Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму Матері Божої святого Скапулярію (Снятин)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

334 мільйона християн піддаються переслідуванню за свою віру

Поділитись з друзями
Створено: 2016-11-17
Папський фонд «Допомога Церкві в потребі» представив в Мадриді доповідь про свободу віросповідання у світі. Як свідчать результати проведеного дослідження, радикальний іслам  є «головною загрозою» релігійної свободи, а християнство - релігія, яка найбільше переслідується в світі.

Згідно з даними, більше 334 мільйонів християн живуть в країнах, де панує переслідування і дискримінація віруючих в Христа.
Доповідь про свободу віросповідання в світі охоплює дворічний період - з червня 2014 до червень 2016 року.  Він був представлений директором Папського фонду «Допомога Церкві в потребі» Хав'єром Менендесом Россом разом з ієрархом з сирійського міста Хомс Архієпископом Хеаном Абда Арбаче.

Насправді, з 196 проаналізованих країн, в 38-ми з них люди піддаються насильству, в 23-х – переслідуються  за релігійні погляди, в 15-ти - піддаються дискримінації.
«Кожен третій у світі живе в країні, де немає свободи віросповідання», - заявив Менендес.  Він зазначив, що «без релігійної свободи не може існувати справжньої свободи, а інші свободи обмежуються».
За даними  aciprensa.com, країни з найбільшим рівнем переслідування  це - Афганістан, Сирія, Північна Корея, Ірак, Нігерія, Сирія і Сомалі.
Директор Папського фонду «Допомога Церкві в потребі» стверджує, що християнство є релігією, яка найбільш переслідується в світі, так як кожен шостий християнин живе в країні, де його віра переслідується.

У тому, що стосується останніх атак на свободу віросповідання в Іспанії, серед  яких - попрання місця молитви, крадіжки Святих Дарів, образа релігійних свят, Менендес зазначив, що ситуація в країні повинна сприйматися в контексті інших націй Європи, оскільки «ці речі відбуваються також в інших державах».

Було підкреслено першорядне значення свободи віросповідання в світі, так як це є фундаментальним правом, закріпленим в 18 статті Загальної декларації прав людини.

Джерело: catholic.by

Відгуки

"ЗМІ влаштували на мене справжнє полювання", - апологія отця Юстина Бойка

"ЗМІ влаштували на мене справжнє полювання", - апологія отця Юстина Бойка

Ієромонах УГКЦ отець Юстин Бойко знаний апологет християнських цінностей на Галичині. Останнім часом деякі ЗМІ хочуть видати захист одвічних Божих законів за...підтримку путінських наративів, цитуємо:
"Священника зі Львова викрили на поширенні фейків російської пропаганди. Відомий львівський священик, ієромонах УГКЦ Юрій Бойко заявив, що Міністерство освіти України підписало меморандум з ЛГБТ-фондом. Хоча цю інформацію у МОН спростували, священнослужитель далі наполягає на своєму. Zaxid.net пише, що цей фейк має російське походження".
Радіо Марія не могло залишитись осторонь такої обструкції і запропонувало отцю Юстину прокоментувати подібну ситуацію.
Отець Максим Бервінов про злочини окупантів в Херсоні

Отець Максим Бервінов про злочини окупантів в Херсоні

Капелан 124-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, отець Максим Бервінок у великому інтерв'ю для Радіо Марія розповідає про часи окупації Херсона.
18 золотих правил Магдалини Морано

18 золотих правил Магдалини Морано

У 1868 році, займаючись в школі і одночасно працюючи, Магдалина зуміла отримати диплом викладача. Вона стала вчителем і пообіцяла Богові, заради блага молоді, зробити педагогічну діяльність своєю місією.
"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

19 серпня ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Віталій Кривицький відзначив свій 50-річний ювілей!
В ексклюзивному інтерв'ю для Радіо Марія (доступна відеоверсія і на нашому YouTube-каналі) Його Первосвященство розповів про найнебезпечніші дні війни для своєї  дієцезії: бомбардування семінарії у Ворзелі, вольове рішення залишатись у Столиці та служіння у лавах ЗСУ семінариста РКЦ.
Крім того, єпископ Віталій Кривицький поділився історією втрати своїх батьків, доцільність приїзду Папи Франциска та ставлення до спорту та алкоголю.
Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Вітаємо всіх слухачів Радіо Марія та щиро дякуємо за підтримку радіо в новому 2021 році, адже завдяки Вашим молитвам, промоції та пожертвам ми працюємо та розвиваємося