Слухати Радіо

Зараз в ефірі

07:00

Розарій

В ефірі

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Розарій

Чи бажаєш бути вбогим, щоби наслідувати Царство Небесне і бути блаженним?

Створено: 2012-09-24
Передача:
Автор:
«Блаженні вбогі духом, бо їхнє Царство Небесне» - говорить євангеліст Матей і ми занурюємося в Нагірну проповідь Ісуса Христа, роздумуючи, що означає бути блаженним і як насправді прийняти таке «блаженство», яке нам пропонує Господь. Додає масла у вогонь євангеліст Лука, який говорить про те, що блаженні не вбогі духом, але просто вбогі. І далі у Луки ми читаємо, що багатим – горе і так далі. Якщо блаженні бідні і жебраки, і їхнє Царство Небесне, тоді що робити людині, яка має статки, майно, багатство? І чи був бідним Ісус Христос? Про це та інше в катехизі отця Януша Марії Анжиєвського.
 
Модель блаженства Ісуса Христа в Нагірній проповіді дуже важко прийняти. Дуже важко погодитися на таке блаженство. Хто з нас хотів би бути бідним і вбогим, плачучим і голодним, щоби здобути Боже Царство? І що це за щастя (блаженство) бути таким. Насправді не варто дуже швидко перекладати і осучаснювати слово «блаженство» використанням поняття «щастя». Оскільки такого поняття в Божому Слові немає. Так, принаймні, думає отець Януш. Термін, який в грецькій мові характеризує щастя, буквально означає «одержимий добрим демоном».  Тому в Септуагінті ми зустрічаємо слово, яке перекладається як блаженні і означає в грецькому оригіналі стан щастя богів, абсолютно іншого ґатунку, аніж щастя людське. Тобто Ісус нас запрошує до пізнання Божого бачення щастя. Чим є щастя в очах Бога дізнаємось в катехизі отця Януша Анжиєвського.
"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.