Говоримо про вдячність у контексті недільного Слова Божого.
"І сталося, як ішов Ісус до Єрусалима, то проходив через Самарію і
Галілею. І як входив Він до одного села, зустріли Його десять
прокажених мужів, які стали здалека. Вони піднесли голос, гукаючи:
«Ісусе, Наставнику, помилуй нас!» Побачивши їх, Він сказав: «Підіть і
покажіться священикам». І сталося так, що коли вони йшли, — очистилися.
Один з них, побачивши, що видужав, повернувся, прославляючи Бога гучним
голосом, упав обличчям до ніг Його, дякуючи Йому; це був самарянин. У
відповідь Ісус сказав: «Хіба не десять очистилося? А де ж дев’ять? Не
здогадалися повернутися, щоб віддати славу Богові, а тільки цей
чужинець?» І сказав Він йому: «Підведися і йди; твоя віра тебе спасла»
(Лк. 17, 11-19)
В Євангелії проказа набуває символічного значення, вона є символом, знаком хвороби, яка є в душі людини. Існує багато симптомів і причин виникнення цієї недуги, яка спочатку може бути прихованою, але згодом проявляється назовні. Найбільш небезпечною лепра є в духовному значенні, адже її викликає гріх. Результатом душевної прокази є виключення людини з суспільства.
Для кожної людини є надзвичайно важливим бути вдячним Господу в час випробувань, час Хреста. Хоча Хрест є певним обмеженням, знаком нашої слабкості, але одночасно Хрест допомагає глибше відкривати Бога, визволяє нас від прокази гріха.
Не забуваймо дякувати Господу навіть у критичній ситуації.
Відгуки
В програмі "У Ваших намірах" говоримо про кризу в Церкві, і чинники які її породжують. Значна частина християн світу стурбована ситуацією з Католицькою Церквою Німеччини, також для українців важко зрозуміти церковні процеси які відбуваються в православ'ї. За словами священника кожні 500 років Церква переживає подібну ситуацію.
Психолог Валентина Осадча розповідає про третій психологічний капкан "Зрада", у який потрапляють діти віком 8 - 12 років.
Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.
В епіцентрі тема сім'ї.
Стрічка Даррена Аронофскі "Кит" ще задовго до виходу в прокат пригорнула до себе багато уваги. Гомосексуальність, ожиріння, депресія, віра, Бог - фундаментальні теми, які вдалося вмістити у свою стрічку блискучому майстру. А якщо до цього переліку додати виконавця головного героя, актора Брендана Фрейзера, інтрига стає ледь не піковою.
Психолог Валентина Осадча розповідає про особливості ставлення батьків до бажань малюка від народження до трьох місяців та після третього місяця життя дитини.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.