На початку катехизи священник зачитав притчу з Євангеліє від Луки 18, продовжуючи цикл про Символ віри та назвав знаки, символи (вода, помазання олією, вогонь, хмара і світло, печать, рука) й імена (Святий Дух, подих, Paraglius, Advocatus, Дух Істини, Обіцяний Дух, Дух усиновлення) Третьої Особи Пресвятої Трійці.
"Стан освячуючої благодаті, ласка, надприродні дари - дія Духа Святого у нашому серці. Саме Він звершує святість, чинить нас святими, удосконалює. Найважливіше - виховує кожного до віри, щоб ми були з'єднанні з Богом! Тому пригадаємо знаки, імена, символи, дари та плоди Святого Духа. - розповідає отець Григорій. - "Святий Дух" є неповторним ім'ям Третьої Особи Пресвятої Трійці".
Відгуки
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.