Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Ангельський тиждень. Бути працею з людьми, а серцем з Богом, - про ангелів серед людей та історію згромадження Сестер від Ангелів

Поділитись з друзями
29 вересня відзначаємо свято Святих архангелів Михаїла, Гавриїла та Рафаїла — єдиних архангелів, чиї імена записні в канонічних книгах Святого Письма. 2 жовтня - обов'язковий спомин Святих Ангелів Хранителів. Тобто ми переживаємо ангельський тиждень. Про історію згромадження та ангелів поговоримо з монахинею згромадження сестер від Ангелів сестрою Юлією Заводовською. 
Згромадження Сестер від Ангелів заснував майбутній Мінсько-Могилевський архиєпископ Вікентій Ключинський 31 березня 1889 року у Вільнюсі. Тоді влада заборонила діяльність спільнот на території Російської імперії, але засновнику це не було перепоною. Дієцезіальний священник був переконаний, що ангелам неба і землі потрібні сестри-помічниці. Оскільки ангелами землі є священники то їм потрібна допомога, - розпочинає програму Юлія Заводовська.

Наше згромадження не концентрується на культі ангелів, адже Голова Церкви - Ісус Христос, а ми як  і ангели, служимо Богу. Ми в першу чергу допомагаємо священникам. Наше кредо: "Бути працею з людьми, а серцем з Богом". Ми носимо звичайний світський одяг та намагаємося бути там, куди священники не можуть потрапити: освітні заклади, лікарні, дитсадки тощо.

У Вінниці ми знаходимося при парафії Божого милосердя, також згромадження Сестер від Ангелів діє у Кам'янці-Подільському. Наші згромадження також є зокрема в Литві, Росії, Чехії та Польщі. Ми намагаємося нести наше служіння в укритті. Тобто перебуваючи в світських місцях ми просто ділами проповідуємо Христа.

Я у спільноті вже близько 17 років. Зустріла сестер вперше в Кам'янці-Подільському коли була студенткою. Ми почали спілкуватися, а вже пізніше орендувала квартиру в однієї із сестер. Тоді я думала про покликання та розуміла, що хочу допомагати священникам. А коли зустріла сестер від Ангелів то зрозуміла, що їхнє служіння відповідає моєму поклику, - розповідає сестра Юлія Заводовська.

Мати сказала мені, що погоджується з моїм вибором і не буде протирічити Богу. Її відповідь була підтвердженням, що я на вірному шляху. Рідня, переважно Православні, також поставилася з великою повагою до мого рішення та були присутні на моїх вічних обітницях.


Ми у згромадженні молимося ЗА ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ангелів. Протягом століть Святі Церкви зверталися у молитвах до ангелів, зокрема отець Піо практикував такі молитви. Мета ангелів - провадити нас до Бога, зокрема в молитвах, щоб ми успадкували спасіння.

ЦИТАТИ

Якщо людина віруюча в Христа піддає сумніву існування ангелів то це не впливає на її спасіння. 

Ангел - це посланець. Це поняття розуміємо не як суть, а як завдання. 

Ангели - це духи, які служать нам і прославляють Бога.
 
Ангели навчають нас прославляти Бога та вибирати. Прикладом цього є Архангел Гавриїл. 

Мене захоплює також Архангел Михаїл, який змирився та служив Богу в покорі. Він є Ангелом охоронцем Києва. 

Кожне місто та країна має свого Ангела охоронця.

Молитов до ангела охоронця є багато. Однією із самих популярних, яку вивчають дітки є молитва: "Мій Ангеле Святий, небесний друже мій! Веди мене до Бога, бо це моя дорога, щодня мене пильнуй, від злого духа порятуй, я хочу свято жити і Богові служити! Амінь".

Ангели - це потужні чисті духи допомогою яких ми можемо користуватися. Вони ведуть до Бога та невпинно служать Богу та людям. 

Доволі часто ангели допомагають у повсякденних справах, які ми сприймаємо часто як випадковість.

Сестра Юлія Заводовська

Слухати програми про ангелів
Ангел - вісник, який сповіщає Божу новину.
Чи знаєш ім'я свого Ангела охоронця?
Ангели охоронці оберігають сім'ї від розлучень.
Благовіщення Святого Йосифа.
Головне призначення Ангела охоронця
Чому священник Захарія боявся ангела?
Діалог Пресвятої Діви Марії з Архангелом Гавриїлом.
Про ангелів і демонів

Відгуки

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Язичник, який став християнином. Про життя та вчення Климента Олександрійського розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.
Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Стережіться, щоб вас ніхто не ввів в оману. Бо багато хто прийде під Моїм Ім'ям. Луки 21:5 Про те, як людину можуть ввести в оману розповідає отець Міхал Бранкевич.
Особа, яка живе за принципом "усе мені та для мене" ризикує стати соціопатом, - отець Міхал Бранкевич

Особа, яка живе за принципом "усе мені та для мене" ризикує стати соціопатом, - отець Міхал Бранкевич

Головні принципи життя згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes". "Подивися, яку любов ти отримав від близьких. Ця любов є прикладом та напрямком реалізації себе у світі", - отець Міхам Бранкевич.
Вуха - це також двері вашого серця. Слухайте те, що корисне, адже що впустите те й проросте, - отець Микола Бистрицький

Вуха - це також двері вашого серця. Слухайте те, що корисне, адже що впустите те й проросте, - отець Микола Бистрицький

Про вплив музики на свідомість людини говоримо з директором дієцезіального душпастирства молоді в Кам'янець-Подільскій дієцезії, отцем Миколою Бистрицьким.
Принципи побудови здорового та зрілого суспільства

Принципи побудови здорового та зрілого суспільства

Принципи побудови суспільного життя згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes". Більшість держав та конституцій ставлять на перше місце добро людини, адже держава покликана допомагати розвитку людини та захищати її.