Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:00

Меса

В ефірі

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з Олексієм Самсоновим

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Св. Літургія з храму св. Флоріана (Шаргород)

13:00

Резонанс

14:00

Духовні читання

Допомога для Радіо Марія у час Великого Посту

Поділитись з друзями
Створено: 2019-03-10

            Дорогі друзі, переживаємо час Великого Посту! Особливий час для всіх християн. Час Великої Ласки, час Великої боротьби, але також і час зустрічі з Христом розп’ятим на хресті. Можемо запитати себе: “Чому Церква запрошує нас кожного року поститися?”

            

     Одного разу, відповідаючи на подібне питання Ісус сказав: “…Настануть дні, коли нареченого від них заберуть. Того дня вони й будуть постити” (Мк. 2,20).

            Отже, маємо визнати, а іншими словами — покаятися в тому, настільки ми були, що сатана, гріх, повсякденна метушня забрали в нас нашого нареченого - Ісуса Христа!

            Християнин - це той, який не може жити без Христа, адже тільки Він є нашим правдивим життям, нашою радістю! Він є нашим Раєм!

            Саме тому, ми разом цілою Церквою входимо у цей важкий, але благословенний час. Цими днями будемо більше молитися, більше поститися, робити вчинки милосердя, але, насамперед, будемо шукати Христа. І Він Сам вийде назустріч нам як покірний та сповнений Божої Любові Слуга, що взяв на себе всі мої гріхи і знищив їх на дереві Хреста.

            Христос є той, який переміг нашу смерть, знищив усякий страх, усяку байдужість та невпевненість. Східна Церква у Пасхальний час урочисто співає «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував!» Цими людьми, які живуть у гробах своїх страхів та гріхів є кожен з нас. У ці дні Христос хоче для нас відкрити двері життя вічного!

            Дорогі друзі, Господь хоче, щоби ми воскресли разом з Ним і перемогли смерть і гріх.

            Проходимо цю сорокаденну дорогу в покаянні та надії, знаючи, що Пресвята Богородиця, покровителька родини “Радіо Марія” є поруч з нами як наша Мати.

            Під час Великого Посту ми є особливо запрошені до вчинків милосердя. Одним з таких вчинків є допомога для всіх бідних, покинутих, самотніх, для тих, хто немає більше надії.

            Як можемо їм допомогти?

            Через підтримку “Радіо Марія”, яке для багатьох стало справжньою родиною. Отже, допомагаючи “Радіо Марія” ми допомагаємо Богородиці бути поруч з її дітьми і нести всім самого Ісуса Христа.

            Дорогі друзі, у цей час Великого Посту просимо вас про особливу підтримку для Радіо Марія. З початком 2019 витрати Радіо Марія збільшилися майже в півтора рази. Відтепер ми мусимо більше сплачувати за послуги концерну РРТ, який надає радіосигнал на території мовлення Радіо Марія, в деяких областях України ціна на ці  послуги виросла майже в два рази. Отже, зараз щомісяця Радіо Марія має платити близько 400 000 гривень. Це є велика сума, але Боже Провідіння, яке діє через слухачів Радіо Марія, допоможе нам не тільки утримати Радіо Марія, але також і розвинути його.

            Декілька місяців тому ми подали документи на так званий «прорахунок» нових частот для нашого мовлення. Це означає, що Радіо Марія звертається до державних органів з проханням про можливість мовлення в таких містах України як Ужгород, Мукачево, Івано-Франківськ, Тернопіль та Чернівці. В разі позитивної відповіді ми будемо брати участь у конкурсі на право мовлення в цих регіонах, тому вже зараз звертаємося до вас з проханням про молитву за Радіо Марія. З цієї нагоди в перших числах квітня в прямому ефірі Радіо Марія ми будемо проводити «маріафон» з метою зібрати необхідні кошти для розвитку Радіо Марія.

             Ще раз просимо вас про молитву і бажаємо гарної підготовки до Пасхальних Свят.

Директор Радіо Марія

отець Олексій Самсонов.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2019

Місяць, що минув, був плідним на молитви та підтримку Радіо Марія, адже 9-11 квітня відбувався Маріафон — спеціальний радіомарафон, під час якого ми просили заступництва Богородиці для Її радіо...

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2019

Дякуємо нашим радіослухачам за підтримку Радіо Марія в березні, місяця, коли щоденно в ефірі лунала особлива молитва посвячення радіо Богородиці...

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2019

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за кошти надані в лютому, завдяки Вам ми змогли сплатити необхідні рахунки для функціонування радіо


"Одне з найбільших полегшень від Сповіді відчув, коли священик мені нічого не сказав!" - Отець Міхал Бранкевич

Священик говорив про засмучених, які будуть утішені. Вконтексті Нагірної проповіді Ісуса Христа (продовження циклу програм).

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2019

Дорогі радіослухачі, тільки завдяки Вашій підтримці Радіо Марія працює та розвивається. Певним викликом стало для нас загальне подорожчання вартості сигналу, адже за січень мусимо сплатити тільки правайдерам 181101,24 грн.