Людина є тим, про що вона думає. Якою інформацією ми наповнюємо свої думки протягом дня? Про ризики, шкоду та вибір інформації в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець.
Про важливість відпускати минуле та приймати нове розповідає сестра Дамяна Галущак у програмі "У ваших намірах". "Наші думки мінливі та постійно змінюються вони нестабільні".
Отець Віталій Храбатин продовжує цикл катехез під назвою "Соціальна доктрина Церкви". Ця серія відноситься до теми: "Динамізм пророцтва і харизми". Отець Віталій пророцтво називає динамізмом та відповідальністю. Він каже, що це є відносини між нами і Господом. Катехит посилається на ККЦ, в якому йдеться про те, що харизма - це є Дар від Святого Духа, який заохочує нас до руху.
Сестра Дам’яна Галущак в програмі "У Ваших намірах" говорить про Пасхальну радість.
Монахиня навчає, що Пасхальна радість - це почуття, яке навіть війна не може відібрати. Її потрібно шукати постійно і навіть в непасхальний період. Сестра Дам'яна Пасхальну радість називає невимовним даром Божої любові. Бо Пасха - це свято духовної перемоги, бо Христос переміг диявола, вивів душі з пекла та подолав те, чого найбільше боялися люди - смерть.
Вашій увазі друга серія з циклу "Війна і мир". В цих програмах протодиякон ПЦУ, отець Петро Лопатинський розповідає, як формувалося ставлення Церкви щодо
поняття війни та миру. За основу береться найновіше богословське формулювання Православної Церкви - документ розроблений Константинопольським патріархатом, який звучить так: "За життя світу на шляху до соціальної концепції Православної Церкви". Цей документ, за словами отця Петра, закладає основи євангельського підходу до питання війни.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.