Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

Чи може дитина бути святою? На запитання відповідає сестра Наталія Вакулішина

Поділитись з друзями
Чому можемо повчитися у дітей, які навчаються в Гімназії ім. Івана Павла ІІ розповідає викладачка школи, сестра-салезіянка Наталія Вакулішина (Згромадження Дочок Марії Помічниці християн).

Київська гімназія імені Івана Павла ІІ заснована та функціонує за участі та під керівництвом сестер Салезіянок. Основні принципи навчання тут базуються на превентивній системі виховання св. Йоан Боско. Це виховний метод, який ґрунтується не на застосуванні примусу, а на розвитку потенціалу добра та розуму, який є у кожного учня. Вихователь ставиться з повагою до вільної волі молодої людини та стає близьким до неї, щоб супроводжувати на шляху зростання. Превентивна система дозволяє передбачити дії вихованців та спонукати їх до добра, а також запобігати неправильним вчинкам. 

Джерело: Гімназія ім. Івана Павла ІІ

Чи може бути молода людина святою?

Тема святості була найближчою для засновника згромадження Йоана Боско, який стверджував: "Я хочу, щоб ви були щасливими тут і у вічності". А про молодих людей він говорив так: "Молодь - це люди, які найближче знаходяться до Бога та потребують, щоб їх навчили боротися з гріхом.

Я помітила, що діти більш свідомо приймають Ісуса, адже їхні душі чисті та не забруднені гріхом. Саме тому, вихователям, важливо розуміти їх та багато допомагати. Ми наголошуємо, що життя дитини - це діамант, над яким потрібно працювати все життя.

Йоан Боско був дуже практичним. Він наполягав, щоб ми виховували в молодих людях відчуття гріха, пояснювали, що у світі панує зло, нагадуючи, що Бог присутній завжди. Тому, ми рекомендуємо у маленьких речах та діях помічати Бога. Нашим учням ми створюємо християнське середовище де навчаємо молитися. 

Чого дорослі можуть навчитися у дітей?

Діти дуже щирі та мають надзвичайне відчуття Бога. Мене тішить, коли вони розповідають, як в родинах моляться разом з батьками. Часто буває, що учні з сімей де не вірять у Бога хочуть навчитися молитися та щасливі, коли ми допомагаємо в цьому. 

Кого вшановуєте із молодих святих?

Святий Домінік Савіо.
Багато міністрантів моляться до цього святого, але мало хто знає, що він є покровителем вагітних жінок та сімей, які не мають дітей. Цей юнак, у 15 років, під час молитви піднявся над землею, що дуже вразило його друзів. Він міг робити чудеса в житті близьких і допомагає людям нині. Сьогодні, будинок де проживав Домінік Савіо є місцем паломництва наших вихованців.

Блаженна Лаура Вікунья. Вона є взірцем для дітей. Дівчина навчалася в салезіянській школі, а одного разу усвідомила, що її мати живе в гріховних позашлюбних стосунках. Тоді, дівчина пообіцяла Богу, що готова віддати своє життя заради її спасіння... Про це вона розповіла матері перед своєю смертю. Блаженна Лаура Вікунья є прикладом практичного християнства.

Викладачка Гімназії ім. Івана Павла ІІ , сестра-салезіянка Наталія Вакулішина (Згромадження Дочок Марії Помічниці християн).

Відгуки

Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Як спілкуватися з духовними особами?

Як спілкуватися з духовними особами?

Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.
Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Ми не відчуваємо спеки, лише радість!

Ми не відчуваємо спеки, лише радість!

Група паломників на чолі з отцем Збігнєвом Савчуком ділиться переживанням від прощі до Бердичівської Божої Матері.