Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

Афонські отці говорять, що кінець світу настане тоді, коли зникне останній монах, який молиться...

Поділитись з друзями
Створено: 2019-01-08

До уваги слухачів інтерв’ю з Іреною Сашко, маріологом, доктором екуменічного богослов’я, філологом. Говоримо про потребу служіння монахів, монахинь, богопосвячених осіб, священиків. 

Кожне покликання є особливе. Кожне згромадження має своє завдання: виняткове, неповторне, єдине у своєму роді. Афонські отці говорять, що кінець світу настане тоді, коли зникне останній монах, який молиться. Поки монах молиться - земля крутиться. І ці сестри, особливо контемплятивних монастирів, вони несуть нас своєю молитвою. На цьому, зрештою, і полягає краса Церкви, коли я мирянка, вже не можу йти, за мене молиться якась сестра чи монаша спільнота.

Відгуки

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

З 1 до 7 вересня 2024 року в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання. Тема цьогорічно заходу: "Бог смартфона".  Про виклики та завдання цієї ініціативи розповідає Анна Додар - працівниця секретаріату Комісії у справах душпастирства молоді, вчителька Салезіянський ліцей "Всесвіт", міста Житомира. 
Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Брат-францисканець, отець Микола Орач в програмі "У Ваших намірах" дає відповідь на питання: Чи варто докладати зусиль аби подобатися Богу? Чи можливо догодити Богу, і одночасно людині? Як Церква дивиться на тих хто користується послугами косметолога? Що таке духовна краса? Священник радить насамперед налаштувати свої стосунки з Богом, як з найближчим другом.
ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

Брат-францисканець Юстин Копитко очільник Школи душпастирів молоді в програмі У Ваших намірах запрошує на навчання та розповідає про формацію тих, хто хоче служити молодій Церкві. ШДМ - це спеціально розроблена програма за допомогою якої учасник отримає необхідні знання для більш кращого служіння.Офіційний сайт Комісії душпастирства молоді при єпископаті РКЦ: https://juvanima.org.ua/
Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Отець Вальдемар Павелець в програмі "У Ваших намірах" говорить про Діву Марію Царицю. Священник розповідає, що життя Богородиці зовсім не було царським, вона не носила ані урочистого одягу ані мали корони. Натомість традиція Церкви показує Марію як королеву. Автор програми додає, що офіційно титул Цариці Неба і Землі Католицька Церква починає використовувати після того як Папа Пій ХІІ видав свою енцикліку «Ad caeli Reginam» (До Цариці небес).
Марія є стовідсотковим уособоленням Божого життя у людині

Марія є стовідсотковим уособоленням Божого життя у людині

Настоятелька вікаріату сестер гонораток в Україні сестра Каміла Кармалюк провела катехезу на тему: "Марія є насолодою і життям нашим". Пригадуємо, що в своїх катехезах сестра Каміла тлумачить Богородичний антифон "Слався Царице Мати Милосердя", який має давнє походження, ще з 1054 року.