Спілкувалися з дияконом Олександром Карчаєвим OCD, який 19 вересня склав вічні обіти в Ордені Босих Кармелітів. Гість програми родом із Бердичева, навчався в Харкові та
тривалий час був військовослужбовцем Збройних Сил України.
"Перед вступом до Ордену босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель я був військовим, служив у Збройних Силах України понад п'ять років. Те, що я захищав Україну, було моїм бажанням, мій батько та дід служили у війську. Проте, у часі служби я себе запитував - чи готовий я, як військовослужбовець контрактної служби, присвятити себе військовій справі, на усе своє життя? Так я розпізнавав, чи я щасливий там, де є? - ділиться диякон Олександр.
- Мені багато хто не вірив, що я залишу військову службу. Дехто думав, що я певний час відпочину, але згодом повернуся до війська. На службі були різні заохочення: збільшення заробітної платні, покращення умов служби, тому казали, що я можу повернутися навіть протягом року до служби.
Незважаючи на різні перешкоди, я зробив свій вибір свідомо і добровільно, що засвідчив у вічних обітах та дияконських свідченнях.
Через півроку після мого вступу до Ордену Босих Кармелітів, розпочалася війна на Сході України. Тоді я думав вернутися до війська, бо мав неспокій. Не одноразово себе запитував - чим я кращий за інших військослужбовців, які втрачають власне життя, захищаючи нашу державу? Мені було важко з цими подіями змиритися та погодитися.
Дякуючи Господу, я розпізнавав Його волю у своєму житті, опираючись на молитву і духовні жертви, аби допомагати у цій війні".
Відгуки
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.