Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Катехиза
Царице Неба
Розарій
Літургія Східний обряд
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Катехиза
Дитяча молитва
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Житія святих
Акафист
Серед частини православних християн існує повір'я, що вогонь, який виносить із Гробу грецький патріарх Єрусалима, не просто благодатний, але й чудесний і надприродний. Стверджують, що цей вогонь запалюють не люди, а що він сходить із неба від Бога за молитвою патріарха.
Прихильники версії чудесного сходження Благодатного вогню називають низку чудодійних властивостей. Є свідчення прочан, які стверджують, що загоряння свічок відбувається й поза кувуклії, зокрема від ікон. Також є свідчення про появу в храмі світних куль; звукові явища, що передують сходженню вогню, мироточення ікон у переддень сходження Благодатного вогню; самовідновлення предметів, обпалених вогнем. Особливо наголошують на тому, що упродовж перших хвилин Благодатний вогонь не пече.
Також з вечора в храмі гасять всі вогні. Щоб уникнути підробки, мусульмани ретельно перевіряють Кувуклію на наявність вогню і його джерел, після чого її запечатують. Мусульмани з особливою старанністю обшукують патріарха, щоб переконатися, що в нього немає засобів добування вогню. Патріарх Єрусалимський молить Бога в самій кувуклії про дарування Благодатного вогню аж до його чудесного сходження.
Істотною частиною вірувань є те, що сходження Благодатного вогню відбувається у Велику Суботу згідно з Юліанським календарем.
В ефірі Радіо Марія екзорцист Кам’янець-Подільської Дієцезії, отець В’ячеслав Клембовський. Священник заохочує відновити традицію співаної «Суплікації» та наполегливо просить практикувати молитву «Щит святого Патріка». Під час програми говорили про одержимість путіна, храм збройних сил РФ, окультизм, нумерологію та ознаки швидкого кінця світу.
Виктор Харламов
Важко вірити що сходження Благодатного вогню відбувається за бажанням вірян 10 - 15 країн, особливо РФ, де всього 20 міст приймають це чудо, а інші не є православними. Сумніви підкріплюють вигадки про яблука райскі, які насправді були інжиром, використання верби на пасху, замість пальми, тощо...Ирина Нестерова
В той самий час є досить документів тієї самої грецької православної церкви, де чорним по білому пишуть що вогонь є благодатним а не святим і він запалюється а не сходить.Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.