Того часу, коли скупчились натовпи, Ісус почав говорити: «Цей рід – лукавий: він знамення шукає, та знамення не буде дано йому, – хіба що знамення Йони. Бо як Йона став знаменням для ніневійців, так само буде й Син Людський для цього роду. Цариця Півдня підніметься на суд з мужами цього роду і засудить їх, бо вона прийшла з кінців землі, щоби послухати мудрість Соломона. А ось тут – більше від Соломона. Мужі ніневійські встануть на суд із цим родом і засудять його, бо вони покаялися на проповідь Йони, а ось тут – більше від Йони».
Наш гість: парох Храму Благовіщення у Городку, Львівської області, капелан, керівник ГО Апостольська Чота та режисер, який встиг запам'ятатися своїми патріотичними стрічками. Чергова творча робота має стати значною подією в культурному середовищі УГКЦ на Галичині. Про прийдешню стрічку "Лемик" повідомила низка авторитетних християнських та світських видань. Новий фільм заснований на реальних подіях: у 1933 році молодий і перспективний політичний діяч, член ОУН Микола Лемик за наказом проводу українських націоналістів вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова (за сумісництвом емісара більшовицьких спецслужб) на знак протесту проти штучно організованого радянською владою Голодомору в Україні у 1932-1933 рр.
Відомий прозаїк та сценарист став співпрацювати з греко-католицьким священником отцем Михайлом Греділем, який готується знімати стрічку засновану на реальних подіях. Головний герой — 18-річний юнак Микола Лемик, уродженець Перемишлянщини,
студент Львівського університету, один із найкращих бійців ОУН. У червні 1933 року керівництво Організації українських націоналістів
прийняло рішення привернути увагу світової спільноти до трагедії
Голодомору, що вирувала у цей час в Україні.
Від папи римського Франциска чекають розпорядження про створення комісії з розслідування роботи багаторічного особистого секретаря папи Івана Павла II, - пише лівацька BBC, - кардинала Станіслава Дзівіша, запідозрили в приховуванні фактів педофілії у католицькій церкві.
Розгляд справи Дзівіша потенційно може призвести до перегляду історичної
ролі канонізованого папи Івана Павла II, давши остаточну відповідь на
питання, яке тривожить багатьох, - чи знав сам понтифік про педофільські
скандали всередині своєї церкви.
В Радянському Союзі 23 лютого вважалося великим святом. У цей день святкували День захисника Вітчизни. Більшовицька пропаганда спотворила поняття армії та війни. В конкретній програмі говоримо про християнське розуміння мілітаризму.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.