Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:00

Слово на кожен день

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

18 золотих правил Магдалини Морано

Поділитись з друзями
Створено: 2022-11-25
У 1868 році, займаючись в школі і одночасно працюючи, Магдалина зуміла отримати диплом викладача. Вона стала вчителем і пообіцяла Богові, заради блага молоді, зробити педагогічну діяльність своєю місією.
 18 золотих правил бл. Магдалини Морано

.Пєра Кавалья FMA)

 1. Ніколи не розмовляйте з дівчатами пристрасно, чекайте, коли будь-які бурхливі порухи заспокояться.

2. Звикни говорити тихо, навіть звертаючись до всіх. Таким чином вони звикнуть поважати голос учителя та більше зважати на нього.

3. Не дорікайте одразу, коли бачите порушення дисципліни. Спостерігайте, наглядайте, а потім, час від часу, користуючись слушною нагодою, збирайте всіх дівчат і м’яко, але зі спокоєм і милосердям віддавайте повідомлення та накази, які здаються вам найбільш доречними.

4. Чиніть усе так, щоб ніхто з дівчат (дітей) ніколи не почувався пригніченим.

5. Коли з чиєїсь сторони трапляються провини, покличте винного, скажіть їй/йому про провину і спокійно призначте відповідне покарання, надаючи перевагу радше поблажливості, ніж суворості.

6. Щохвилинні докори роблять характер вчительки зневажливим, дратівливим і схиляють учнів не звертати уваги на її накази.

7. Учитель повинен виправляти всіх учнів однаково і з почуття обов'язку. Любіть їх усіх заради Бога і для добра їхніх душ.

8. Вчителі та асистенти мають виявлять один одному шану та повагу. Це містичним чином буде впливати на душі учнів.

9. Ніколи не піддавайте сумніву в присутності дітей зауваження, яке вона отримала від іншої черниці.

10. Завжди проявляйте доброзичливість між вами, ніколи з позицій влади та з тоном докору, і тим більше у присутності дівчат.

11. Ніколи не залишайтеся осторонь, виконуючи лише те, що залежить від вас, але, якщо необхідно, сердечно даруйтеся один одному.

12. Де б ви не доглядали за дівчатами, переконайтеся, що вони завжди у вас у полі зору.

13. У нас є око і вухо для кожного, але будьте обережні в цій пильності, щоб не показати, що ви напоготові! Учні стали б фальшивими та лицемірними.

14. Завжди підтримуйте радість на перервах учнів, навіть якщо це коштуватиме вам певних жертв.

15. Іноді трапляється, що хтось розмовляє один з одним осторонь, не показуйте, що ви підозрюєте щось погане.

16. Попереджайте і виправляйте, але м'яко, підбадьорюючи, а не погрожуючи.

17. У ваших молитвах і Причастях віддавайте своїх учнів Господу. Без Його допомоги та Його благословення наші зусилля були б марними.

18. Привчайте своїх дівчат до молитви.

Відгуки

Богородиця прагне врятувати нас від знищення! | Ян СОБІЛО (відео-версія на YouTube)

Богородиця прагне врятувати нас від знищення! | Ян СОБІЛО (відео-версія на YouTube)

Єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло терміново прибув у Меджугор'є, щоб молитися за мир.

Ввечорі 15.06.2024 року, під час об’явлення Богородиці візіонерці Марії Лунетті, Діва Марія закликала всіх людей доброї волі молитися Дев'ятницю за мир у всьому Світі.

Кожного вечора починаючи від 16-го червня, о 22:00 годині (за київським часом, о 23:00) в Меджугор'є на Горі Подбрдо біля статуї Богородиці вірними проказується молитва Розарій. Після молитви відбувається об'явлення Богородиці через візіонерку Марію Лунетті
Всі монахи Унівської лаври пройшли ВЛК: всі придатні | Макарій ДУТКА (відео-версія на YouTube)

Всі монахи Унівської лаври пройшли ВЛК: всі придатні | Макарій ДУТКА (відео-версія на YouTube)

Ієромонах УГКЦ, отець Макарій Дутка збирає кошти для ЗСУ. Нещодавно священнослужитель передав 3 мільйони гривень для 24-ї окремої механізованої бригади короля Данила. Таким чином священник долучився до ініціативи «Пташки перемоги», в межах якої на фронт уже передали понад 6000 дронів. Крім того, отець Макарій є багаторазовим чемпіоном України та рекордсменом з пауерліфтінгу! Нещодавно монах встановив ще один рекорд: на Чемпіонаті Заходу України у Львові, яку проводила федерація KRAWA. Ієромонах показав результат у жимі лежачи 213,5 кг. Свою перемогу монах присвятив своєму ТАТОВІ Василю, який своїми молитвами випрошує у Бога такі результати для свого сина: "Іноді, коли я на змаганнях, тато просить всіх у хаті стати перед образами на коліна і молитися за мою перемогу. Я щасливий, що маю такого сильного Батька".
Бачимо шалену корупцію. Війну виграють вчителі і священники. Єпископство забирає друзів | КРИВИЦЬКИЙ (відео-версія на YouTube)

Бачимо шалену корупцію. Війну виграють вчителі і священники. Єпископство забирає друзів | КРИВИЦЬКИЙ (відео-версія на YouTube)

Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Віталій Кривицький наголошує на важкому стані українців через війну і втому. Дає пояснення зменшенню парафіян в храмах і відповідає на запитання: чи Україна йде вірним шляхом?
Царство Боже має свої закони | Роман БРАТКОВСЬКИЙ (відео-версія на YouTube)

Царство Боже має свої закони | Роман БРАТКОВСЬКИЙ (відео-версія на YouTube)

Священник УГКЦ, отець Роман Братковський говорить про Євангеліє Царства. Священнослужитель пояснює: "З Ісусом приходить Царство Боже, тобто, духовна присутність Небес у фізичній матерії. У цьому Царстві Царем є Ісус Христос і там є свої закони!"
ШИРОКОРАДЮК: Для переговорів немає жодних підстав | Церква не повинна мовчати | Влада не віруюча (відео-версія на YouTube)

ШИРОКОРАДЮК: Для переговорів немає жодних підстав | Церква не повинна мовчати | Влада не віруюча (відео-версія на YouTube)

Ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії, єпископ Станіслав Широкорадюк говорить про утопічність підстав для переговорів з РФ, сподівається на навернення українців, висловлює жаль, що прихожан в храмах стає все менше і не осуджує переселенців за відсутність у них бажання повертатись в Україну.