Запрошуємо до прослуховування чергової програми "Недільна школа євангелізації" з с.Урсулею. Адже це час цікавих корисних розмов, сміху, молитви та катехизації. Готували наступне домашнє завдання - катехезу на тему: "Бог - Отець, або ж Бог - Любов"
У нас часто виникає питання: Звідки я вз'явся і що я роблю в цьому житті? Часто подібні питання виникають в підлітковому віці, але і в дорослому житті теж, коли ми шукаємо місце в цьому світі. Був час, коли я шукала своє місце в житті та покликання. Почувала себе немов пазл, який можна покласти і сюди, і туди. Але насправді він має лише одне конкретне місце. У мене було трішки віри і я подумала, якщо Бог створив мене, то Він знає. Мені сказали, що Господа можна почути через Святе Письмо. Думала над цим, що Бог мені скаже. І перший уривок, який тронув моє серце звучав так: "Любов'ю вічною я полюбив тебе, тому милість тобі виявляю!" Єр.31,3. Ці слова змінили моє життя, дали мені мир і тверду основу в житті. Тому що я зрозуміла, що Господь не лише створив мене, але і полюбив! Коли я почула слова: "Я полюбив тебе!", тоді зрозуміла, що в основі нашого життя є Любов, яка бажає для нас блага і тільки блага, і немає в ньому жодної темноти. І таке переконання, що я оточена Любов'ю назавжди; Любов'ю, яка не має границь - знінило погляд на майбутнє. Кожен з нас потребує досвіду такої зустрічі з цією Любов'ю. Коли Господь говорить особисто: Я полюбив тебе вічною любов'ю, ти не просто плід людської любові, але значно сильнішої Любові, яка ще перед твоїм зачаттям бажала твого існування. Бог з величезною любов'ю приготував світ для нас...
Відгуки
"Віра - не для тих, хто є "супермен", але для тих, хто звичайна "маленька" людина." - говорить о.Ігор Шклярук в катехизі про Святу Маленьку Терезку.
Про надію на підставі псалма 126 розповідає брат Збігнєв Савчук з ордену братів менших капуцинів (м. Красилів). "Навіть при безнадії та в сльозах продовжуйте читати Біблію. Великою підтримкою є щоденна участь у Службі Божій".
Катехеза отця Миколи Бистрицького відповідального за музичне душпастирство молоді Кам'янець-Подільської Дієцезії. В цьому повчанні священник розповідає про класифікацію музики в Церкві, зокрема йдеться про релігійну, церковну, сакральну, та літургійну музику. Катехит будує свою науку на основі книги отця Іринея Павляка, де йдеться про літургійну музику після Другого Ватиканського Собору.
"Перший, Апостольський символ віри було прийнято на Єрусалимському соборі",- духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.
У катехизі про Пресвяту Діву Марію як Обручницю Святого Духа о. Станіслав Козьол розповідає про Благовіщення, коли дія невидимого Бога проявилася на найбільш видимий спосіб.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.