Ранкова молитва
Розарій
Годинки
Ранкова молитва
Святий дня
Біблійні читання
Недільні читання
Молитовна лінія
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Літургія Східний обряд
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Обережно, магія!
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Гості програми "Головред": о. Христофор Ганинець, ЧСВВ, редактор журналу “Місіонар” та “Домашня церква” і о. Лазар Громадський, ЧСВВ, викладач еклезіології у Василіянському інституті філософсько-богословських студій. Тема: “Церква. Потреба в ній і приналежність до неї.”
Бесідуємо про церкву у світлі ІІ Ватиканського собору:
Довідка про собор:
II Ватика́нський Собо́р — XXI Вселенський Собор Католицької Церкви відкритий з ініціативи папи Івана XXIII у 1962 році тривав до 1965 року (за цей час було обрано нового папу, Собор закрився вже за папи Павла VI). На Соборі було ухвалено низку важливих документів, що стосуються церковного життя — 4 конституції, 9 декретів і 3 декларації.
Для католиків найпомітнішими наслідками Собору стали зміни в літургічній практиці Церкви, зокрема, впровадження богослужіння національними мовами разом із латинською мовою та нова, відкритіша, позиція у стосунках із некатоликами. Від УГКЦ на Соборі був представлений патріарх Йосип Сліпий.
Відкриваючи собор 11 жовтня 1962 року, Іван XXIII заявив, що метою Собору є оновлення Церкви та її розумна реорганізація, аби Церква могла продемонструвати своє розуміння розвитку світу і приєдналася до цього процесу. Папа висловив побажання, щоб результатом цього Собору стала відкрита світові Церква. Завданням Собору було не відкидати та засуджувати реалії сучасного світу, а провести реформи, які давно назріли.