Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Українка. Хто розсекретить цю загадкову суміш? Які сучасні українки? Чи є ми найгарнішими жінками світу? Як укомплектований наш мозок? Чого хочемо від себе, світу і стосунків? В прямому ефірі «В колі жіночому» говорили про образ сучасної українки. Коментар на статтю Ігора Тишкевіча "Ядерна бомба з віночком, або хто така "українка?".
Цитати Ігара: «Українка все більше усвідомлює себе центром світобудови. А центр може бути тільки один, або, в крайньому разі таких небагато і вони взаємно доповнюють один одного, як у випадку з подвійними зірками».
«Кажуть, що в характері кожної жінки має бути родзинка. Родзинка? Одна?!!! Це не про українок. Тут краще підійде термін «узвар». Це проявляється навіть у контактах між самими українками. Чуєте на вулиці задоволений вереск і бачите як молоді дівчата біжать одна до однієї і обіймаються від щастя? Ні рай на землі не настав. Це просто зустрілися молоді українки, які не бачили одна одну аж цілих два-три дні».
«Мені цікаво, щоб дружина мала свою позицію, щоб була співбесідником і не погоджувалась зі мною. Так виробляється щось спільне… Українка в час коли відбудовує «Свій всесвіт» ладна своє «Я» засунути достатньо глибоко… Вся її енергія йде на відбудову «свого всесвіту»…»
Коментарі кола жіночого слухайте в програмі.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.