Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

9 липня в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбувся конкурс на нові радіочастоти

Поділитись з друзями
Створено: 2015-07-09

Як відомо всім нашим слухачам і шанувальникам, Радіо Марія подала документи на отримання права мовлення у Львові, Ужгороді, Тернополі та Хусті Закарпатської області. Жодної частоти ми не отримали. Але впевнений, отримали Божу благодать. Як відбувався конкурс: як це було?

Спочатку хочу подякувати всім тим, хто молився за Радіо Марія протягом цих тижнів, хто збирав підписи в нашу підтримку, хто мріяв, що зможемо почати мовити в інших регіонах. Цього не сталося.

Процедура полягала в тому, що всі претенденти на певну частоту виступали, презентуючи свою телерадіокомпанію, їм задавали питання, потім члени Національної ради голосували.

В своєму виступі я розповів про те, що ми працюємо 5 років, в 7 регіонах України, що ми є виключно україномовним радіо, входимо до Всесвітньої мережі Радіо Марія, які працюють на всіх континентах, а наші програми відповідають потребам часу, є соціально спрямованими, несуть мир, мораль, добро духовну чистоту, дають надію та служать всім верствам, особливо – потребуючим, відкинутим, спраглим Божого Слова, а існуємо виключно за фінансової підтримки наших слухачів.

Виступали й інші претенденти. До речі, так як конкурси в нашій державі не проводились більше, як два роки, в цьому дійстві приймало участь 43 компанії, які подали 180 заявок. Хто отримав перемогу? Члени Національної ради розмірковували таким чином: перевагу треба віддати державним всеукраїнським і обласним компаніям. В основному так і сталося. Цікавили членів Нацради спроможність компаній в майбутньому створити громадське радіо та фінансово забезпечувати розбудову мережевої інфраструктури.

Так що ми – Радіо Марія - жодної частоти не виграли.

Це - розмірковуючи по-людському.

В мене був час думати, багато молитися, розважати і розмірковувати під час проведення конкурсу, адже знаходився в залі засідань Національної ради чи поруч протягом шести годин, так як наша участь в конкурсі була «розкидана» по порядку денному. Заглибився в роздумування над сьогоднішнім Словом Божим (Мт 10, 7-15):

А коли ввійдете в якесь місто чи село, розпитайте, хто там є достойний; і там залишайтеся, доки не вийдете. Входячи ж до дому, вітайте його, І якщо дім буде достойний, нехай зійде ваш мир на нього; якщо ж не буде достойний, ваш мир нехай повернеться до вас. І як хто не прийме вас і не послухає ваших слів, то, виходячи з дому чи з того міста, обтрусіть пил з ваших ніг. Воістину кажу вам: легше буде землі Содомській і Гоморрській у день суду, ніж тому місту.

Тому розмірковував, що зараз, на цьому засіданні, я – щасливий: про Радіо Марія розповів, попросив надати нові частоти для розвитку; ну що ж, поки що не захотіли послухати наших слів… Обов’язково послухають іншим разом… Коли черга дійшла до розгляду визначення переможця на отримання частоти в Тернополі, як міг – молився за всіх учасників засідання та членів Національної  ради коронкою до Божого Милосердя. За шість годин був і розарій, і Бревіарій…

Не сталося виграти конкурс. Станеться іншим разом. Обов’язково станеться. Перешкоди усуне Пресвята Діва Марія – це Її Радіо, це Її справа. Її мир повернеться.

Покидаючи будівлю Нацради згадав останні рядки сьогоднішнього Євангелія. На порозі – обтрусив пил з ніг: не зовсім, можливо пил, а власне – пожухлий цвіт лип, що ростуть поруч з будівлею, з молитвою та впевненістю, що час просуватися в інші міста України настане. Трохи пізніше.

 З Любов’ю і молитвою за вас, нашу Родину Радіо Марія,

                                                        Олександр,координатор

Відгуки

Сказав Зеленському: ЗАКЛИЧТЕ ЛЮДЕЙ ДО МОЛИТВИ! | Леон ДУБРАВСЬКИЙ

Сказав Зеленському: ЗАКЛИЧТЕ ЛЮДЕЙ ДО МОЛИТВИ! | Леон ДУБРАВСЬКИЙ

Ординарій Кам'янець-Подільської дієцезії, єпископ Леон Дубравський розповідає про нещадавню зустріч екзорцистів в Летичеві, гріхи, що провадять до одержимості, війну та причини великої кількості розлучень в Україні.
Богородиця покриває наше військо | Отець Василь ДОВГАНЮК (відео-версія на YouTube)

Богородиця покриває наше військо | Отець Василь ДОВГАНЮК (відео-версія на YouTube)

У великому інтерв'ю журналісту-інтерв'юеру Сергію Іваницькому легендарний капелан ЗСУ "Дуб" отець УГКЦ Василь Довганюк розповів про настрій наших Захисників, що ускладнюється через низку невирішених питань у зв'язку із довготривалої затримкою західної допомоги та брак мудрих рішень від нашого військово-політичного керівництва.
Ми - обраний народ! Програємо - буде суцільна Буча! США не бачать заради чого нас рятувати | ОЛЕНЧИК (відео-версія на YouTube)

Ми - обраний народ! Програємо - буде суцільна Буча! США не бачать заради чого нас рятувати | ОЛЕНЧИК (відео-версія на YouTube)

Засновник і координатор Християнської Служби Порятунку пан Андрій Оленчик у великому інтерв'ю відвів особливу роль українським церквам та релігійним організаціям у російсько-українській війні.
МЕДЖУҐОР‘Є: Не все можна говорити | Оксана ДМИТЕРКО (відео-версія на YouTube)

МЕДЖУҐОР‘Є: Не все можна говорити | Оксана ДМИТЕРКО (відео-версія на YouTube)

Організатор паломництв до Меджугор'є та автор програм на Радіо Марія пані Оксана Дмитерко розповідає про велику силу, наснагу та зцілення яке дарує Богородиця.
Чи знаємо ми дату Воскресіння Ісуса Христа? | Петро ЛОПАТИНСЬКИЙ (відео-версія на YouTube)

Чи знаємо ми дату Воскресіння Ісуса Христа? | Петро ЛОПАТИНСЬКИЙ (відео-версія на YouTube)

В програмі “Наближаючись до Православ’я” говоримо з ієреєм ПЦУ, отцем Петром Лопатинським про проблеми дати святкування Пасхи. Розглянули запитання розбіжності у святкуванні Великодня між православними та католиками та нюансів вираховування дати Пасхи. Хто святкує Великдень згідно астрономічного підходу, та які поступки мають зробити обидві Церкви, щоб дійти згоди у святкуванні Великодня?