Отець Тарас Фітьо, Голова референтури у справах родини Львівської Архієпархії УГКЦ, провів чергову прородинну катехизу на тему: "Як зберегти залишки свого шлюбу?". Священник навів ряд умов, за наявності яких можна відновити стосунки між подругами.
Разом з отцем Віталієм Храбатином продовжували розглядати Соціальну доктрину Церкви і говорили про працю і молитву. Цей рік від 8-го грудня розпочався під покровительством святого Йосипа Обручника, який Папа проголосив рівно після 150-ти років після проголошення святого Йосипа покровителем Вселенської Церкви. Тому в особливий спосіб в катехезах ми будемо придивлятися до постаті цього патріарха і дана катехеза зосереджує наш зір на працю і молитву, яку практикував святий Йосип.
Отець Олександр Кушта продовжує свій цикл катехез про юдео-християнський діалог.
Катехит наголошує на важливість знання Старого Заповіту, адже ми не можемо пізнати Ісуса Христа, не знаючи Його коренів. Пізнання, розуміння єврейської традиції необхідне для кращого розуміння своєї віри. Знання юдаїзму дозволяє також більше зрозуміти реалізм Втілення. Папа Йоан Павло ІІ говорив: "Хто зустрічає Ісуса Христа - зустрічає юдаїзм".
Наш гість: парох Храму Благовіщення у Городку, Львівської області, капелан, керівник ГО Апостольська Чота та режисер, який встиг запам'ятатися своїми патріотичними стрічками. Чергова творча робота має стати значною подією в культурному середовищі УГКЦ на Галичині. Про прийдешню стрічку "Лемик" повідомила низка авторитетних християнських та світських видань. Новий фільм заснований на реальних подіях: у 1933 році молодий і перспективний політичний діяч, член ОУН Микола Лемик за наказом проводу українських націоналістів вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова (за сумісництвом емісара більшовицьких спецслужб) на знак протесту проти штучно організованого радянською владою Голодомору в Україні у 1932-1933 рр.
Відомий прозаїк та сценарист став співпрацювати з греко-католицьким священником отцем Михайлом Греділем, який готується знімати стрічку засновану на реальних подіях. Головний герой — 18-річний юнак Микола Лемик, уродженець Перемишлянщини,
студент Львівського університету, один із найкращих бійців ОУН. У червні 1933 року керівництво Організації українських націоналістів
прийняло рішення привернути увагу світової спільноти до трагедії
Голодомору, що вирувала у цей час в Україні.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.