Відомий журналіст, що свого часу встиг попрацювати з Олексієм Венедиктовим, Євгеном Кісєльовим, Матвієм Ганапольським та Савіком Шустером розповів про свій шлях до зірок, що складався з навчання у новіціаті єзуїтської семінарії, легендарної школу радіо на Ехо Москви, Радіо Свободі, Радіо Вєсті, телеканалі Інтер та Шустер Live...
"Звісно, були моменти, коли моє життя було під загрозою, - пригадує Сакен. - В ту ніч, коли вбили Нігояна я був на Майдані. З тих пір я зарікся бути воєнним журналістом. Можливо, це боягузтво, незнаю...
Найневдаліше інтерв'ю - з Памелою Андерсон. Сиділи у повній тиші. Я тоді не мав майже досвіду спілкування в світській журналістиці, просто не знав, що її запитати.
Раніше будучи в журналістиці хотів врятувати світ, зараз став старше, розважливіше, надзадач не ставлю. Багато колег розчарували мене брехнею. Я не розумію, що вони роблять в професії?
Кращий журналіст з ким я працював? Венедиктов! Я вже 2 роки не працюю на Ехо, але стосунки, як редактора і журналіста залишилися. Я не можу нікого поруч з ним поставити бо досі спілкуємося навідмінно від Кісєльова та Шустера. З ними зв'язок прервався!
Я провчився в новіціаті у єзуїтів близько трьох років. Залишив навчання з глибоко особистої причини. Чи жалкую? Інколи буває, задумуюсь над цим"
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.