Єпископ поділився, що переживав протягом 6 місяців, відколи очолив Київсько-Житомирську дієцезію. Крім того, ієрарх розказав про запуск нового сайту дієцезії та резонансний мітинг, що відбувся з ініціативи одного з лідерів опозиції прямо на сходах прокафедрального собору святого Олександра
Не буду приховувати, що інколи зустрічаю людей, які формально виконують свої обов'язки. Це одиниці, здебільшого ті, з ким я зустрічаюсь, - є живим доказом того, що Церква діє! Говорячи про такі зустрічі, мені близькі до серця групи Віднови у Святому Дусі, Неокатехуменат, Домашня Церква. Це дуже віруючі люди! Це прекрасний досвід того, як батьки передають віру та слова Євангеліє своїм дітям.
Звичайно ми живемо в напруженому часі. Та подія, яка відбулася на сходах храму (виступ Міхаела Саакашвілі - Авт.) турбувала. Не було часу, щоб випрацювати своє становище. Несподіваними були і репліки деяких парафіян, що заохочували нас підтримати саме цю сторону, інші протестували, і говорили, що варто підтримувати іншу сторону. Я хочу наголосити в цьому місці: Церква не має права втручатися в політику. Політика дуже зміна. Наша задача підтримувати ті речі, які є, були і будуть! Бити в дзвони потрібно лише тоді, коли є насилля.
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.