Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

Архієпископ Томаш Пета: «Більше двадцяти країн має закон смертної кари для мусульман, що прийняли хрещення, а Казахстан дякує Богу за релігійну свободу»

Поділитись з друзями
«…Казахстан це величезна країна в дев’ять разів більша за Італію. Сімдесят відсотків населення вважає себе мусульманами, католиків може десь сто п’ятдесят тисяч по всій країні. Двадцять п’ять років тому нас було в декілька разів більше, але коли прийшла свобода, багато людей мігрувало. Тільки в Німеччину виїхало більше мільйону людей із Казахстану, а в загальному емігрувало три мільйони шістсот тисяч громадян. Зараз католики це меншина,  але особливо в містах католиків не меншає, бо приходять в церкви нові прихожани різних національностей і так Католицька Церква стає з кожним роком все більш багатонаціональною... На даний момент в Католицькій церкві Казахстану основна мова російська.  А Казахська мова тільки відроджується, о в часи Радянського Союзу йому не горіло зелене світло…» – Астанинський архієпископ Томаш Пета. 
«…В нас в храмах є місця поклоніння і ми вже звикли до чудес, які там відбуваються. Одного разу дівчина під час паломництва розповіла мені, що не так давно прийшла до Католицької Церкви, бо в неї були дуже глибокі душевні проблеми. І після декількох безрезультатних візитів до психіатра, він направив її в Католицьку Церкву. Вона, як мусульманка, говорить, що як прийшла костел досі не знає, але лікар сказав, щоб вона прийшла в кімнатку, просто посиділа там і подивилась вперед. І коли вона зайшла в кімнату адорації і почала дивитись вперед, всередині неї відбулось щось дивовижне, щось що важко передати словами. Вона зрозуміла, зо перед нею Бог і вискочивши в захваті, розповідала, що там є Бог, а її раніше виховували з думкою, що Бога нема… Вона стала приходити щоб молитися, і люди, які спочатку скептично ставилися, що вона ходить в католицький храм, стали передавати їй записки і прохання, щоб вона молилась за них, і вона зараз свідчить, що їй не вистачає двох годин, щоб омолити всі прохання, які їй передають…» – сестра Мадлен Хофман.

Відгуки

Ми живемо в останні часи - катехеза о. Олексія Самсонова

Ми живемо в останні часи - катехеза о. Олексія Самсонова

Останні часи перед пришестям Ісуса Христа будуть важкими для людства та Церкви. Християн будуть переслідувати, а в людях не буде більше любові та милосердя. Світ будуть охоплювати війни та катастрофи, а над людством запанує антихрист. Отець Олексій Самсонов відповідає на питання про те, що має на увазі Церква, коли говорить про останні часи. 
Теща апостола Петра, - коментар Євангелія дня

Теща апостола Петра, - коментар Євангелія дня

Того часу, вийшовши із синагоги, Ісус увійшов у дім Симона. А Симонова теща була охоплена великою гарячкою. І Його просили за неї. Ставши над нею, Він заборонив гарячці, й вона залишила її. 

Що таке одержимість? - коментар Євангелія дня

Що таке одержимість? - коментар Євангелія дня

Того часу Ісус спустився у Капернаум, місто галілейське, і навчав їх по суботах. І дивувалися з Його вчення, трму що слово Його було з владою. А в синагозі був чоловік, який мав духа нечистого. І він закричав гучним голосом: «Облиш! Що Тобі до нас, Ісусе Назарянине? 
Таємниця туринської плащаниці, - катехеза о. Олексія Самсонова

Таємниця туринської плащаниці, - катехеза о. Олексія Самсонова

Туринська плащаниця — це велике лляне полотно, в яке, за традицією, було загорнуте тіло Ісуса Христа після Його розп'яття. Святий Папа Йоан Павло ІІ назвав плащаницю "дзеркалом Євангелія", адже на ній у чудесний спосіб залишився відбиток тіла Христа зі слідами мук та смерті. Отець Олексій Самсонов розповідає історію плащаниці та пояснює знаки, які можна побачити на ній.

Яка проповідь Ісуса є зразковою для всіх священників? - коментар Євангелія дня

Яка проповідь Ісуса є зразковою для всіх священників? - коментар Євангелія дня

Того часу Ісус прибув у Назарет, де був вихований, увійшов за своєю звичкою в день суботній до синагоги та встав, щоби читати. Дали Йому книгу пророка Ісаї. І, розгорнувши книгу, Він знайшов місце, де було написано: «Дух Господній на Мені, бо Він помазав Мене благовістити убогим, послав Мене проповідувати полоненим визволення, сліпим — прозріння, відпустити пригноблених на волю; звіщати рік Господній сприятливий!»