіо Марія.

             Ще раз просимо вас про молитву і бажаємо гарної підготовки до Пасхальних Свят.

Директор Радіо Марія

отець Олексій Самсонов.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2019

Дякуємо нашим слухачам за молитви та пожертви в серпні. Саме завдяки Вам Радіо Марія молиться, працює, розвивається. На черзі — початок мовлення в Харкові та Чернівцях

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2019

З вдячністю молимося за всіх радіослухачів, хто здійснив пожертву для підтримки Радіо Марія в липніПодяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2019

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в червні, адже завдяки Вашим коштам ми змогли сплати всі потрібні рахунки в цей перший літній місяць

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2019

Дякуємо, дорогі радіослухачі за підтримку Радіо Марія в травні — цьому особливому місяці, присвяченому Пресвятій Діві Марії, адже саме Вона вже 9-й рік поспіль опікується нашим радіо

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2019

Місяць, що минув, був плідним на молитви та підтримку Радіо Марія, адже 9-11 квітня відбувався Маріафон — спеціальний радіомарафон, під час якого ми просили заступництва Богородиці для Її радіо...