Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:45

В родині "Радіо Марія"

В ефірі

Катехиза з о. Сергієм Воронюком

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Бога Отця Милосердного (Запоріжжя)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

18 золотих правил Магдалини Морано

Поділитись з друзями
Створено: 2022-11-25
У 1868 році, займаючись в школі і одночасно працюючи, Магдалина зуміла отримати диплом викладача. Вона стала вчителем і пообіцяла Богові, заради блага молоді, зробити педагогічну діяльність своєю місією.
 18 золотих правил бл. Магдалини Морано

.Пєра Кавалья FMA)

 1. Ніколи не розмовляйте з дівчатами пристрасно, чекайте, коли будь-які бурхливі порухи заспокояться.

2. Звикни говорити тихо, навіть звертаючись до всіх. Таким чином вони звикнуть поважати голос учителя та більше зважати на нього.

3. Не дорікайте одразу, коли бачите порушення дисципліни. Спостерігайте, наглядайте, а потім, час від часу, користуючись слушною нагодою, збирайте всіх дівчат і м’яко, але зі спокоєм і милосердям віддавайте повідомлення та накази, які здаються вам найбільш доречними.

4. Чиніть усе так, щоб ніхто з дівчат (дітей) ніколи не почувався пригніченим.

5. Коли з чиєїсь сторони трапляються провини, покличте винного, скажіть їй/йому про провину і спокійно призначте відповідне покарання, надаючи перевагу радше поблажливості, ніж суворості.

6. Щохвилинні докори роблять характер вчительки зневажливим, дратівливим і схиляють учнів не звертати уваги на її накази.

7. Учитель повинен виправляти всіх учнів однаково і з почуття обов'язку. Любіть їх усіх заради Бога і для добра їхніх душ.

8. Вчителі та асистенти мають виявлять один одному шану та повагу. Це містичним чином буде впливати на душі учнів.

9. Ніколи не піддавайте сумніву в присутності дітей зауваження, яке вона отримала від іншої черниці.

10. Завжди проявляйте доброзичливість між вами, ніколи з позицій влади та з тоном докору, і тим більше у присутності дівчат.

11. Ніколи не залишайтеся осторонь, виконуючи лише те, що залежить від вас, але, якщо необхідно, сердечно даруйтеся один одному.

12. Де б ви не доглядали за дівчатами, переконайтеся, що вони завжди у вас у полі зору.

13. У нас є око і вухо для кожного, але будьте обережні в цій пильності, щоб не показати, що ви напоготові! Учні стали б фальшивими та лицемірними.

14. Завжди підтримуйте радість на перервах учнів, навіть якщо це коштуватиме вам певних жертв.

15. Іноді трапляється, що хтось розмовляє один з одним осторонь, не показуйте, що ви підозрюєте щось погане.

16. Попереджайте і виправляйте, але м'яко, підбадьорюючи, а не погрожуючи.

17. У ваших молитвах і Причастях віддавайте своїх учнів Господу. Без Його допомоги та Його благословення наші зусилля були б марними.

18. Привчайте своїх дівчат до молитви.

Відгуки

"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

19 серпня ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Віталій Кривицький відзначив свій 50-річний ювілей!
В ексклюзивному інтерв'ю для Радіо Марія (доступна відеоверсія і на нашому YouTube-каналі) Його Первосвященство розповів про найнебезпечніші дні війни для своєї  дієцезії: бомбардування семінарії у Ворзелі, вольове рішення залишатись у Столиці та служіння у лавах ЗСУ семінариста РКЦ.
Крім того, єпископ Віталій Кривицький поділився історією втрати своїх батьків, доцільність приїзду Папи Франциска та ставлення до спорту та алкоголю.
Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Вітаємо всіх слухачів Радіо Марія та щиро дякуємо за підтримку радіо в новому 2021 році, адже завдяки Вашим молитвам, промоції та пожертвам ми працюємо та розвиваємося

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Дорога Родина Радіо Марія! Вітаємо з Різдвом Христовим та щиро дякуємо за пожертви, які були надані для утримання радіо в грудні та й в усьому 2021 році

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку нашого радіо. Ваша молитва і пожертва дозволили, як завжди, забезпечити безперебійне радіомовлення

"Якщо спасеш їх - піду в монахи! - Сказав я, поклавши на могилу святого розпухле тіло своєї важкохворої вагітної дружини", - Схіархимандрит Серафим

"Якщо спасеш їх - піду в монахи! - Сказав я, поклавши на могилу святого розпухле тіло своєї важкохворої вагітної дружини", - Схіархимандрит Серафим

В ефірі програми РЕЗОНАНС говорили з носієм надзвичайного голосу і біографії, ченцем, який має...дітей та дружину. Ви почуєте, як Бог привів майбутнього священика до покликання. Герой інтерв'ю за своє життя міг загинути безліч разів. Він падав з багатоповерхівки, в нього стріляли, його заносило у бетономішалку, а одного разу, трагедія ледь не сталася через неуважність - наш співрозмовник переплутав лимонад з перекисем водню. Життя до навернення було насичене не тільки курйозами, але і успіхами. Чого вартує лише 4-разове чемпіонство в Грузії по східним видам бойових мистецтв! Але вочевидь, Бог мав свої плани на невгамовного чоловіка. Багато в чому знаковим став і його переїзд до Києва...