Ангел Господній
Розарій
Літургія Східний обряд
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Обережно, магія!
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Житія святих
Акафіст
Святий дня
Теодор Дячун, керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.
Пройти крізь роки важких випробувань, знущань й тортур та стати ще сильнішим і ще з більшою вірою та відданістю служити Україні – це воїн, який своїм життям показав силу духу українського повстанця. Люди, які мали у серці величезну віру та любов до України були зневажені та знищені, але не можна знищити дух, якщо в основі – любов і віра.
Українська Повстанська Армія боролася за вільну Україну – Теодор Дячун ділиться спогадами-живими свідченнями про події тих буремних років. Сильний духом, незважаючи на свій поважний вік, 90 річний Теодор Дячун побував у зоні АТО, зокрема, у шахті Бутовка, в Авдіївці, знає багатьох командирів особисто і підтримує українських військових, і навіть віддав їм усі свої заощадження та з кожної пенсії намагається заощадити, щоб віддати частину на потреби військових, купляє книжки, бо переконаний, що кожен, хто вважає себе справжнім українцем – має вірити в Бога, знати свою історію, бути ідейним та чесним, любити та поважати рідну мову та культуру. І переконаний, що вишиванка далеко не показник українськості, бо лише справи свідчать про слова.
Людина титанічної віри та витримки ділиться з слухачами Радіо Марія своїм життєвим досвідом та упевнений, що Україна зможе відродитися коли кожен українець буде: «Вірити в Бога, вірити у свої сили та бути чесним, відповідальним і бути вірним Україні».
Надзвичайно цікава розповідь українського повстанця, де він розповідає про те, що у своєму селі вони захищали людей інших національностей, адже вони вже стали частиною великої української родини. Про зраду та заслання у Казахстан, про роки тортур та поневірянь, про те, що завжди не втрачав віри і це допомогло вижити у нелюдських умовах. А ще – чому керівники держави, які не мають національної ідеї є ворогами народу. І що саме шкільне виховання може змінити долю України, бо виховання у патріотичному дусі допоможе Україні народити нову генерацію українців для яких моральні та духовні цінності будуть важливі, аніж тимчасові матеріальні вигоди, і в серці завжди буде Бог і Україна.
В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.
У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує над темою страху: звідки він виникає, у чому полягає його небезпека і як він впливає на духовне життя. Священник чітко розрізняє страх перед Богом і страх перед небезпекою. За його словами, будь-який страх можна подолати – у цьому допомагають віра, молитва та довіра до Бога. Про практичні кроки у боротьбі зі страхами й фобіями брат Андрій розповідає у програмі.
У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.
Священник ПЦУ, ієрей Петро Лопатинський, у програмі «Наближаючись до Православ'я» розглядає тему «Православне політичне богослов'я». Цього разу йдеться про новий етап в історії ранньої Церкви - період, коли християнство вийшло за межі вузької релігійної спільноти й поступово стало найпоширенішою релігією Римської імперії. Отець Петро розповідає про страхи й сумніви перших християн, про те, з якими навіюваннями вони стикалися, а також як християнська спільнота інтегрувалась у політичну структуру імперії та почала взаємодіяти з нею.