Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Люди справи

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

Запис нових програм катехез для дітей

Поділитись з друзями
Створено: 2015-06-25

Незважаючи на літній канікулярний період, робота над новими катехезами для дітей в ефірі Радіо Марія триває.

Сьогодні до нашої радіостудії завітали наші волонтери-діти для того, щоб попрацювати над записом серії нових катехез для дітей та підлітків.

Як робляться ці передачі зазвичай? Просимо сестер-катехеток приїхати разом зі своїми підопічними дітьми, які відвідують недільну школу при костелі, щоб дослідити ту чи іншу тему. Після обговорення відбувається запис програми, яка, згодом виставляється в ефір.

Щодня в ефірі Радіо Марія дитячі катехези лунають о 15.40 (з повтором о 20.00).

Сьогодні було записано 7 катехез, які майстерно, як завжди, підготувала с. Люцина, промоутер Радіо Марія: “Життя Ісуса Христа в таємницях Розарію”, “Біблія — бібліотека книг про Ісуса Христа”, “Скільки разів потрібно прощати? Притча про фарисея та митаря”, “Як жити мудро? Притча про десять дів”, “Хто може увійти до Неба? Притча про бур’ян та пшеницю”, “Любов до ближнього є умовою нашого спасіння”.

Отже, добровільним помічником (волонтером) Радіо Марія може стати будь-хто, незалежно від віку чи статі, робота знайдеться усім, аби тільки виявилося бажання послужити Пресвятій Діві на Її радіо.Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія в травні, хто молився разом з нами, приймав духовне Причастя під час трансляцій Служб Божих. В цей складний час карантинних заходів саме наші слухачі, як єдина Родина, своєю молитвою, добрим словом та пожертвою забезпечили наше мовлення.