Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

Адвент - час радісного очікування на народження Ісуса Христа

Поділитись з друзями
В програмі "У Ваших намірах" с. Бенедикта з Абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (Житомир) роз’яснює сенс періоду Адвенту в житті Церкви та християн, а також ділиться зі слухачами Радіо Марія, як сестри бенедиктинки готуються до Урочистості Різдва Господнього.
Кожен літургійний рік розпочинається періодом Адвенту (від лат. Adventus - пришестя) Це передріздвяний час, час очікування Різдва Христового.
Під час Адвенту в храмах рано вранці служиться Роратня Служба Божа в честь Пресвятої Діви Марії. Символом цієї меси є запалена свічка, яка освітлює шлях тим, хто йде до церкви до сходу сонця.
Адвент ділиться на два календарних періоди: перший - з першої неділі до 16 грудня, який присвячений роздумам про Друге пришестя Ісуса Христа; другий - з 17 до 24 грудня, який є безпосередньою підготовкою до святкування Різдва Христового та присвячений спогаду Першого пришестя Ісуса Христа у світ - Боговтілення.
Кожна неділя Адвенту присвячується певному спогаду, якому відповідають євангельські читання під час богослужіння: першу неділю присвячено майбутньому пришестю Ісуса Христа наприкінці часів, другу й третю - Івану Хрестителю, який передував служінню Христа, четверте - подіям, що безпосередньо пов'язані  з народженням Сина Божого.

Відгуки

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

З 1 до 7 вересня 2024 року в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання. Тема цьогорічно заходу: "Бог смартфона".  Про виклики та завдання цієї ініціативи розповідає Анна Додар - працівниця секретаріату Комісії у справах душпастирства молоді, вчителька Салезіянський ліцей "Всесвіт", міста Житомира. 
Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Брат-францисканець, отець Микола Орач в програмі "У Ваших намірах" дає відповідь на питання: Чи варто докладати зусиль аби подобатися Богу? Чи можливо догодити Богу, і одночасно людині? Як Церква дивиться на тих хто користується послугами косметолога? Що таке духовна краса? Священник радить насамперед налаштувати свої стосунки з Богом, як з найближчим другом.
ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

Брат-францисканець Юстин Копитко очільник Школи душпастирів молоді в програмі У Ваших намірах запрошує на навчання та розповідає про формацію тих, хто хоче служити молодій Церкві. ШДМ - це спеціально розроблена програма за допомогою якої учасник отримає необхідні знання для більш кращого служіння.Офіційний сайт Комісії душпастирства молоді при єпископаті РКЦ: https://juvanima.org.ua/
Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Отець Вальдемар Павелець в програмі "У Ваших намірах" говорить про Діву Марію Царицю. Священник розповідає, що життя Богородиці зовсім не було царським, вона не носила ані урочистого одягу ані мали корони. Натомість традиція Церкви показує Марію як королеву. Автор програми додає, що офіційно титул Цариці Неба і Землі Католицька Церква починає використовувати після того як Папа Пій ХІІ видав свою енцикліку «Ad caeli Reginam» (До Цариці небес).
"Людина, яка проклинає, притягує діяння диявола", - отець Микола Орач

"Людина, яка проклинає, притягує діяння диявола", - отець Микола Орач

Про прокльони та брехні розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.