Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

В ефірі

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

19:00

Трансляція з Ватикану

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

"Багато християн і не здогадуються, що Церква володіє таким скарбом як Соціальна Доктрина", - Зиновій Свереда

Поділитись з друзями
Створено: 2020-02-17
Передача: Modus Vivendi
У програмі «Modus vivendi» говорили із доктором соціальної економіки, екс-доцентом Папського Григоріанського університету (Італія), політологом, економістом, випускником УКУ - Зиновієм Свередою про важливість вивчення Соціального вчення Церкви, як системного подання інформації, яке формує світогляд християнина. Заторкнули позитивні приклади з нашої історії, коли Митрополит Андрей Шептицький, як унікальний релігійний лідер, продемонстрував ефективність християнського соціального вчення у дії. А також про те, як адаптувати Соціальну Доктрину Церкви до сучасних українських умов та активізувати християн активно здійснювати вплив на суспільство.


Відгуки

Як грамотно поводитися зі своїми фінансами у часі карантину? Відповідає експерт управління особистими фінансами

Як грамотно поводитися зі своїми фінансами у часі карантину? Відповідає експерт управління особистими фінансами

У програмі «Modus vivendi» говорили про християнські принципи управління фінансами в умовах сучасної пандемії. Як діяти в умовах масового ажіотажу на товари першої необхідності; як формувати власний фінансовий імунітет до кризи; про що слід подбати християнам, щоб захистити себе від фінансових ризиків; як боротися з емоційними покупками і чи треба давати десятину – ділилася Олеся Шніцер, тренер-консультант з управління особистими фінансами, координатор програми «Школа соціального лідерства» при Християнській Службі Порятунку».
Неналежна підготовка до здійснення аграрної реформи несе в собі небезпеку державності України

Неналежна підготовка до здійснення аграрної реформи несе в собі небезпеку державності України

Разом з експертами - Володимиром Крутьком, президентом Міжнародної Благодійної Організації «Радіо Марія Україна», директором компанії «Молочні роси» та Зіновієм Свередою, доктором соціальної економіки Папського Григоріанського університету, роз’яснювали суспільне вчення Церкви, щодо земельної реформи, та ті моральні засади, якими потрібно керуватися у цій царині.
У чому справжній сенс роботи згідно із задумом Творця?

У чому справжній сенс роботи згідно із задумом Творця?

Денис Гореньков, координатор ініціативи «Місія в професії», соціолог та місіолог про найбільшу сферу наших відносин із суспільством - працю та як по-християнськи формувати ставлення до неї. 
"В очах Господа великим Божим лідером може бути навіть двірник, а президент країни - нікчемним лідером!" - Андрій Оленчик

"В очах Господа великим Божим лідером може бути навіть двірник, а президент країни - нікчемним лідером!" - Андрій Оленчик

У новій програмі «Modus vivendi» (з латинської «Стиль життя»), створеній у співпраці Християнської Служби Порятунку (ХСП) та Радіо Марія, говорили про те, як мирянину формувати християнський стиль життя у кожній сфері: особистій, родинній, навколишнього середовища, громадській. Цикл програм покликаний дати християнину «дорожню карту», що вкаже як рухатися у світі, як говорити про свої переконання іншим, обстоювати свою думку та жити згідно з Біблійними принципами у щоденному житті, як відвойовувати у світу те, що призначене Богом для людини. З’ясовувати справжню суть понять, пов’язаних із життям людини у соціумі та активно поширювати цю правду у своєму оточенні. Першим гостем програми був Андрій Оленчик, ініціатор та співзасновник ХСП, з яким говорили про те, чи треба відокремлювати духовне життя мирянина, тобто стосунки з Богом, від життя сімейного, професійного і громадського. Акцентували увагу на цілісності життя мирянина, як «необхідної умови, без якої неможливо освячувати в повсякденності, в роботі, в сім’ ї, в суспільстві» (св.Хосемарія Ескріва де Балаґер). Торкалися основних документів Церкви, як соціальних орієнтирів для щоденного життя християнина.