Слухати Радіо

17:10

Розарій

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

Архієпископ УГКЦ Любомир ГУЗАР: "Не бачу ніякої труднощі, щоб не святкувати Різдво разом - 25 грудня"

В ефірі програми кардинал розповів, як в дитинстві святкував Різдво, як Західній та Східній церкві домовитися святкувати Різдво в один день. Не обійшли увагою і важкі теми: Чого навчив наш нарід 2015 рік? Як матерям пережити втрату синів під час АТО? Чому в нашій державі досі роблять багато абортів, і, коли закінчиться війна? Згадали і особливі події з життя самого владики: 15 річницю з дня призначення його Главою УГКЦ, і 10 річницю з дня конклаву - коли обрали нового Папу, а сам Блаженнійший вважався у числі 16 реальних кандидатів на папський престол
- На Новий рік практично не звертаю уваги, і ніколи цього не робив, навіть, і охоти не мав.- Розповідає ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВО.-  А ось, коли служив у Львові, радів з того, що в останній рік Нового року, ми в Соборі святого Юра служили молебень. Продовжуємо цю традицію і в Києві.
Календар завжди уважали, як символ приналежності до тої, чи іншої Церкви. Зараз активно дискутується питання. Я особисто мав дискусії з римо-католиками. Багато людей цілком готові до того, аби ми святкували 25 грудня. Ще коли я служив в США говорили про більш досконалий календар: Об'єднані нації пропонували астрологічний календар. Щоб всі жили по одному часу. Чомусь, ця ініціатива притихла. Я ж не прив'язуюсь до якогось дня.
Цей рік усвідомив нас в певній єдності. Не дивлячись на національну приналежність. Драматичні обставини звернули увагу на те, що ми все ж таки є ОДНА ДЕРЖАВА, ОДИН НАРІД! А ще думаю, багато, хто усвідомив, що ми маємо бути ЄДИНІ.
Війни існують від самого початку людства. Люди не вміють розв'язувати трудні проблеми - у гідний спосіб. Завжди була проблема матерів. Бо вони мають особливі відношення зі своїми синами. Дай Боже - щоб скінчилася ця комедія ціла. Війна - це не вихід. Нема ради. Така є материнська доля. Треба щиро старатися, аби війни переставали.
Дуже прикро, але аборти не є чимось новим. Я пригадую останній випуск газети МЕТА - вересень, 1939 року. Пам'ятаю лист митрополита Андрея ШЕПТИЦЬКОГО, де він активно обговорює проблему абортів - білої смерті, як її тоді називали. СКІЛЬКИ народу, СКІЛЬКИ населення ми стратили! Аборт - це ВБИВСТВО НЕВИННОЇ людини. Це дуже поважний гріх. Проти якого ми повинні дуже свідомо продовжувати боротьбу. Нарід, що не шанує своє життя - сам себе винищує. Живе в страху. Це страшне! Люди мають перестати думати про свою вигоду, але про вартість життя! Коли так нехтується життям - мають бути наслідки. І ми ВЖЕ їх переживаємо. Зараз дуже стала популярною тема корупції, але, у порівнянні з абортами - це дрібна тема.
Нехай інші не вважають себе ангелами! Не тільки ми переживаємо проблему корупції. Мені здається, що церкви і релігійні організації замало говорять про цю річ. Я запитав одного поважного громадянина, практикуючого християнина, скільки він чув проповідей про гріх корупції? Він відповів, - ЖОДНОЇ!
Що робити, коли ми бачимо, як сваряться Яценюк, Саакашівілі і Аваков? Бути порядними людьми! Ми багато нарікаємо! Я не кажу, що нема причини. Але, хай кожен сам собі поставить запитання, - а що Я РОБЛЮ для суспільства? Який Я Є громадянин? А влада - це дзеркало громади!
РІЗДВО - є доказом Божої любові. Бажаю вам - ВЕЛИЧ ту прийняти, і навчитися ділитися. Якщо зможем - то буде дуже ВЕЛИКА корість!

Чим містика відрізняється від аскетики?

Чим містика відрізняється від аскетики?

Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
2025-03-24 00:00:00
Чому на гривнях зникає Бог?

Чому на гривнях зникає Бог?

У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
2025-03-24 00:00:00
"Господь запросив нас до примирення ціною життя свого Сина", - отець Міхал Бранкевич

"Господь запросив нас до примирення ціною життя свого Сина", - отець Міхал Бранкевич

У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
2025-03-24 00:00:00
Чому піст може не принести плодів?

Чому піст може не принести плодів?

Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.
2025-03-24 00:00:00
Спасительна смерть Месії. У чому полягав Божий задум?

Спасительна смерть Месії. У чому полягав Божий задум?

Отець Міхал Бранкевич продовжує цикл передач про спасительну смерть Ісуса Христа. 
2025-03-13 00:00:00