У програмі "У ваших намірах", разом з катехиткою Юлею Седляж, спілкувалися про те, чим може обернутися час карантину для кожного з нас. На що варто витратити цей час, щоб не змарнувати його, та як скористатися можливістю налагодити стосунки у власній родині.
"Час карантину - час благословення. Дуже легко казати, що віриш в Бога, коли все добре, але в такі моменти як зараз, ми маємо можливість по-справжньому проявити свою віру", - розповідає пані Юля. - Через роботу ми часто буваємо затуркані, на сім'ю залишається дуже мало часу. А зараз я дуже тішуся, бо маю можливість провести час з дочкою. Чоловік працює за кордоном. Тому підтримуємо лише телефонний зв'язок, але я рахую, що зараз Бог дарує час, щоб ми побули з нашими найближчими. У звичайному житті завжди бракує часу щоб поговорити, разом помолитися, а зараз - маємо таку можливість. Якщо захочимо, то кожен зможе використати цей час собі на благо. Адже, що з цього вийде - залежить від нас самих. Ми самі вирішуємо, що робити".
Відгуки
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.