Слухати Радіо

17:10

Новини

В ефірі

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

"Алкозалежні мають дуже низьку самооцінку" - отець Ярослав РОХМАН

Створено: 2017-02-27 00:00:00
Програма: Катехиза
Священик говорив про важкі плоди залежностей і методи визволення з них...
Часто спостерігаю, коли співзалежна дружина приводить до мене свого залежного чоловіка. Напочатку говорить жінка і нарешті потім чоловік. Але він навіть не встигає сказати слова, дружина його перебиває. Мусимо бути терпеливими, щоб подруг мав можливість сказати слово.
Алкозалежним дуже важко бути на заходах, які наповнені емоціями. Йому важко виходити з родиною на подвір'я, ходити в гості, на весілля, тощо. Він боїться, форс-мажорних обставин. Тому жінка має з ним поговорити, сказати, що якщо в нього піде сльоза - це не страшно. Не все залежить від одної особи.
Алкозалежні мають дуже низьку самооцінку. Вони про себе нічого доброго не думають. Алкоголь штучно виправляють цю ситуацію. Саме тому на наступний день наступає сором від похмілля.
Внутрішній простір свободи: як залишитися вільним, коли зовнішню свободу відібрано?

Внутрішній простір свободи: як залишитися вільним, коли зовнішню свободу відібрано?

У дев’ятнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом і безоднею» отець Віталій Козак роздумує про внутрішній простір свободи та людей, які, втративши свободу зовнішню, не дозволили зламати свою совість, віру й здатність чинити добро. Чи може людина залишатися вільною посеред тиску, ув’язнення та найжорстокішої системи?
2026-07-15 00:00:00
"Бог не карає Україну!" - єпископ Віталій Скомаровський

"Бог не карає Україну!" - єпископ Віталій Скомаровський

Ця катехиза єпископа Віталія Скомаровського пропонує глибокий погляд на духовні виклики війни в Україні. Замість пошуку простих відповідей на питання про причини страждань, владика розкриває справжню природу патріотизму та сили молитви, яка діє через віру та любов, а не через зовнішні форми чи «магічні» ритуали. Єпископ пояснює концепцію держави як «спільного дому» та наголошує на важливості подолання радянської ментальної спадщини через активне громадянське служіння та повагу до права.
2026-07-14 00:00:00
"..і ми почали сміятися з цієї ситуації", - с.Тетяна Богославець про силу сміху

"..і ми почали сміятися з цієї ситуації", - с.Тетяна Богославець про силу сміху

Гумор - це форма свободи. Як продовжувати жити, пам'ятаючи, що Бог дає надію і є причиною нашої радості. Сестра Тетяна Богославець зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа виголосила катехизу про користь сміху, заохочуючи до гумору та жартів, що єднають і показують життєстійкість, щоб пережити непростий час війни.
2026-07-10 00:00:00
Шукай миру і досягай Його: "я так хочу" чи "як ти хочеш, Боже?"

Шукай миру і досягай Його: "я так хочу" чи "як ти хочеш, Боже?"

Людина не може перебувати в спокої й мирі, якщо її добра воля далека від Бога. Як досягти стійкого миру, який Господь хоче нам дарувати, і для чого нам дана добра воля, розповідає в катехизі за книгою Жака Філіпа брат-францисканець о. Віктор Дешук, вікарій парафії Марії Матері Церкви в м. Києві.
2026-07-09 00:00:00
Покутні псалми як шлях до справжнього навернення

Покутні псалми як шлях до справжнього навернення

У третій катехезі циклу «Псалом до душі» Михайло Сорокін роздумує над покутними псалмами, зосереджуючись на 32-му, 51-му та 130-му. Катехит пояснює, чому покаяння є основою християнської духовності та як через усвідомлення власного гріха людина відкривається на Боже милосердя.
2026-07-09 00:00:00