Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:20

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Батьки та педагоги матимуть можливість вибору, які предмети викладатимуть дітям.

Поділитись з друзями
Батьки та педагоги матимуть можливість вибору, які предмети викладатимуть дітям: етику, чи предмети морально-духовного спрямування.

Про це сказав Юрій Решетніков, заступник голови Ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, під час програми Musa sapientum, яка вийшла в ефірі Радіо Марія.
«Для батьків, педагогічних рад та керівництва шкіл є можливість вибору, яка дисципліна буде викладатись. Це може бути етика, це можуть бути різні програми курсів морального спрямування, які викладаються на сьогодні як факультативні заняття», - сказав Ю.Решетніков, - «Міністерство закладає певні можливості, а вирішувати, яка саме програма і за якими підручниками вчитимуться діти, буде педагогічна рада відповідно до чинного законодавства».

В свою чергу, представник Ради сестра Христофора Буштин, деталазувала: «Ці предмети передбачають кілька програм. Це може бути етика, це може бути християнська етика, християнська етика в українській культурі, християнська етика і біблійна історія. Це також може бути мусульманська етика, або етики представників інших релігій. Це світоглядна дисципліна. Її завдання – створити ціннісну основу, щоб дитина розуміла орієнтири добра і зла, краси, почуття прекрасного і т.д.».
При цьому вона підкреслила, що не слід ці предмети плутати з предметом релігія, який викладають в конфесійних школах, або катехизацієї.


У телефонному коментарі Василь Жуковський, представник Кабінету експертів Руху «Всі разом», зауважив: «Зараз Україна отримала ще один шанс будувати освітню ідеологію на християнських цінностях. Узгоджена відповідна програма і в неї ввійшла етика і предмети духовно-морального спрямування. Тобто, сьогодні м’яч на полі християн і від того, як християни спрацюють, як вони покажуть справжню відданість християнським цінностям, залежатиме те, чи буде християнська етика в наших школах і на скільки широко».

Відгуки

Де проходить межа співпраці між Церквою та державою?

Де проходить межа співпраці між Церквою та державою?

Наші гості: OSPPE, доктор богослів'я отець Роман Лаба та військовий капелан протестантської церкви Ігор Плохой.
Католицька Акція як приклад соціального лідерства-служіння

Католицька Акція як приклад соціального лідерства-служіння

Що таке Католицька Акція (дія)? Наші гості: співзасновник Християнської Служби Порятунку Андрій Оленчик та священник УГКЦ отець Віталій Храбатин.
"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
"Це передній фронт боротьби за ідентичність!" - Ілля Камишанський

"Це передній фронт боротьби за ідентичність!" - Ілля Камишанський

Чим небезпечна ідеологія ЛГБТ та новий скандальний законопроект, що передбачає до 8 років позбавлення волі за критику сексменшин.
Чим більше в світі проявлятиметься Антихрист - тим більше буде антисемітизму!

Чим більше в світі проявлятиметься Антихрист - тим більше буде антисемітизму!

Говоримо про причини гарячої фази конфлікту між Державою Ізраїль та Палестиною.
Наші гості: пан Андрій Міщенко - служитель Київської Єврейської Месіанської Спільноти (КЕМО), командир тактичної групи капеланів та пан Андрій Оленчик - співзасновник Християнської Служби Порятунку, член Ради Об’єднання католицьких спільнот.