Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

Церква - це зібрання вірних навколо Євхаристійної трапези

Поділитись з друзями
В програмі "Наближаючись до православ’я" говоримо про Таїнства Православної Церкви, а саме Таїнство Священства. Зосередили свою увагу на богословських та історичних передумовах виникнення церковної ієрархії.
Церква - це Євхаристійна трапеза, на якій споживаються хліб і вино, як дари Господні. Навколо Євхаристії і збудовується структура Церкви, як і на Останній Вечері. Апостоли, після зішестя Святого Духа, стають продовжувачами справи Ісуса Христа. Ісус, вознісшись, не залишив нас, а вибрав набагато глибшу форму присутності.

Відгуки

У чому особливість 90-го Псалма і чому його читають, коли страшно?

У чому особливість 90-го Псалма і чому його читають, коли страшно?

У попередній програмі ми завершили ознайомлення з 50-м Псалмом. Цією програмою розпочинаємо новий цикл, у якому Ви матимете можливість почути тлумачення 90-го Псалма. Він належить до групи найчастіше вживаних псалмів. У народі цим псалмом моляться під час життєвих випробувань, коли страшно або під час нападів злого духа. Однак його роль у церковній літургії значно глибша. Автор програми — протоієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський.
"Автор 50-го псалма пророкував про найбільшу Жертву в історії людства", - о.Петро Лопатинський

"Автор 50-го псалма пророкував про найбільшу Жертву в історії людства", - о.Петро Лопатинський

Вашій увазі завершальна програма "Наближаючись до Православ'я" з циклу присвяченого 50-му псалму. Автор програми отець Петро Лопатинський коментує останні два вірші: "Ущасли́в Своїм благоволі́нням Сіон, збудуй му́ри для Єрусали́му, —тоді Ти полюбиш Собі жертви правди, цілопа́лення та прино́шення, тоді покладуть на Твій ві́втар тельців"!
Чи завжди Богу приємні наші жертви?

Чи завжди Богу приємні наші жертви?

Ієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський продовжує коментувати 50-й псалом. В цій програмі священник коментує вірш: "Визволи мене від вини кривавої, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій радісно славитиме Правду Твою. Господи, відкрий уста мої, і язик мій сповістить хвалу Твою. Бо коли б Ти жертви забажав, приніс би я: всепалення ти не бажаєш.". Значну увагу під час програми приділено темі жертви Богу та відшкодуванню за вчинений гріх.
Що означає бути рабом гріха?

Що означає бути рабом гріха?

Ієрей Православної Церкви України отець Петро Лопатинський коментуючи 50-й псалом пояснює, що означає бути рабом гріха, та рабом Бога.
Бог дивиться не на гріх, а на добро в людині  - програма о.Петра Лопатинського

Бог дивиться не на гріх, а на добро в людині - програма о.Петра Лопатинського

В циклі програм "Наближаючись до Православ'я", отець Петро Лопатинський коментує 11 і 12 вірші 50-го псалма: "Обличчя Своє заховай від гріхів моїх, і всі беззако́ння мої позагла́джуй.  Серце чисте створи мені, Боже, і трива́лого духа в моєму нутрі́ віднови́". Автор програми формує свою думку на основі богослов'я Григорія Сковороди.