Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафист

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Біблійні читання

04:40

Святий дня

05:00

Молитва

Ангельський тиждень. Бути працею з людьми, а серцем з Богом, - про ангелів серед людей та історію згромадження Сестер від Ангелів

Поділитись з друзями
29 вересня відзначаємо свято Святих архангелів Михаїла, Гавриїла та Рафаїла — єдиних архангелів, чиї імена записні в канонічних книгах Святого Письма. 2 жовтня - обов'язковий спомин Святих Ангелів Хранителів. Тобто ми переживаємо ангельський тиждень. Про історію згромадження та ангелів поговоримо з монахинею згромадження сестер від Ангелів сестрою Юлією Заводовською. 
Згромадження Сестер від Ангелів заснував майбутній Мінсько-Могилевський архиєпископ Вікентій Ключинський 31 березня 1889 року у Вільнюсі. Тоді влада заборонила діяльність спільнот на території Російської імперії, але засновнику це не було перепоною. Дієцезіальний священник був переконаний, що ангелам неба і землі потрібні сестри-помічниці. Оскільки ангелами землі є священники то їм потрібна допомога, - розпочинає програму Юлія Заводовська.

Наше згромадження не концентрується на культі ангелів, адже Голова Церкви - Ісус Христос, а ми як  і ангели, служимо Богу. Ми в першу чергу допомагаємо священникам. Наше кредо: "Бути працею з людьми, а серцем з Богом". Ми носимо звичайний світський одяг та намагаємося бути там, куди священники не можуть потрапити: освітні заклади, лікарні, дитсадки тощо.

У Вінниці ми знаходимося при парафії Божого милосердя, також згромадження Сестер від Ангелів діє у Кам'янці-Подільському. Наші згромадження також є зокрема в Литві, Росії, Чехії та Польщі. Ми намагаємося нести наше служіння в укритті. Тобто перебуваючи в світських місцях ми просто ділами проповідуємо Христа.

Я у спільноті вже близько 17 років. Зустріла сестер вперше в Кам'янці-Подільському коли була студенткою. Ми почали спілкуватися, а вже пізніше орендувала квартиру в однієї із сестер. Тоді я думала про покликання та розуміла, що хочу допомагати священникам. А коли зустріла сестер від Ангелів то зрозуміла, що їхнє служіння відповідає моєму поклику, - розповідає сестра Юлія Заводовська.

Мати сказала мені, що погоджується з моїм вибором і не буде протирічити Богу. Її відповідь була підтвердженням, що я на вірному шляху. Рідня, переважно Православні, також поставилася з великою повагою до мого рішення та були присутні на моїх вічних обітницях.


Ми у згромадженні молимося ЗА ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ангелів. Протягом століть Святі Церкви зверталися у молитвах до ангелів, зокрема отець Піо практикував такі молитви. Мета ангелів - провадити нас до Бога, зокрема в молитвах, щоб ми успадкували спасіння.

ЦИТАТИ

Якщо людина віруюча в Христа піддає сумніву існування ангелів то це не впливає на її спасіння. 

Ангел - це посланець. Це поняття розуміємо не як суть, а як завдання. 

Ангели - це духи, які служать нам і прославляють Бога.
 
Ангели навчають нас прославляти Бога та вибирати. Прикладом цього є Архангел Гавриїл. 

Мене захоплює також Архангел Михаїл, який змирився та служив Богу в покорі. Він є Ангелом охоронцем Києва. 

Кожне місто та країна має свого Ангела охоронця.

Молитов до ангела охоронця є багато. Однією із самих популярних, яку вивчають дітки є молитва: "Мій Ангеле Святий, небесний друже мій! Веди мене до Бога, бо це моя дорога, щодня мене пильнуй, від злого духа порятуй, я хочу свято жити і Богові служити! Амінь".

Ангели - це потужні чисті духи допомогою яких ми можемо користуватися. Вони ведуть до Бога та невпинно служать Богу та людям. 

Доволі часто ангели допомагають у повсякденних справах, які ми сприймаємо часто як випадковість.

Сестра Юлія Заводовська

Слухати програми про ангелів
Ангел - вісник, який сповіщає Божу новину.
Чи знаєш ім'я свого Ангела охоронця?
Ангели охоронці оберігають сім'ї від розлучень.
Благовіщення Святого Йосифа.
Головне призначення Ангела охоронця
Чому священник Захарія боявся ангела?
Діалог Пресвятої Діви Марії з Архангелом Гавриїлом.
Про ангелів і демонів

Відгуки

"Мені знадобилося 4 роки, щоб прийняти рішення стати монахинею", - сестра Марія Люба

"Мені знадобилося 4 роки, щоб прийняти рішення стати монахинею", - сестра Марія Люба

"Бог не обрізає крила, а здійснює бажання": Про життєвий шлях та розпізнання покликання розповідає сестра Марія Люба зі Згромадження Служниць Святого Духа, м. Хмельницький.
"Діва Марія - дар Божий у нашому житті", - отець Станіслав Свурка

"Діва Марія - дар Божий у нашому житті", - отець Станіслав Свурка

Про Діву Марію, як дар Божий у нашому житті розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
"Ідеалізація та знецінення - дві сторони однієї проблеми", - сестра Тетяна Богославець

"Ідеалізація та знецінення - дві сторони однієї проблеми", - сестра Тетяна Богославець

Ідеалізація та знецінення. Друга програма про захисні механізми психіки із серії програм "Міць в слабкості", сестри Тетяни Богославець. "Ми схильні зачаровуватися, щоб потім розчаруватися".


"Поважають того, хто проявляє повагу до інших людей", - о. Микола Орач

"Поважають того, хто проявляє повагу до інших людей", - о. Микола Орач

Про зневагу та повагу між християнами розповідає брат-францисканець Микола Орач з Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Бог дасть відвагу тим, хто прийме рішення боротися за життя інших", - Тереза Андрущишина

"Бог дасть відвагу тим, хто прийме рішення боротися за життя інших", - Тереза Андрущишина

Що я можу зробити в царині захисту життя тут і тепер? В ефірі Радіо Марія доктор суспільних наук у галузі педагогіки, член Комісії у справах душпастирства родин, Тереза Андрущишина. "Бог дасть відвагу тим, хто прийме рішення боротися за життя інших".