В ефірі програми РЕЗОНАНС народний артист України ділився своїми думками відносно основних проблем нашої ДЕРЖАВИ: байдужості, відсутності культури, поезії, пісень на рідній мові, занедбання духовних цінностей на сході нашої країни, і занебесної корумпованності наших політиків...
- Ми віримо, але є люди, що нехтують нашою вірою, і сподіваннями. Вони забувають, що великий гріх обманути одну людину, а що говорити про обман цілого народу? Ми жертвуємо дітьми, чоловіками, ми МАЄМО розуміти, що ця жертва не є даремною! - Підкреслює пан Анатолій. -
Ніхто не святий, в Україні моральна хвороба - це боротьба за владу і власність. Всі політики діти цієї системи, яка вибудовувалась тривалий час. Кланова феодальна система в центрі якої є олігархи. Ти не можеш піднятися, якщо не забруднений в бізнесі. Я не бачу шляху, щоб в один момент можна було б очиститись. Україна - це людина яка поетапно одужує від важкої хвороби. Важко дати діагноз, але занедужання серйозне. Зверніть увагу, радіо і телебачення - маніпулює нашою свідомістю! Добра, хороша людина, просто туди не потрапить. Для мене, як для митця, трагічною проблемою, є відсутність на тб і радіо української пісні та патріотичної ретроспективи. Ми втратили ланцюжок з дідами, а це, недопустимо!
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.