До Вашої уваги чергова катехеза про юдео-християнські стосунки від отця Олександра Кушти. Багато уваги було приділено юдейській традиції вивчення Тори. В програмі почуєте, хто і коли може читати цю священну книгу для Юдеїв.
Також автор катехези пояснює значення талмуду та кабали. Виявляється кабалістичний рух виникає зовсім далеко від Святої Землі, в Європі. За словами отця Олексанндра, якщо придивитися до богослужбової традиції юдеїв, то можна відслідкувати ознаки, які використовуються під час Меси.
Монах-кармеліт, отець Віталій Козак продовжив свій цикл програм про духовність святого Йоана від Хреста. В цій катехезі священник розповідає, чому не потрібно концентруватися на різного роду пізнаннях: природному і надприродному. До цих пізнань входять духовні відчуття, одкровення. Йоан від Хреста каже, що у духовному житті пізнання не допомагає, ба більше, заваджає, натомість світ заохочує до формування свідомості через пізнання.
Як діє чеснота поміркованості?
Про налаштування на молитву розповідає ієромонах монастиря студійського уставу Антонія Печерського УГКЦ Ілля Мамчак. Чому важливо готуватися до молитви з благоговінням дізнаєтесь в сьогоднішній катехизі.
Разом з отцем Григорієм Рассоленко продовжуємо цикл катехез про енцикліку святого Івана Павла ІІ "Бог багатий Милосердям". Досліджуємо 10-11 пункти, де святіший отець називає причини неспокою у сучасному світі.
На сьогоднішній день за словами катехита проблеми залишаються тими самими, адже сьогодні, як і сорок років тому, людина боїться стати жертвою насилля. Також цей розділ енцикліки говорить про втрату внутрішньої свободи людини.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.