Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Слово на кожен день
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Хресна Дорога
Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза з о. Віталієм Козаком
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Радіо Марія відновлює програму «Історичні діалоги» з Володимиром Іванченком та Володимиром Ковальчуком. Перший ефір після довгої перерви присвячений стану сучасної української археології. В гостях Науковий співробітник Інституту археології НАНУ Евеліна Кравченко. В цьому першому, після довгої перерви, ефірі ми говорили про те, який стан сучасної української археологічної науки? Чому на кафедрах археології цього року не було конкурсу? Чому наука, яка є однією з найцікавіших, сьогодні в Україні така занедбана?
«В нас зараз величезна проблема з функціонуванням міжнародного пам`яткоохоронного законодавства і взагалі з функціонуванням міжнародної системи безпеки. В нас не діє ні Гаазька конвенція ні Перший протокол, не ратифікований Другий протокол, про Конвенцію UNIDROIT ніхто навіть не чув. Всі інші Конвенції про охорону культурної спадщини, щодо Криму висять в повітрі. ЮНЕСКО, при цьому, дієвої заяви щоб змінити ситуацію не зробило. Але треба віддати належне, що пам’ятка «Херсонес Таврійський», має директора Сєдікову Ларису Василівну, саме тому що це пам’ятка ЮНЕСКО, інакше там би давно вже стояв отець Сергій, або хтось інший».
«Зраз наша ситуація пов’язана з анексією Криму і війною на Донбасі. Іноземні гроші до нас не приходять, бо бояться і загострення ситуації і непрозорості фінансових систем».