Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза з о. Валентином Матушевським

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Сергієм Воронюком

16:45

Дитяча молитва

17:20

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

БОРГИ. Прийміть рішення жити без позик та кредитів - це найкращий вибір для християнина, - отець Юрій Зелінський

Поділитись з друзями
Борги. Кредити. Позика. Про відношення до фінансів керуючись Словом Божим розповідає брат-капуцин, отець Юрій Зелінський. Катехиза входить до циклу програм про формування християнського характеру.

"Управитель - це людина, яка розпоряджається власністю іншого. А в Біблії, у Псалмах написано, що: "Господня Земля і все що на ній". Тобто ми тут управителі над Божим майном, а не його власники і не зможемо ними стати. Папа Бенедикт 16-й у 2016 році писав: "Важливо розуміти, що Бог може довірити нам набагато більше , але навіщо коли ми позиціонуємо себе власниками над Його майном?" - розповідає отець Юрій Зелінський.

 Ми повинні використати свої здібності, щоб уважно та чутливо розпоряджатися тим, що нам довірив Господь.

 Що ж робити? Декілька Біблійних принципів допоможуть нам процвітати.
1. Шукати Бога та Царства Його. Ісус каже, що в такому випадкувсе інше додасться людині. Тобто нам рекомендовано шукати Його Лице, молитися, читати вдумливо Біблію;
2. Будьте вдячними за все. Навіть коли все руйнується - шукайте подяки за те що мали чи маєте. І тут людині часто вельми тяжко, адже часто ми не вміємо дякувати навіть своїм близьким. За все дякуйте.
3. Краще давати ніж брати - каже нам про це апостол Павло. Коли ми жертвуємо іншим щоденно то Бог відкриває нам Небесні скарбниці. Давайте і дасться вам;
4. Закон сіяння та жнив. "Що людина посіє - те й пожне". В духовному та фізичному світах цей закон діє рівносильно.

МОЛИТВА - ПРОГОЛОШЕННЯ ПРО МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПРОЦВІТАННЯ
Господи, якщо Ти хочеш помножити мої фінансові ресурси, я не відмовляюсь. Але, прошу Тебе, щоб я не впав в пастку грошолюбства.
Я не хочу бути рабом грошей та підкорятися цьому багатству, як жорстоку хазяїну. Але якщо це не є в твоїх планах, щоб я збагатівся, то збережи мене від прагнення до багатства, до наживи та спокус швидкого помноження майна, яке в напослідок не буде благословенне Тобою!
Я вдовольняюсь тим, що маю: щоденною їжею та дахом над головою.
Я знаю, що Ти обіцяв мені піклуватися про мене у всьому. Ти обіцяв піклуватися про мене в хороший час і в складний час, коли навколо успіх і коли навколо криза та епідемія. Ти обіцяв мені, що навіть якщо навколо буде тьма, в мені буде горіти світло Ісуса Месії, і цей світ оточить мене, захистить від темряви, помилок та грошолюбства, що є коренем всілякого зла.
Я довіряю Тобі, Господи, усі області мого життя! Я довіряю Тобі усі гроші, які у мене є і будуть. Я довіряю Тобі мою роботу, моє навчання, мій будинок, мою сім'ю, мою машину, всі речі, які в мене є і будуть! Ти є Господом над усім цим!       
Я хочу використовувати усе це для служіння Тобі і людям. Я хочу радісно жертвувати Тобі, бо пожертви завжди приносять Твою відплату: матеріальну, духовну, фізичну і іншу.
Господи, я сповідую, що я не є власником благ та майна, яким володію.
Я лише управитель, завідувач тих благ та хочу бути посередником Твого Провидіння по відношенню до ближніх в нестачі. Хочу також підтримувати Твої, Господи, проекти, тому що вірую в Твій чудовий план на фінансові ресурси, які мені довіряєш в тимчасове користування.
Твоє Слово обіцяє, що хто щедро сіє гроші на добрі справи, управляє ними по Божій волі, той також щедро жатиме плоди спасіння (пор. 2Кор 9,6).
Дякую Тобі, Господи, за те, що Ти обіцяв, і що Ти виконуєш обіцяне, і ніхто не може скасувати Твоє Слово! Воно живе та діяльне, воно здійснюється на сто відсотків! Тому я буду уповати на Тебе та радуватися в будь-яких обставинах!
На завершення цієї молитви, стоячи на позиції Божої дитини, з вірою проголошую: демон маммона, я не твій! Демон Грошолюбства, я не твій! Я не хочу й не буду підкорятися вам та вашим нікчемним спокусам! Я відрікаюсь від вас назавжди в Ім’я Ісуса Христа! Геть від мене назавжди! Моїм Господом є Ісус Христос, якому я служу з любов’ю та вдячністю. Ісус Христос живе в мені та згідно Божого Слова я є співспадкоємцем благ, які належать Йому. Амінь!


Відгуки

Про те, як святий Франциск і свята Клара оголосили війну цілому місту

Про те, як святий Франциск і свята Клара оголосили війну цілому місту

Абатиса жіночого Бенедиктинського абатства матінка Клара з Житомира розповідала про святу Клару Ассізьку, засновницю ордену кларисинок.
"Ісус тебе запрошує в дорогу за собою", - бр.Сергій Воронюк

"Ісус тебе запрошує в дорогу за собою", - бр.Сергій Воронюк

Брат-капуцин Сергій Воронюк, продовжує свій цикл катехез на Радіо Марія. Це чергова серія присвячена темі покликання. Катехит наголошує на тому, що покликання в християнському розумінні варто розвивати. Священник переконаний, що кожен з нас зможе найбільше зробити для України, для народу, якщо буде в своєму Богом дарованому покликанні. Не там де нам зручно, де нам комфортно, не страшно, - але там де нас поставив Бог.
Чим саме була особливою свята Едита Штайн?

Чим саме була особливою свята Едита Штайн?

У чому саме полягає феномен святої Едити Штайн?
"Найпрекрасніший дар який можемо дати один одному - це наша присутність", - о.Вальдемар Павелець

"Найпрекрасніший дар який можемо дати один одному - це наша присутність", - о.Вальдемар Павелець

Продовжуючи тему попередньої катехези, "Про що діти не кажуть батькам?", отець Вальдемар Павелець говорить про час як вираз любові. У світі існує вислів: "час - це гроші", а блаженний Кардинал Стефан Вишинський говоиив: "час - це любов". Саме ця фраза береться за основу науки. Висновок катехези: "Найпрекрасніший дар який можемо дати один одному - це наша присутність".
"Війна проти України відбувається на різних рівнях! Але маємо потужну зброю - молитву!" - отець Роман Казьмерчак

"Війна проти України відбувається на різних рівнях! Але маємо потужну зброю - молитву!" - отець Роман Казьмерчак

Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, отець Роман Казьмерчак продовжив цикл програм присвячених зверненню до сімей Святого Івана Павла ІІ.