Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:10

Новини

В ефірі

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св. Меси із Катедри Успіння Богородиці м. Харків

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

Чи потрібні державі богослови?

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-04
Передача:
Інститут релігійних наук імені святого Фоми Аквінського сьогодні чи не єдиний навчальний заклад для мирян Римської Католицької Церкви не тільки в столиці, але також єдиний центр теологічної освіти, який пропонує вивчення західної богослівської думки. В цьому його унікальність та спеціалізація. На днях інституту виповнюється 20 років, цьогоріч керівництво очікує 25 першокурсників. Чому так мало осіб цікавляться теологією загалом та навчальним закладом зокрема? Чи отримує центр західнохристиянської духовності підтримку від Церкви, принаймні моральну? Чому Аквінату в Києві не вдалося досягнути рівня свого побратима у Львові - Українського Католицького Університету? Про це та інше почуєте в передачі «Майстерня» Олексія Погорєлова з ректором інституту отцем Войцехом Сурувкою.


В центрі Києва на вулиці Якіра (район метро Лук’янівки) розташований інститут релігійних наук імені Фоми Аквінського в чудовому історичному будинку з прекрасним інтер’єром. Велика подяка ордену домініканців, коштами і стараннями яких, Київ і Церква отримали цей чудовий навчальний заклад, де може навчатися кожен абсолютно безкоштовно. Викладацький склад представлений теологами  з ордену проповідників і світськими вченими, які працюють в найкращих вищих навчальних закладах столиці. Затишна атмосфера, гарний зелений двір, прекрасні аудиторії, багата бібліотека, домашня кав’ярня – все зроблено для студентів, здобувачів почесного, але, на жаль, абсолютно непотрібного державі фаху – богослів’я. Що у майбутньому чекає студентів-теологів ми запитали у ректора інституту отця Войцеха Сурувки.

Відгуки

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.