Слухати Радіо

22:00

Катехиза

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Церква застерігає про небезпеку в містах. У мегаполісах люди часто втрачають свої цінності та ідентичність, - о. Міхал Бранкевич

Про зміни в суспільстві та місце Церкви в світі розповідає отець Міхал Бранкевич. Розглядаємо "Пастирську конституцію про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)". Досягнення та відкриття ми можемо використовувати на благо людства та поширення Слова Божого.



В суспільстві відбуваються процеси які є наслідком травм Другої Світової Війни коли багато людей могли досвідчити жорстокість та біль. Потім почалося відновлення та відбудова будинків, кварталів та міст. Такий процес відбудови сприяє прогрему науки, адже людство має потреб у у винаходах, які допоможуть відновити та створити нову дійсність. Тут є велика спокуса поставити себе на місце Бога. Тобто люди почали надіятися на свої вміння та досягнення та забули про любов Божу, - отець Міхал Бранкевич.

Підйом медицини, технології, біології спричинило справжній бум у відкриттях. Після війни популярною стали психологія та соціологія. Тут є бажання суспільства зрозуміти себе та увійти в компетенцію Бога щодо людської душі.

Техніка в розвитку зайшла настільки далеко, що поступово хоче підкорити космос. Людина так захопилася своїми досягненнями, що відчуває себе величною і не усвідомлює небезпеку від винаходім. Конституція Церкви створена, щоб врятувати людину від самообману та зосередити увагу на Бозі, який і дав дозвіл обробляти та доглядати Землю.

На щастя на Землі є речі, які людина контролювати не взмозі. 
Науку людина розпочала використовувати не по Божому - створила багато зброї та  почала вважати себе вищою расою. Такі відкриття вказують нам на те, як не потрібно чинити. Люди забули про своє покликання та правила життя, які створив Бог.


Яким повинно бути твоє відношення до іншої людини, коли ми всеодно відчуваємо себе самотніми та незадоволеними? На ці запитання відповідає Церква. Наприклад, ми маємо користуватися технологіями та винаходами для Євангелізації.


Диявол спокушав Ісуса обіцяючи Йому міста. Церква ж застерігає сьогодні людей від ризиків міста, яке небезпечне АТОМІЗАЦІЄЮ. Тобто, людина, яка покинула рідне середовище з гідними цінностями саме в містах має ризик втратити родинні цінності, потрапити в аморальне середовище та деградувати, стати самотньою. Саме в місті тебе ніхто не критикує, не зробить зауваження, застереження тощо. і тут людина в своїй самотності втрачає здобуті принципи та зраджує себе. 


Атомізація соціальна - розрив соціальних зв'язків (дружніх, родинних,сусідських, тощо). Це процес заглиблення, відчуження, відокремлення людей між собою.
Чим містика відрізняється від аскетики?

Чим містика відрізняється від аскетики?

Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
2025-03-24 00:00:00
Чому на гривнях зникає Бог?

Чому на гривнях зникає Бог?

У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
2025-03-24 00:00:00
"Господь запросив нас до примирення ціною життя свого Сина", - отець Міхал Бранкевич

"Господь запросив нас до примирення ціною життя свого Сина", - отець Міхал Бранкевич

У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
2025-03-24 00:00:00
"Марія - приклад для кожної жінки. Її служіння - це "служіння в тіні", яке так необхідне Богу", - с. Оксана Гринчишин OSU

"Марія - приклад для кожної жінки. Її служіння - це "служіння в тіні", яке так необхідне Богу", - с. Оксана Гринчишин OSU

На чесноти Марії, які вона мала по відношенню до Бога і людей, а також у подружньому житті, запрошує нас поглянути с. Оксана Гринчишин зі Згромадження сестер Урсулянок Римської Унії.
2025-03-21 00:00:00
Святий Йосиф - приклад боротьби з нечистим духом

Святий Йосиф - приклад боротьби з нечистим духом

"Якщо хочемо позбутися впливу диявола, маємо стати поряд з Господом, бути тихими та покірними серцем, як Йосиф", - о. Віктор Матушевський, екзорцист Київсько-Житомирської дієцезії, настоятель парафії Христа Царя Всесвіту, про святого Йосифа як доброго покровителя нашої присутності перед Богом.
2025-03-20 00:00:00