Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Бережіть свої серця від ненависті. Будьте правдивими, - отець Ярослав Гонсьорек

Поділитись з друзями
Настоятель парафії Святих апостолів Петра і Павла у Калинівці, модератор руху Світло Життя в Україні, отець Ярослав Гонсьорек. Катехиза на слова Ісуса Христа - "Істина визволить вас".
Ми напередодні переживали урочистість Тіла та Крові Ісуса Христа. І ця урочистість надихнула мене на роздуми про Бога. Господь прийшов до нас у фізичному тілі та рятує людство на хресті. Коли ми боремося за визволення то боремося за гідність людини жити з Богом, - розповідає отець Ярослав Гонсьорек.

Бог не далеко від нас в умовах війни. Він у тілі хоче показати, що постійно з нами в стражданнях. Коли Він показав зранені руки Апостолу Хомі то цим жестом закликав пересвідчитися в Його реальності. Сьогодні Він також огортає нас зраненими руками. Ці рани залишаються, але перемога над гріхом є більшою за рани, які ми нанесли Ісусу Христу. 

Правду про реальне життя ми маємо прийняти сьогодні, а не тікати від світу як сектанти. Якщо ми хочемо перемогти зло то маємо жити правдою, а не вдавати, що нічого не відбувається. Війна народжується з ненависті, а ненависть народжується з брехні.

Сатана, коли спокушає Єву то обіцяє, що вони стануть як Господь Бог. Звертаючись до Юдеїв Ісус каже, що їхній батько диявол бо обманюють та вірять у свій обман.

Боротьба та перемога має розпочинати ся в нас. Запитуйте себе звідки ця уява про іншу людину взялася? Чи не наслухався я пліток на яких формую думку про особу. Це важливо для того, щоб я не ставив себе на місце Бога.

Бережіть свої серця від ненависті бо так можемо стати такими, як і окупанти. Христос закликав любити ворогів та прощати. І сьогодні Його Євангеліє актуальне, як і 2000 років тому.

Ми маємо навчитися жити у світлі в будь яких умовах та ситуації. 

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".