Слухати Радіо

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачево)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

Чи бути Європі ісламізованою?

Створено: 2015-09-22 00:00:00
Програма:
В ефірі Радіо Маія спілкувались з істориком Павлом Зінченко про вплив ісламу на Європейський континент, що ж все таки чекає на Європу в майбутньому
 -Часто можемо почути, що мусульмани вимагають поваги до своєї релігії, але нічого не пропонують зі своєї сторони - продовжує Павло. Натомість папа Іван Павло ІІ вибачився за хрестові походи, в свою чергу ніхто з ісламських лідерів навіть думки не припустив, що арабські завоювання напевне не найкращий крок з боку мусульманської країни. Пасіонарність, ось головний привілей ісламу, який допомагає йому розростатись - перекрнаний історик
«Самоцензура — найефективніша поліція»: як страх змушує людину контролювати саму себе

«Самоцензура — найефективніша поліція»: як страх змушує людину контролювати саму себе

У вісімнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом і безоднею» отець Віталій Козак продовжує роздуми над природою тоталітарних режимів, звертаючись до роману Маргарет Етвуд «Оповідь служниці». Центральною темою стала самоцензура — механізм, завдяки якому влада може контролювати людину навіть без постійного нагляду.
2026-07-08 00:00:00
"Згідно опитування Центру Разумкова 3-4% українців довіряють московському патріарху Кирилу", - Віктор Єленський

"Згідно опитування Центру Разумкова 3-4% українців довіряють московському патріарху Кирилу", - Віктор Єленський

В ефірі програми «Захристія» голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський проаналізував сучасний релігійний ландшафт України, взаємини між ПЦУ, УПЦ, УГКЦ та РКЦ, а також роль церковних лідерів у час війни. Гість також поділився своїм баченням майбутнього українського православ’я, згадав візит святого Папи Івана Павла ІІ до України та пояснив, які кроки, на його думку, необхідні для подолання церковного розділення.
2026-07-08 00:00:00
"Гріх в людині вбиває правду", - о.Міхал Бранкевич

"Гріх в людині вбиває правду", - о.Міхал Бранкевич

Священник Римсько-католицької Церкви отець Міхал Бранкевич у черговій катехезі циклу «Визнання віри» розмірковує над словами Символу віри «Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів». Катехит пояснює, чому Церква має владу прощати гріхи, дану їй самим Христом, і наголошує, що гріх вбиває в людині правду та віддаляє її від Бога.
2026-07-06 00:00:00
Кохавино — місце, де Богородиця вказує пряму дорогу до Бога

Кохавино — місце, де Богородиця вказує пряму дорогу до Бога

Запрошуємо вас відкрити для себе духовну перлину Львівщини — Кохавино. Дізнайтеся про дивовижну історію появи чудотворної ікони, неймовірні випадки сучасних зцілень та особливу місію отців-редемтористів, які перетворили колишню руїну на квітучий центр паломництва та розпізнання покликання.
2026-07-04 00:00:00
"Ми хочемо зміцнювати і розвивати наші заклади освіти!" - о. Міхал Воцял

"Ми хочемо зміцнювати і розвивати наші заклади освіти!" - о. Міхал Воцял

Напередодні спомину бл. П’єра Джорджо Фрассаті, який є небесним покровителем Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні, заступник голови Комісії о. Міхал Воцял представив річний звіт діяльності організації.
2026-07-03 00:00:00