Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

Батьки та педагоги матимуть можливість вибору, які предмети викладатимуть дітям.

Поділитись з друзями
Батьки та педагоги матимуть можливість вибору, які предмети викладатимуть дітям: етику, чи предмети морально-духовного спрямування.

Про це сказав Юрій Решетніков, заступник голови Ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, під час програми Musa sapientum, яка вийшла в ефірі Радіо Марія.
«Для батьків, педагогічних рад та керівництва шкіл є можливість вибору, яка дисципліна буде викладатись. Це може бути етика, це можуть бути різні програми курсів морального спрямування, які викладаються на сьогодні як факультативні заняття», - сказав Ю.Решетніков, - «Міністерство закладає певні можливості, а вирішувати, яка саме програма і за якими підручниками вчитимуться діти, буде педагогічна рада відповідно до чинного законодавства».

В свою чергу, представник Ради сестра Христофора Буштин, деталазувала: «Ці предмети передбачають кілька програм. Це може бути етика, це може бути християнська етика, християнська етика в українській культурі, християнська етика і біблійна історія. Це також може бути мусульманська етика, або етики представників інших релігій. Це світоглядна дисципліна. Її завдання – створити ціннісну основу, щоб дитина розуміла орієнтири добра і зла, краси, почуття прекрасного і т.д.».
При цьому вона підкреслила, що не слід ці предмети плутати з предметом релігія, який викладають в конфесійних школах, або катехизацієї.


У телефонному коментарі Василь Жуковський, представник Кабінету експертів Руху «Всі разом», зауважив: «Зараз Україна отримала ще один шанс будувати освітню ідеологію на християнських цінностях. Узгоджена відповідна програма і в неї ввійшла етика і предмети духовно-морального спрямування. Тобто, сьогодні м’яч на полі християн і від того, як християни спрацюють, як вони покажуть справжню відданість християнським цінностям, залежатиме те, чи буде християнська етика в наших школах і на скільки широко».

Відгуки

"Патріотизм - це необхідна якість для будь-якого суспільства", - Ярослав Лукасик

"Патріотизм - це необхідна якість для будь-якого суспільства", - Ярослав Лукасик

Дмитро Бобесюк у програмі "Musa sapientum", яка виходить у співпраці з ХСП спілкується з засновником та керівником Християнської відкритої Академії - Ярославом Лукасиком. Йдеться про християнський патріотизм.
"Ми захищаємо християн перед нападками ненависті", - голова "Ordo Iuris" Єжи Кваснєвскі

"Ми захищаємо християн перед нападками ненависті", - голова "Ordo Iuris" Єжи Кваснєвскі

У авторському проєкті "Modus Vivendi", який виходить за сприяння Християнської Служби Порятунку ведучий Дмитро Бобесюк спілкується з очільником польської юридичної організації "Ordo Iuris" Єжи Кваснєвскі. На початку ефіру гість презентує організацію, яку очолює; розповідає, як вона повстала та які має засади.
"Не по крові, не по вірі!" - Андрій Оленчик про зв'язок України з "Рускім міром"

"Не по крові, не по вірі!" - Андрій Оленчик про зв'язок України з "Рускім міром"

Яку шкоду наносить "Рускій мір" і який "порядок" мають за мету насадати його розробники?
Гість програми: співзасновник і програмний координатор ХСП, член Ради Об’єднання католицьких спільнот Андрій Оленчик.
"Звертаюсь до Президента та інших високопосадовців: Стамбульська конвенція руйнує сім'ю!" - отець Роман Лаба

"Звертаюсь до Президента та інших високопосадовців: Стамбульська конвенція руйнує сім'ю!" - отець Роман Лаба

В Україні знову заговорили про імплементацію у чинне українське законодавство Стамбульської конвенції. Цитуємо сайт https://www.president.gov.ua

У зв’язку з акцією «Відчинимо правду про насильство» Офіс Глави держави повідомляє, що Президент України Володимир Зеленський послідовно підтримує кроки, спрямовані на захист прав осіб, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, а також забезпечення належного реагування на випадки такого насильства.

Глава держави у червні 2020 року підтримав електронну петицію із закликом ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами, відому також як Стамбульська конвенція.

"Людина потребує досвідчення, що Бог її любить!" - отець Кшиштоф Червьонка

"Людина потребує досвідчення, що Бог її любить!" - отець Кшиштоф Червьонка

Наш гість: отець Кшиштоф Червьонка з Ордену Воскресенців та засновник спільноти "Христа Воскреслого Галилеа" у Польщі.