Слухати Радіо

11:20

Катехиза

В ефірі

Царице Неба

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

"Церква - це не музей, це живий сад, за який потрібно дбати, розсаджувати його, пильнувати за ним", - отець Лазар Громадський, ЧСВВ

Створено: 2019-03-27 00:00:00
Програма: Головред
Гість:

Гості програми "Головред": о. Христофор Ганинець, ЧСВВ, редактор журналу “Місіонар” та “Домашня церква” і о. Лазар Громадський, ЧСВВ, викладач еклезіології у Василіянському інституті філософсько-богословських студій. Тема: “Церква. Потреба в ній і приналежність до неї.”

Бесідуємо про церкву у світлі ІІ Ватиканського собору:

Довідка про собор:

II Ватика́нський Собо́р — XXI Вселенський Собор Католицької Церкви відкритий з ініціативи папи Івана XXIII у 1962 році тривав до 1965 року (за цей час було обрано нового папу, Собор закрився вже за папи Павла VI). На Соборі було ухвалено низку важливих документів, що стосуються церковного життя — 4 конституції, 9 декретів і 3 декларації.

Для католиків найпомітнішими наслідками Собору стали зміни в літургічній практиці Церкви, зокрема, впровадження богослужіння національними мовами разом із латинською мовою та нова, відкритіша, позиція у стосунках із некатоликами. Від УГКЦ на Соборі був представлений патріарх Йосип Сліпий.

Відкриваючи собор 11 жовтня 1962 року, Іван XXIII заявив, що метою Собору є оновлення Церкви та її розумна реорганізація, аби Церква могла продемонструвати своє розуміння розвитку світу і приєдналася до цього процесу. Папа висловив побажання, щоб результатом цього Собору стала відкрита світові Церква. Завданням Собору було не відкидати та засуджувати реалії сучасного світу, а провести реформи, які давно назріли.

"Пустий гріб Господній є знаком Воскресіння", - о. Міхал Бранкевич

"Пустий гріб Господній є знаком Воскресіння", - о. Міхал Бранкевич

Катехитичний курс "Христології" продовжує отець Міхал Бранкевич. У цій програмі ви почуєте про знаки Воскресіння, про те, якою була людська природа Ісуса Христа після виходу з гробу. Священник також розповідає про Туринську плащаницю як артефакт Пасхальних подій.
2025-05-06 00:00:00
Абсолютна влада, клерикалізм, церковна ієрархія

Абсолютна влада, клерикалізм, церковна ієрархія

У програмі "У Ваших намірах" з отцем Міхалом Бранкевичем слухачі дізнаються про особливості католицької ієрархії, а саме: які ступені ієрархії існують, яке завдання має кожна з них, чому ієрархія породжує часом клерикалізм та чи може Церква існувати без ієрархії.
2025-05-06 00:00:00
ЗОВСІМ СКОРО! Новий святий - отець Петро Павло ОРОС| Володимир МОРОЗ (YouTube)

ЗОВСІМ СКОРО! Новий святий - отець Петро Павло ОРОС| Володимир МОРОЗ (YouTube)

У програмі “Захристія” спілкуємося з Володимиром Морозом, українським істориком, релігієзнавцем, журналістом, кандидатом історичних наук, науковим співробітником Інституту історії Церкви УКУ. Говоримо про постать видатного священника - отця Петра Павла Ороса із Закарпаття, мученика за віру, пастиря, якого ще за життя називали святим та статус Мукачівської Греко-Католицької єпархії. Його беатифікація має відбутися незабаром.
2025-05-03 00:00:00
"Шануй батька твого і матір твою", - катехиза о. Романа Казьмєрчака

"Шануй батька твого і матір твою", - катехиза о. Романа Казьмєрчака

Отець Роман Казьмєрчак продовжує цикл катехиз на Радіо Марія. Коментуючи фрагмент Листа святого Йоана Павла ІІ до сімей, катехит зупиняється на четвертій заповіді Декалогу: "Шануй батька твого і матір твою". У другій частині катехизи особисте свідчення дає пан Микола. Його розповідь стосується родинної драми: жертовний приклад п. Миколи допоміг перемінитися його батькові.
2025-05-01 00:00:00
Він пострах пекельних духів! - Де об'являвся святий Йосип?

Він пострах пекельних духів! - Де об'являвся святий Йосип?

У програмі "У Ваших намірах" разом з отцем Андрієм Немченко говоримо про постать святого Йосипа як покровителя працівників. Священник виділяє якості святого Йосипа. Під час програми почуєте, що спільного мають між собою старозавітній патріарх Йосип і новозавітній обручник Діви Марії. Також згадуються місця у світі, де відбувалися об'явлення святого Йосипа, що їх офіційно визнала Католицька Церква.
2025-05-01 00:00:00