Запрошуємо до прослуховування чергової програми "Недільна школа євангелізації" з с.Урсулею. Адже це час цікавих корисних розмов, сміху, молитви та катехизації. Готували наступне домашнє завдання - катехезу на тему: "Бог - Отець, або ж Бог - Любов"
У нас часто виникає питання: Звідки я вз'явся і що я роблю в цьому житті? Часто подібні питання виникають в підлітковому віці, але і в дорослому житті теж, коли ми шукаємо місце в цьому світі. Був час, коли я шукала своє місце в житті та покликання. Почувала себе немов пазл, який можна покласти і сюди, і туди. Але насправді він має лише одне конкретне місце. У мене було трішки віри і я подумала, якщо Бог створив мене, то Він знає. Мені сказали, що Господа можна почути через Святе Письмо. Думала над цим, що Бог мені скаже. І перший уривок, який тронув моє серце звучав так: "Любов'ю вічною я полюбив тебе, тому милість тобі виявляю!" Єр.31,3. Ці слова змінили моє життя, дали мені мир і тверду основу в житті. Тому що я зрозуміла, що Господь не лише створив мене, але і полюбив! Коли я почула слова: "Я полюбив тебе!", тоді зрозуміла, що в основі нашого життя є Любов, яка бажає для нас блага і тільки блага, і немає в ньому жодної темноти. І таке переконання, що я оточена Любов'ю назавжди; Любов'ю, яка не має границь - знінило погляд на майбутнє. Кожен з нас потребує досвіду такої зустрічі з цією Любов'ю. Коли Господь говорить особисто: Я полюбив тебе вічною любов'ю, ти не просто плід людської любові, але значно сильнішої Любові, яка ще перед твоїм зачаттям бажала твого існування. Бог з величезною любов'ю приготував світ для нас...
Отець Вальдемар Павелець продовжує цикл катехиз на тему "Літургійний рік у Католицькій Церкві". У цій програмі катехит розповідає про ступені свят та категорії святих. Ключовою темою ефіру є пояснення хронології подій, які передбачають процес канонізації святого. Сьогодні, згідно канонічного права, обряд проголошення святого очолює Святіший Отець, а блаженних може проголошувати делегований єпископ. Нинішня традиція визнання святого дещо різниться від традиції ранньої Церкви.
У катехизі про богопосвячене життя с. Наталія Гальцова в головних рисах окреслює три євангельські ради: чистоти, вбогості та послуху, які усі монахи добровільно зобов’язуються дотримуватися до кінця життя.
Пропонуємо до вашої уваги другу серію катехиз із розділу "Христологія святої Терези Авільської". Акцент цієї науки зроблений на наслідуванні Христа у смиренні та служінні.
"На отримання індульгенції впливають два фактори: внутрішній (бажання щиро висповідатися та відв'язатися від гріха якнайменшого) та зовнішній (помолитися "Отче наш", "Вірую", зробити діло, з яким пов'язаний відпуст)", - отець Костянтин Морозов.
"Мені доводиться бачити людей простих, потребуючих, які попри важкі фізичні випробовування мають свою гідність і дають раду в труднощах, у боротьбі", - про стражденних та сенс страждань говорить в катехизі відповідальний за релігійну місію БФ «Карітас-Спес-Київ» Римсько-Католицької Церкви, отець Андрій Педай.