Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)

19:00

Трансляція молитовних чувань

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

"Цей фільм не сподобався ЛГБТ в Голлівуді", - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Стрічка Даррена Аронофскі "Кит" ще задовго до виходу в прокат пригорнула до себе багато уваги. Гомосексуальність, ожиріння, депресія, віра, Бог - фундаментальні теми, які вдалося вмістити у свою стрічку блискучому майстру. А якщо до цього переліку додати виконавця головного героя, актора Брендана Фрейзера, інтрига стає ледь не піковою.


Фрейзер в кінці вже далеких 90-хх.роках прекрасно увійшов у світовий кінематограф, запам'ятавшись низкою яскравих образів у стрічках:  "Вибух з минулого",  "Засліплений бажанням",  та звісно ж, виконанням головної ролі у трилогії "Мумії".

Далі, на хвилі популярності та затребуваності до Брендана несподівано завітала криза, що переплелася з розлученням з дружиною і сексуальним домаганням з боку гомосексуала. Так кар'єра колись ледь не головної молодої надії Голлівуду покотилася вниз, аж поки на горизонті не об'явився варіант нової контраверсійної стрічки з давнім реаніматором перспективних акторів Світового кінематографу Дарреном Аронофскі.

"Мені стрічка сподобалась! Нападів на Бога та віру я не побачив. Геніальна, без перебільшення, гра Брендана Фрейзера вкупі з продуманим сценарієм та акцентами щодо страждання і занедбання сімейними цінностями, які головний герой фільму хоче поновити дає фільму неабиякий християнський акцент!" - наголосив отець Міхал Бранкевич.

Відгуки

"Ісус проявив свою любов у найбільш шокуючий спосіб", - о.Міхал Бранкевич

"Ісус проявив свою любов у найбільш шокуючий спосіб", - о.Міхал Бранкевич

Продовження циклу "Христологія", який на Радіо Марія веде отець Міхал Бранкевич. У цій серії йдеться про Воплочення Христа від Діви Марії. Священник занурює слухачів у Таємницю пришестя Бога на землю в людському тілі і пояснює, що Христос переймає фізіологічні риси від своєї Матері — Богородиці. Однак, догматика Церкви також вказує, що, прийнявши людське тіло від Марії, Ісус залишається повноцінним Богом.
Жінка-воїн, годувальниця, покірна слугиня, - це все про Богородицю. Чому у Марії так багато образів?

Жінка-воїн, годувальниця, покірна слугиня, - це все про Богородицю. Чому у Марії так багато образів?

У день свята Покрови Пресвятої Богородиці в програмі "У Ваших намірах" отець Міхал Бранкевич пояснює чому Церква використовує так багато образів Богородиці, адже Марію ми можемо побачити як матір-годувальницю, часом як покірну слугиню, а буває іконографія її змальовує як жінку-воїна. Чому поляки Богородиці дали титул Гетьманки, і чи відповідають ці образи богословській традиції слухайте в програмі.
Чи був Ісус зовнішньо схожим на Марію?

Чи був Ісус зовнішньо схожим на Марію?

Отець Міхал Бранкевич продовжує цикл катехез "Христологія". Програма присвячена вченню Церкви про Боговтілення. Таємниця Боговтілення пов'язана з бажанням Бога виявити свою любов через тісний стосунок із людиною. Яскравим матеріальним доказом, який підтверджує Втілення Бога, є Туринська плащаниця. Проте священник підкреслює, що віра в її автентичність не є частиною догматичного вчення Церкви.
Вчора - я був розіп'ятий з Христом, а сьогодні - я прославлений з Ним!

Вчора - я був розіп'ятий з Христом, а сьогодні - я прославлений з Ним!

Отець Сворад Дуда продовжує говорити про історію духовного життя. Сьогоднішня програма присвячена детальній біографії та духовним творам Григорія Богослова (Назіянського).
Авраам був ТАКОЮ ж людиною, як і ми

Авраам був ТАКОЮ ж людиною, як і ми

Піар-менеджер Видавництва Святого Павла, пані Юлія Берт презентує нову книгу отця Аркадіуша Пасьніка "Авраам".